Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ljetni čempres lat. Kochia scoparia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ljetni čempres lat. Kochia scoparia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
Poruka
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2012 u 16:05
lijep je ruzo,i ja sam zadovoljna sa njima,predivni su mi..imam ih puno po vrtu i trenutno su naljepsi ukras vrta 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lavandablue View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 601
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandablue Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2012 u 18:17
Moze li rasti u vecoj zardinjeri? 
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2012 u 21:17
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

lijep je ruzo,i ja sam zadovoljna sa njima,predivni su mi..imam ih puno po vrtu i trenutno su naljepsi ukras vrta 






naravno da je lip kad je tvoj
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 12:35
sad je prekrasne crvene boje....kad se skida sjemenje i kako???
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Zelena_oaza View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Srpanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 421
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelena_oaza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 15:26
11111...ne moras skidati sjemenje uopste. Iduce proljece ces imati na hiljade sadnica, neces ga moci iskorijeniti sve i da hoces. Ja sam posijala par biljaka i dobila citavu sumu. Mnogo je lakse kada ih presadjujes nego da ides iz sjemena.
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 15:31
hvala....znači na prolječe će ispod ovih starih biti milijun mladih pa prisadin di oću....lipo....prekrasni su
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Zelena_oaza View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Srpanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 421
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelena_oaza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 15:52
Ma da, to je kao korov, jednom kada ga posadis tesko se iskorjenjuje. Vidjeces koliko ce maldih biljcica nici na proljece. Ja sam ih presadjivala jako male, htjela sam da sakrijem jako ruzan zid pa sam ih zasadila dosta gusto, bilo je kao ziva ograda. Juce sam ga isjekla, grancice ostavila za aranzmane...steta...nisam ga slikala inace je bio jako lijep.
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 17:47
zelena oaza....imaš li di svoje slikice ovdje...tražim te i ne mogu te nači
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Zelena_oaza View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Srpanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 421
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelena_oaza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 20:09
11111, imam slike na raznim temema...hobi, aranzmani, vodenika, katusi, kucno cvijece, tamjan, thuje...sve se kanim da otvorim temu sa svojim slikama, da budu sve na jednom mjestu, ali...nekako ne stizem u zadnje vrijeme.
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 21:17
Pridružujem se ovoj temi sa sličicom ljetnog čempresa u jesenjem izdanju.

Ove je godine to bio pokus, a dogodine će ga biti puno više na različitim mjestima.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Zelena_oaza View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Srpanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 421
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelena_oaza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2012 u 22:27
Da bi ovaj ljetni cempres bio lijep, treba ga saditi na najmanje pola metra razdaljine, onda on ima oblik thuje.
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 00:26
Originalno poslano od člana Zelena_oaza Zelena_oaza napisao:

11111...ne moras skidati sjemenje uopste. Iduce proljece ces imati na hiljade sadnica, neces ga moci iskorijeniti sve i da hoces. Ja sam posijala par biljaka i dobila citavu sumu. Mnogo je lakse kada ih presadjujes nego da ides iz sjemena.



tražim ja po vrtu sadnice...ali njh nigdi nema...zar nisu več tribali niknuti ......
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2013 u 06:33
kod mene polako niču,jos su mali ruzo ,jedva se primijete ,al nicu..
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Zelena_oaza View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Srpanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 421
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zelena_oaza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 14:56
Samo malo strpljenja, za koji dan bi trebali nici. Njega je teze iskorijeniti nego uzgojiti. Ja sam dio baste gdje je on bio preorala, sve pocupala, ali opet je par biljcica niklo proslog proljeca. Par dana konstantno lijepog vremena, temperature preko 18 stepeni i on ce nici.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2013 u 19:46
da,bas i ne volim sto ga ima svugdje..al bas svugdje,okupiro mi i jednu teglu sa sukulentom,pojma nemam kako je tu doso ..
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2014 u 09:48
Ljudi gdje ste, nama vas dugo... Ovaj čempresić sam prošlo ljeto prvi put vidjela uživo na moru. Prekrasan je i morati ću ga nabaviti. Odlično se može kombinirati sa ostalim cvijećem Smile
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2014 u 13:17
Nema nas kada nije još sezona ove biljke. Tek stiže proljeće pa je pravo vrijeme za dizanje ovakih tema i rasprave o ovakvim biljkama.
 
da ovi čempresići su jako lijepi i po mome mišljenju moraju se kombinirati sa nekim drugim biljkama i cvijećem jer tek onda daju pravu lijepotu koju imaju u vrtu gde su posaditi.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 15:30
Može li se ovaj čempresić uspješno uzgajati na mjestu koje nema nimalo sunca, ali doslovce - nimalo? Riječ je o sjevernoj strani kuće, uvijek se osjeti neki mali propuh, čak i ljeti.
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 20:50
Ne bih ti znala odgovoriti, ali ti pokušaj s nekoliko sjemenki. Dio ipak stavi na sunce jer tamo će sigurno uspjeti.
Ja sam ga danas motikom micala iz vrta, niknulo ih je na tisuće. Angry
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2014 u 21:49
moji jos nisu poceli nicati ,ali znam uskoro ce ih biti posvuda..ja ih pustim nek malo porastu i onda ostavim malu hrpicu (par njih) tamo gdje ce mi najvise odgovarati uz neku biljku ..lijepi su oni ,posebno u jesen kad dobiju crvenkastu boju ,samo sto meni uvjek buretina izvali ih iz zemlje i na kraju kad su najljepsi ja ih počupam
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,258 sekundi.