Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Detalji iz mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Detalji iz mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 39>
Korisnik
Poruka
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 21:19
Dada28, ja ti nisam specijalka oko cvijeca, tako da ti ne mogu dati odgovor na tvoja pitanja. Sva sreca ima dovoljno znalaca na forumu, tako da si sigurno zadovoljna jer sada opet vise znas. Ali sam svejedno odusevljena tvojim slikama i lijepim cvijecem. Tvoj kaos je u svakom slucaju dobro organiziran i funkcionalan, tako da se oko toga ne moras brinuti. Samo tako naprijed, jer ti dobro ide, kako se vidi iz prilozenog. smile162
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 22:19
Agresivan lijepi cvjetić  - odlično za moju  " pustopoljinu"!!!!
Ako može,   malo ,  shasha......Embarrassed
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 22:31
Bravo za kreativni nered... Bilo je to mnogo truda!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 21:37
Ruža Don Juan po danu...







ruža okupana kapima kiše...ah, kako romantično...




novi detalj na mom balkonu




maslina je prošlo ljeto doselila iz Umaga







Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 21:52
Kao da je od svile  ( ruža sa kapima ), prelijepo dada!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 22:55
smile227prelijeposmile64
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2008 u 16:38
ne znam što mi je lijepše, ruža ili gazanija? Ma , sve!!!
Na vrh
Palmark View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 06 Veljača 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 46
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Palmark Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 10:50
Opa,ovde se moze umreti od previse lepote! Ne znas sta je lepse od cega...Sve je da ti srce zaigra...
A ruze....PUFFF...padoh na glavu,zaista su fantasticne!
Svaka cast!!!
USDA zone: 7b/8a
Na vrh
lana_1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 1069
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana_1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 11:01
prelijepa ružica
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 20:59
Fuksija dobila prvi cvijet, puna je pupova i jedva čekam da se pootvaraju...sad znam kakve je boje


Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 21:02
Fuksija je predivna, još imam jedan vrtić u hladu za njih a nisam još naletila na njih, moram se više potruditi tražiti, možda sada na sajmu u Rijeci.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 21:09
 @Trisa.....grrrrrrrrrrrr ja necu prit na sajam, ali stizem ovaj vikend pa se vidimo
 
@28...... ajme koje bojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 21:59
Fuksija je divna, inače obožavam fuksije i imala sam ih više vrsta. Momentalno sam ostala samo na jednoj  -  crveni sitni cvjetići.
Imaš li  još neku vrstu, dada?
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 22:03
Vau, fuksija je stvarno prekrasna!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 22:11
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

Fuksija je divna, inače obožavam fuksije i imala sam ih više vrsta. Momentalno sam ostala samo na jednoj  -  crveni sitni cvjetići.
Imaš li  još neku vrstu, dada?



Nedavno sam kupila dvije, ona na slici je jedna od njih. Imam još jednu koju sam prošle godine dobila, ali mi ni ona još nije cvjetala pa nemam pojma kakve je boje. Ona prošlogodišnja dobro izgleda, ali još nema pupove.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2008 u 22:49
smile39koja fuksijaaaaaasmile39
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 07:58
smile198Joj, koja krasna fuksija! Cry Jedna od moje dvije prošlogodišnje nije preživjela. Jedva čekam današnju izložbu da vidim ponudu. Prije par godina kod nas su izlagale žene iz Ludbrega. Koje su to fuksije bile! Ne grmovi, stablasmile64
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2008 u 19:46
Danas sam otkrila boju druge fuksije




malena dicentra, posađena ovog proljeća




stiroporom izoliram drvene kutije za cvijeće tako da u njima sve može preživjeti zimu




krumpirko se razmahao







procvjetala i druga gazanija




osteospermum je preživio zimu i prepun je pupova




lonicera japonica (zapelcala sam dvadesetak grančica, držite palčeve da se prime)




lonicera tellmaniana




uz žicu raste još jedna, mlada lonicera tellmaniana...mislim da je naranđaste boje. javim kad procvjeta



lantana pušta listiće




čiča miča, gotova je priča
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2008 u 20:07
već gotovo :( čekam nastavak :)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2008 u 20:32
Kako bi Teak(meni već fali TeaKsmile43) rekla,pjekrasnoooooosmile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,418 sekundi.