Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 11>
Korisnik
Poruka
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2020 u 13:02
Bijeli ljiljan mi uvijek prije procvjeta od jednog rozog.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2020 u 10:40
Slonovski češnjak u cvatu



Procvala je i bordo dalija


Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2020 u 16:08
Moram priznati da prvi put cujem za taj cesnjak.
Ljepa je dalija
S obzirom na obzir, da je moj obzir obzirniji od tvog obzira, tvoj obzir na dolazi u obzir.
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2020 u 11:30
Aptenija, ovu biljku sam dobila


Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2020 u 10:08
Opet je na red došlo čitanje knjige Victoria Boutenko: Zeleno za zdravlje.

U toj knjizi piše važnost zelenih kašastih sokova.
Naletjela sam na rečenicu: Divlje jestive biljke često sadrže više vitamina i minerala od komercijalno uzgojenih biljaka.
Npr. maslačak, loboda, kopriva...
Na vrh
limun View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje limun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2020 u 07:08
Probaj popiti takav zeleni kašasti sok  DeadLOL
A onda od tih istih biljaka napraviti salatu, juhu, pesto, čaj, štrudl, omlet... Thumbs Up

Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2020 u 10:12
Lobodu i koprivu sam miksala,maslačak kao salatu.
Hvala na idejama, trebalo bi češće pripremati takve obroke.
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2020 u 09:10
Vrtni sljez



Suncokret obožavaju bumbari



Prva cherry rajčica ove godine



Počela sam skupljati sjeme lisnatog celera.


Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2020 u 11:49
Bravo za vrijedne ruke
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2020 u 10:03
Jučer sam izvadila češnjak, mali je, nikakav.Neznam zašto, gdje pogriješim. Nikako da stvori lijepu glavicu :(

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2020 u 19:35

 Vidi se da imas zeleni palcic ....  sve ti je jako lijepo ....  Clap

  Radi cesnjaka nemoj biti tuzna ...  takva je godina ...  to sam cula i na placu
  od ljudi koji se time profesionalno bave ...
Volim ljude koji su kroz slucaj usli u moj zivot i odlucili u njemu ostati !
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2020 u 09:27
Ovogodišnji drijen, dren drenjin, drijenak



Napravila sam sok
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2020 u 09:30
Rajčice su mi još zelene, pitanje da li će uopće stići dozrijeti 

Volim skupljati sjeme. Evo krastavca kojeg sam ostavila i pobrala za sjeme, sjeme ću staviti da fermentira i onda staviti na sušenje



Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2020 u 10:04
Bit ce drinovace, jedre su drinjine
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2020 u 13:01
Pobrala sam ih i napravila sok. Nisam htjela čekati da ne bi bilo kakvih pljuskova.

Na vrh
limun View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje limun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2020 u 05:16
Drijen za deset  Thumbs Up
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2020 u 07:41
Rajčica, ubrana jučer. Ovaj grm je rajčica Rotkapchen ili Crvenkapica.


Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2020 u 11:24
Te sve rajcice su rasle vani na otvorenom?
Pitam jer meni je ove godine plamenjaca unistila rajcicu skoro totalno. Posadio sam inace cherry bas iz tog razloga jer je puno ukusniji i otporan na plamenjacu, ali mi je naraslo nesto drugo, ona neka ruzna grbava sorta rajcice.
S obzirom na obzir, da je moj obzir obzirniji od tvog obzira, tvoj obzir na dolazi u obzir.
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2020 u 13:51
Da, rastu na otvorenom.Jedino mi ovaj grm raste u tegli.Još imam i sitnu cherry rajčicu, veličine špekule i ta sitna cherry je prošle godine rodila sve do listopada, sve ostale su propale.Ja sam jako zadovoljna s mini cherry.
Tko zna da li se sjeme chrry rajčice iskrižalo.
Posadila sam rajčice nakon ledenih svetaca. I tek su sad počele dozrijevati, neznam hoće li ostatak uspjeti dozrijeti.Ponekad pošpricam otopinom domaćeg mlijeka i vode.

Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2020 u 14:00
Još mi je bilo žao što sam sijala svoje presadnice i presađivala tako kasno,umjesto da sam kupila na placu gotove presadnice.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.