Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Detalji iz mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Detalji iz mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 39>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2008 u 21:02
Ovo je zbilja bilo prekrasno, a bilo bi i shashino da fotoaparat nosi sa sobom.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2008 u 21:17
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Ovo je zbilja bilo prekrasno, a bilo bi i shashino da fotoaparat nosi sa sobom.


Slažem se! Shahsa , hoćemo slike i gotovo!!!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2008 u 22:21
Držim palčeve za lonicere. Osteospermum ti je prezimio vani ili nutra? Prekrasan je!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2008 u 02:22
Divne lonicere, naravno i ostalo cvijeće!
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2008 u 15:43
dada prekrasno, kod tebe svašta ima
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2008 u 17:08
Originalno poslano od člana SilveK SilveK napisao:

Držim palčeve za lonicere. Osteospermum ti je prezimio vani ili nutra? Prekrasan je!



Osteospermum je prezimio u garaži. Ove godine sam uspjela iz sjemena uzojiti nekoliko ostića, baš me zanima kako će napredovati.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 18:05
Sve pohvale!smile106Cvijeće je prekrasno,vidi se da je uloženo puno truda i iljubavi,ali ti to tvoji predivni cvijetići i vraćajusmile141
meni je super u životu
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 21:15
Da se pohvalim, danas sam napravila novi kamenjar...treći po redu. Baš sam sretna! I umorna... Fotke ću staviti sutra. Moram pohvaliti i mog vrijednog muža jer mi je nabavio kamen i pomagao oko izrade kamenjara
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 21:18
Jedva čekam slikice! I ja sam happy smile188 Bravo i za TM! 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 15:57
Dada šta reći... uživala sam...
Vrt ti je prelijep kao i ideje!!!
Samo mi reci onaj plavi grm ( a nije krumpirov grm) ima plave cvjetiće ti je super, kako se to cvijeće zove???
A gdje si ti da ti je ostić uspio prezimiti ( znam da je bio u garaži)???
Svi komplimenti!!!Thumbs%20UpTongue
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 21:52
proljeće, ne znam na koji grm misliš...

a sad, evo obećane fotke novog kamenjara...dimenzije su oko 2x1,5 m.
biljke su još u šoku od presađivanja, ali nadam se da će uskoro živnuti...inače, veći dio kamenjara će, nadam se uskoro, biti natkriven, ali o tom, po tom!







ovo je još jedna novina u mom nedavno proširenom dvorištu, a onaj dio od cigle je djelo MM...nedostaje još cvijeće i travica



















i na kraju, ruža za sve koji su imali strpljenja gledati moje cvijeće







Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 22:28
zabolila me luda glava kad sam sve ovo  vidjela , dado što ti je ovo na kraju žute boje , tako mi je simpa cvijetič a ruža da menije osvojla,  je .sve ti je su perička  smile79     
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 22:31
onaj cvijet žute boje je lonicera (orlovi nokti).
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 22:48
lonicera je prekrasna...i osteospermumi...mislim sve je, ali te dvije slike mi zapele za oko...
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 23:25
sve ljepše i ljepše Smile
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 08:00
smile55Divno, divno! Super uradak TM . Jesu li cigle samo poslagane ili i povezane žbukom?
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 08:15
Sve je super i  meni je najdraža lonicera, ona mi dođe kao tiha patnja jer moja ni nakon 4god nije procvjetala.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 09:31
Opet se ponavljam, sve ti je super, a ostići su moja tiha patnja...
Tvoji su mi prelijepi ali moji sve nešto i bi i ne bi!!!
 
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 09:46

Svaka čast, vrlo lijepo. A onaj krug od cigle me je oduševio. Ako ne zamjeraš, rado bih ukrao tu ideju?

Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 09:48
Prekrasno, prekrasno je sve, mali vrtić od poslaganih ciglica, ideja za 5, znaš da ja "padam" na te građevinske cake, super.
Ostići su za +5, orlovi nojkti - moja tiha patnja - možda jednog dana dođu u moj vrt.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.