Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ljetni čempres lat. Kochia scoparia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ljetni čempres lat. Kochia scoparia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2014 u 09:02
Andina Hug
kamenjar Hug

Curke, hvala vam na brzim odgovorima. Svakako ću probati malo sjemenki staviti na sjevernu stranu. Dio će biti na suncu, južna strana.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 22:12
Bugicaza5, kako prodje sav taj plan sa cempresima i jesi zadovoljna? Mene je ovaj zbun odusevio kad sam ga vidjela kod svekrve u basti, prosto mekan kao kosa, dekorativan i "jasno" zelen... Ma prelijep je. Jedina mu je mana sto je jednogodisnja biljka, bar ja ne volim to nesto svake godine nanovo pa ti zima unisti trud, pa opet u krug... A to sto se sam zasijava meni ne znaci jer bih ga ja u vecu saksiju uzgajala i vise bi zavrsilo na podu sjemena nego u mojoj saksiji.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 09:02
Ne mogu se pohvaliti. Sijala sam u teglu i niti jedan mi nije niknuo. Dogodine ću probati direktno u vrt. 
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 12:03
Bas steta. Nista, sledece proljece pravo u bastu i kazu samo se u martu-aprilu baci sjemena tu gdje hoces da nikne. Ja cu tako uraditi kod mame.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 13:51
Da, navodno niče i množi se kao korov, ali meni, eto, nije uspjelo. Inače je baš prelijepa i dekorativna biljka. Ujesen bude crven. 
Na vrh
nedim888 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Siječanj 2015
Lokacija: Bos. Krupa
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nedim888 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2015 u 14:50
evo ima na ebayu sjeme http://www.ebay.com/itm/Heirloom-1000-Seeds-Grass-Burning-Bush-Kochia-Scoparia-Red-Flower-Garden-/381131198524?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item58bd30903c
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2015 u 15:02
Kako sam tvrdoglava, ovo proljeće ponovo sijem ovaj preslatki čempresić. Ne dam se ja samo tako. LOL
Na vrh
cvijatna View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 03 Veljača 2015
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijatna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2015 u 12:13
Pozdrav
za ljetni čempres on se sije direkt vanka,i to u 3-4 mjeseca.Iman tu biljku i stvarno je prekrasna. Pogotovo kada ona dobije crvenu prekrasnu boju.Smile
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2015 u 12:32
Prvo da ti poželim dobrodošlicu na ovaj divni forum! smile73 Drago mi je da si s nama podijelila svoje iskustvo o ovoj divnoj biljci, a baš sam se dvoumila trebam li ga sijati u kući... smile186... jer sijala sam ga unutra prošle sezone i nijedan nije niknuo.
Na vrh
cvijatna View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 03 Veljača 2015
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijatna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2015 u 12:46
hvala tiSmile
kada ga posiješ vanka treba mu dosta sunca,malo vlage i drenirano tlo,i to je to nadam se da ceš ove godine uzivati u tome prekrasnom cvijetu.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.