Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - GarageART! - hobby odmor za dušu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


GarageART! - hobby odmor za dušu

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 02:24
Dobrodošla.Hvala ti što dijeliš s nama svoja iskustva.Sviječnjaci su stvarno neobični,ali moj favorit je bijela tacna.Vidim da koristiš za slova 3 D medij  ali neznam koji.Ja imam od Hobby linea POTCH 3-D-Effekt transparent ali nisam zadovoljna jer kad je jugo nikako se osušiti.Koji put je do jutra ljepljiv.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 11:17
Nabrzinu sam malo prošvrljala kroz galeriju na facebook-u tvoje prijateljice Tihane. Tilde su joj preslatke i što je meni jako važno uredno šivane. Iz njezine galerije ne znam što bih izdvojila od Tildi, uređenog interijera, vrtaaa.... ma sve je preeeelijepo
Blago vama kada imate jedna drugu, kreativnu prijateljicu  Heart  Otkrij nam ima li vas još 

Uf uspjela sam se ubaciti u ovu poruku. Draga S pronašla sam i tebe. Vidim,  imaš nam još puno toga pokazati. Jedva čekam nove slike.

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
GarageART! View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Lokacija: Zaprešić
Status: Offline
Bodovi: 38
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje GarageART! Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 13:08
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:

Nabrzinu sam malo prošvrljala kroz galeriju na facebook-u tvoje prijateljice Tihane. Tilde su joj preslatke i što je meni jako važno uredno šivane. Iz njezine galerije ne znam što bih izdvojila od Tildi, uređenog interijera, vrtaaa.... ma sve je preeeelijepo
Blago vama kada imate jedna drugu, kreativnu prijateljicu  Heart  Otkrij nam ima li vas još 

Uf uspjela sam se ubaciti u ovu poruku. Draga S pronašla sam i tebe. Vidim,  imaš nam još puno toga pokazati. Jedva čekam nove slike.



Pogledaj Dragica Čičak Gavran ona ti isto šiva Tilde, na žalost trenutno nema na faceu Miroslave Maletić iz Bjelovara ona isto ima prekrasne lutke kako Tilde tako i svoje vlastite kreacije.
Da u pravu si imam dosta toga al bojim se da vam ne budem dosadna Embarrassed
Na vrh
GarageART! View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Lokacija: Zaprešić
Status: Offline
Bodovi: 38
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje GarageART! Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 13:13
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Dobrodošla.Hvala ti što dijeliš s nama svoja iskustva.Sviječnjaci su stvarno neobični,ali moj favorit je bijela tacna.Vidim da koristiš za slova 3 D medij  ali neznam koji.Ja imam od Hobby linea POTCH 3-D-Effekt transparent ali nisam zadovoljna jer kad je jugo nikako se osušiti.Koji put je do jutra ljepljiv.

Svijećnjaci su ustvari ideja sa Pinteresta i u živo izgledaju još ljepše Smile
što se tiče 3D medija ja ti koristim od Hobby linea al nikad nisam imala problema tako da nisam ni tražila neki drugi, možda neko drugi zna???
Na vrh
GarageART! View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Lokacija: Zaprešić
Status: Offline
Bodovi: 38
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje GarageART! Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 15:39
Uhhh baš mi gode ove vaše pohvale Tongue pa evo još malo slikica (možda iznudim još koju, pohvalu mislim Wink)

Evo malo starog namještaja kojem je dano novo ruho:

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/decoupage/stolice/66682.aspx -

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/decoupage/klupice/66683.aspx -

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/decoupage/djecji_komplet/66681.aspx -

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/decoupage/kuhinjski_otok/66678.aspx -
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 15:56

Dobrodošla !
Ti stvarno imaš kaj pokazati, jako lijepi radovi  Clap.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
GarageART! View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Lokacija: Zaprešić
Status: Offline
Bodovi: 38
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje GarageART! Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 21:16
Tnx Anastazija Embarrassed
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 22:38
Ženo, bez teksta sam. Koliko lijepih radova! Pa gdje si do sada, što nam se već nisi prije pridružila.
U svakom slučaju želim pri poželiti dobrodošlicu.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 22:46
Nagovaram ju već dugo i evo konačno nam se pridružila
Vrijeme je da malo oživimo forum
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 23:07
Dobro došla! Pravo si osvježenje na CIF-u. Sve je savršeno i nečeš nam dosaditi. Dakle, samo naprijed sa slikicama! smile73
Na vrh
GarageART! View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Lokacija: Zaprešić
Status: Offline
Bodovi: 38
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje GarageART! Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2014 u 01:14
Kako ste drage hvala vam rado ću podijeliti sa vama slikice, znanje, salvete i sve ostalo Smile

Na vrh
Fifika View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 24 Siječanj 2014
Lokacija: Kuca
Status: Offline
Bodovi: 25
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2014 u 02:27
Garage, radovi su ti prelijepi, ali klupica mi je bas posebna, svaka cast!
Na vrh
ana22 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 36
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2014 u 18:41

smile55


Na vrh
sara47 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 295
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara47 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2014 u 20:39
dobro dosla smile99 sa svojim lijepim radovima osvjezila si forum.
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 18:09
smile227
Stvarno prekrasni radovi!
Na vrh
GarageART! View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Lokacija: Zaprešić
Status: Offline
Bodovi: 38
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje GarageART! Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2014 u 11:11
Crvenim smile78
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2014 u 02:01
Prvi put sam na ovoj temi, prelistala ju po sistemu "prvo se upoznaj s cjelinom", a onda s detaljima. Detalje ostavljam za sutra, što je samo dokaz da me tema privukla. Ma onaj pladanj za začine mi se jako sviđa.
Sutra je novi dan.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.