Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik bugiceza5
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik bugiceza5

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415>
Korisnik
Poruka
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2016 u 15:23
pšenica


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2016 u 15:24
grožđice
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2016 u 15:25
mrežaste vrećice od limuna
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2016 u 06:52
Uskoro slijedi i pelcanje prošlogodišnjih visećih gazanija... slijede i fotkice kad uhvatim vremena. Smile
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2016 u 19:49
od zamješanih sjemenki i domaće nesoljene masti, napravili smo hranilice
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2016 u 19:50
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2016 u 19:51
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2016 u 19:53
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2016 u 19:59
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2016 u 20:33
savršeno...ala će da se slade...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2016 u 08:31
Hvala, već su navalile samo mene nema doma preko dana pa ih ne mogu fotkati...
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2016 u 11:11
Hranilice za ptičice su za svaku pohvalu! Smile Meni su ptičice znale dolaziti na balkonsku ogradu pa bi im tamo u posudici ostavljala hrane.
"Sreća - to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti." - L.N.Tolstoj -
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2016 u 11:38
Drago mi je da ti se sviđaju. Lagane su za izradu. Prošle zime smo ih napravili od plastičnih boca - to je malo kompliciranije. Ptičice dođu i ne biraju, redom sve "počiste", nebitno u čemu im se posluži... jedino ih ne bi trebalo navikavati na hranjenje ako je zima blaga i nema minuseva jer tada mogu i moraju same potražiti hranu. Kod mene je ovih dana do -10, tako da sam ih tek sada stavila u opticaj.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2016 u 20:42
Bugi neumorna si i najvrjednija na forumu.Hug
DOletim da vidim što kemijaš svako malo.

DA mi je malo tvog poleta, nešto sam u nekoj deprinakon izgradnje kuće. Valjda me preiscrpilo.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2016 u 09:58
Ajoj, raznježila si me totalka. Puno ti hvala na tako lijepim riječima.

Moram ti reći da sam jako dugo statirala i nekako samo "plivala" u moru obaveza... bolje reći plutala... dok me nešto nije probudilo pa sam uvidjela kako ništa ne radim za sebe... mislim na ono što volim...i odlučila da više neću tako. Sad se natjeram svaki dan da nađem vremena za male stvari koje me vesele.

Potpuno te razumijem, čovjeku se isprazne baterije i dođe povremeno do zasićenja... znaš onaj osjećaj kada bi najradije bio sam na svijetu... da te nitko niš ne pita, da ne moraš niti malim prstom maknuti... jednom riječju: ostavite me na miru. Ali, to prođe, pogotovo kad nam dođe sunčano vrijeme - sve je odmah bolje.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2016 u 09:53
kupljene nove žardinjere s ugrađenim podlošcima, 80 cm dugačke... zatvara se jedna cvjećara kod nas, sve u pola cijene... četiri komada za 80 kn Smile
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2016 u 09:54
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2016 u 12:41
uh, super su... ..šta planiraš da sadiš u njima...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2016 u 15:11
Hvala. Još ne znam... ali dvije su mi za sobni prozor koji je smješten na jugozapadnoj strani... imam puno cvijeća spremljenog na tavanu koje je za sunce... ujesen sam dobila dvadesetak starinskih pelargonija od susjede koja nije imala kamo s njima preko zime, a imala ih je barem pedeset posađenih u vrtu... 

Druge dvije će biti za prozor na dnevnom boravku, isto jugozapad, ali s velikom razlikom - tu nema sunca, možda samo malo kroz lišće loze koja obraste cijelu prednju stranu tog balkona. Mialim da ću za tu posijati vodenike, već sam kupila sjeme... ako će biti sreće, poneka će narasti. Pisala sam da mi sijanje cvijeća ne ide no tu opet dolazi do izražaja moja tvrdoglavost. smile148
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2016 u 19:10
Ti se na veliko pripremaš za sezonu. Volim ove dugačke žardinjere jer se svašta u njih može "natrpati" Big smile. Jel već guglaš u glavi kombinacije ? Ja bome da, ali nisam još ništa konkretno skontala. Wink
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.