Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trebam pomoc da spasim ružu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trebam pomoc da spasim ružu

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
ZdravkovskaV View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 06 Veljača 2014
Lokacija: Skopje
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZdravkovskaV Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Trebam pomoc da spasim ružu
    Objavljeno: 06 Veljača 2014 u 17:42
Sta da radim..dobila sam ruzu na poklon i stajala je u vazi...onda je pustila novo lisce..ali po neko vreme pocela je da vene Sad kako da je spasim Sad menjam joj vodu a sada sam otsekla i cvet...neznam dali da je posadim u saksii i da je cuvam do prolece u sobi ili da joj stavim nesto u vodi ...  
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2014 u 18:51
??...malo mi nije jasan ovaj tvoj upit...."stajala je u vazi" -mislis u vodi?....pa ne mozes sadnicu ruze ocuvati u vodi....
ako je u pitanju saadnica odmah s njom u zemlju....,a ako se radi o rezanoj ruzi, baci to u smece....
pojasni nam malo ili stavi sliku ruze....
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
ZdravkovskaV View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 06 Veljača 2014
Lokacija: Skopje
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZdravkovskaV Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2014 u 22:43
 

nije sadnica...rezana je :) imala je pupoljke i onda je izraslo novo lisce :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,173 sekundi.