Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik bugiceza5
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik bugiceza5

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 12131415>
Korisnik
Poruka
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2016 u 20:15
Hehehe, sve smo si nekako iste - dakako da guglam... i nisam izguglala, makar imam na tavanu cijelu kolekciju spremljenih ljepotica, tako da u novoj sezoni praktički ništa i ne moram kupovati... pa sam i neko sjeme kupila, a voljela bih i začine sijati... ima puuuno kandidata za dugačke žardinjere...Big smile

Dvije dugačke ideu na jugozapad - od pola 12 sunce sve do zalaska bez imalo hlada. Druge dvije idu isto na jugozapad, s tim što im loza kojom je obrastao balkon po cijeloj dužini, radi totalni hlad. 

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2016 u 19:00
posijana prva tura
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2016 u 19:01
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2016 u 19:03
spremljene na toplo
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2016 u 19:04
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2016 u 19:06
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2016 u 19:07
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2016 u 19:08
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2016 u 19:43
Ma ovo je savršeno i svake pohvale šaljem.Clap
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2016 u 19:50
Puno ti hvala na pohvalama. Embarrassed
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2016 u 22:44

Konačno da te malo posjetim, kad ono svašta lijepog! Tako si lijepo posijala, označila, posložila. Svaka čast! Nek samo rastu! A kad stigneš, može koja slikica?!

Ti si već posijala, a ja još ništa nisam odlučila ni posložila. Vidim ipak da ćemo imati istih sorti paradajzića. Mislim da ću ove godine sijati 6-7 sorti od onih 16 prošlogodišnjih. Prsti me svrbe!

smile79
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2016 u 06:07
Vrijedne ruke...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2016 u 09:32
Jadranka, drago mi te vidjeti. Znaš ti mene, uvijek uranim, a ove godine spremam i nešto novo glede povrtnjaka, malo manje klasično. Fotkica bude, naravno, ali nekako slabo stižem sve to skupa. Paradajzići su već porasli, zadovoljna sam klijavošću. Feferoni su odlični, čvrsti i nadam se da će i ostati takvi. Glede paradajzića, definitivno najboljeg okusa su mi oni tvoji žuti peruanski. Preodlični, bolji od svih crvenih sorti.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2016 u 09:32
Josipo, hvala na pohvali i posjeti. To ti je moja nestrpljivost. Mini plastenik već čeka na balkonu.
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2016 u 13:05
Bugica drago mi je da su ti se dopali peruanci. I sama sam s njima prezadovoljna i opet idu u moj vrt. Tvoj persemmon orange mi je isto odličan i sadim ga opet. Kao što rekoh, svrbe me već prstići!
 
P.S. Čekam slikice ( uff al sam nestrpljiva) da bar tvoje gledam kad svoje još nisam posijala.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2016 u 10:01
Ma, odličnog su okusa, tako žuti i lijepi. Na fotkice ćemo morati pričekati, riknuo mi komp i ne znam kad ću ga stići odnijeti na popravak. Flančići su već porasli, a oni novi (kupila još četiri nove sorte ) niknuli za tri dana bez pol frke. Samo ne znam gdje ću sve to posaditi.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2016 u 21:53
Pa to je pravi rasadnik.  Jesi li ti spominjala vertikalni vrt?

Evo ti ideja  http://www.pinterest.com/pin/198299189819603703/
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2016 u 10:06
Jesam, jesam, samo malo kasnim s radovima...preružno vrijeme... nikak da se primim posla oko toga. Bitno da sam kupila i pripremila sve i svašta. Hvala na idejici.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2016 u 10:13
mini plastenik na balkonu, već mjesec dana svi sukulenti borave u njemu, bez štete
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2016 u 10:14
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 12131415>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.