Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Detalji iz mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Detalji iz mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 39>
Korisnik
Poruka
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 00:01
Zvoncice...bas su lijepe..i ja sam ih gledala ovih dana ..a sto se tice police,vec vidim par osoba ovdje na Forumu koji ce je i napraviti
Lijepa ideja i za dvorista ne samo u stanu...   
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 09:05
Stalak je famozan, nisam do sad još takav vidjela, još sa zvončićima, pravi bombončić Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 14:59
naravno da sam virnula na onu stranicu koju si stavila i našla sam katalog sa sjemenjem,cvijećem i naaravno da se sad lupam po glavi zašto sam to uopće išla gledati smile42
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 15:24
Kontesa i ja sam čirnula na tu stranicu, zavrtilo mi se u glavi čega svega lipoga ima, a cijene neke prihvatljive a neke bome za nas neprihvatljivo, makla sam se odma da nebi posli patila LOL
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 15:30
Dada i ti imaš Aljaškog, pa koliko ih je na forumu (mislim vlasnika)?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 20:52
Vanja,ti si bila mudrija od mene,ja sam pregledala sve LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 21:26
Kontesa, meni a vjerujem i večini nama je tiha patnja nešto lipo vidit , naročito za kuću a nepristupačno je iz bilo kojeg razloga, zato malo čirnem i onda odustanem jer ....
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 23:36
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

naravno da sam virnula na onu stranicu koju si stavila i našla sam katalog sa sjemenjem,cvijećem i naaravno da se sad lupam po glavi zašto sam to uopće išla gledati 



Stavila sam adresu iz čiste zlobe...zašto bih se samo ja lupala po glavi... Naravno da se šalim, ali i ja sam bila jadna kad sam vidjela to silno cvijeće koje neće rasti u mom vrtu...šmrc


Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Dada i ti imaš Aljaškog, pa koliko ih je na forumu (mislim vlasnika)?



Da,imam malamuta, točnije, malamuticu...Koliko ja znam, samo kat.rea i ja ih imamo...ili sam nešto propustila!?


Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Dada kakva je situacija sa snijegom, dali ima kakvih novih detalja u tvom vrtu, kakav je klematis i dali ce zasjat u punom sjaju ? Moj izgleda nekako jadno, no valjda ce se oporaviti naproljece.



Snijega više nema, sve je još uspavano, tako da za sada nema ništa novo...Klematisi, bar oni stariji će vjerojatno zasjati u punom sjaju, a ovaj novi...nadam se da će i on biti lijep i bujan. Bojim se samo da ih nije ubila ova zima, jer je bilo dana s temperatrurom oko -20, a to nije malo...


Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 08:31
ma budemo mi zadovoljni i ovako jer količina sjemenja i cvijećki koja kola ovuda je skoro za jedan maalo manji  katalog od onoga LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 16:48
Snijeg se davno otopio, čak je i sunce sve češće u mom vrtu, a gdje ima sunca ima i cvijeća...




























Thats all folks!




Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 17:02
Dada28 , predivni su detalji tvog vrta 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 18:51

Vau, Dada. Nema te, nema, pa onda pljusneš pljusak predivnih slika!

Vrt!Thumbs%20Up

Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 19:31
super ti je vrt ali pas i zvoncici su prekrasni ...posebno pas tako je smile170
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 20:04
E pa, evo onda i još jedna fotka sa pesicom, najljepšim ukrasom mog vrta...





Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 21:49
i još malo cvijeća...






































Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 22:02
prelijepo!
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 22:11
Malo cvijeća?! Ja ga toliko neću imati još par godina. Prekrasno,sve šareno!!!!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 22:15
Sve je prekrasno, kamenjar, travnjak, cvijeće...

Ovaj cvijet nisam nikad vidjela (ne vodenike nego ovo drugo), što je to?


život je more
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 22:29
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Sve je prekrasno, kamenjar, travnjak, cvijeće...Ovaj cvijet nisam nikad vidjela (ne vodenike nego ovo drugo), što je to?



Znam samo da je ukrasni grm...kupila sam ga prije par dana na sajmu cvijeća...zaboravila sam kako se zove, ali mislim da imam negdje zapisano...kad nađem, napišem. Ako netko u međuvremenu bude znao kako se zove, molim da napiše...


još jedna slika ukrupno...





Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 23:28
Interesantan cvijet.
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.