Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011>
Korisnik
Poruka
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2020 u 14:03
Moje cherry su ipak malo krupnije, ali su stvarno fine i ne smeta im ovo vrijeme, nije mi jasno sa cime se izkrizalo, ali se sigurno. Isti problem mi ima i mama ove godine.
Meni je ove godine skoro sve lose. Do ovog doba smo se proslih godina tikvica najeli da nam vise bilo muka, a ove godine nismo jos ni jednu ubrali.
S obzirom na obzir, da je moj obzir obzirniji od tvog obzira, tvoj obzir na dolazi u obzir.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2020 u 08:01
Tikvice cvatu, ali tek sam tri ploda nabrala.

A imam i jednu rajčicu koju sam posadila na kompostu
Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2020 u 09:15
Moje tikvice cvatu, al se bas ne stignu formirat plodovi jer su puzevi ipak brzi. Jest da ih skupljam, ali ne mogu bas stalno kad kisa pada, a to im pase i onda idu u lov. Meni jedna rajcica nikla u tegli sa cvijecem pa sam stavio na balkon u veliku teglu, vjerujem da je to cherry pa ce bit za jesen.
S obzirom na obzir, da je moj obzir obzirniji od tvog obzira, tvoj obzir na dolazi u obzir.
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2020 u 09:45
Super su mi te biljke koje niču same. Tako mi lisnati celer i novozelandski špinat niču u teglama sa cvijećem
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2020 u 06:39
Veselila sam se hokaido tikvi.Jučer,dok sam ju pogledala, sva je bila puna smrdljivih martina.Odlučila sam ju ubrati,jer nisam htjela da mi ju unište.
Nabrala sam i nešto krastavaca i rajčice.


Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2020 u 10:01
Putnička rajčica




Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2020 u 10:11
Šareni kozmos ili uresnica

Predivan cvijet.Pčele ga obožavaju




Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2020 u 10:14
Nisam sigurna da li je ova rajčica crni šljivar.

https://www.coolinarika.com/slika/2921097/
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2020 u 11:11
Baš sam ponosna da mi je ove godine uspjela ova rajčica...




Bijela rajčica

Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2021 u 10:34
Sjeme paprike paradajzerice mi je posmeđilo. Nemam iskustva pa me zanima hoće li takvo sjeme proklijati


Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2021 u 12:15
Veseli me ova hladnoća jer se nadam da će hladnoća uništiti smrdljive martine.

Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2021 u 16:25
Ma neznam baš.. Jučer sam martine ganjala po kući. Odakle se uvlače i gdje su se sve zavukli neznam.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2021 u 13:12
Procvala kala. Preko ljeta je bila u sjenovitom dijela vrta u tegli, a preko zime u negrijanom hodniku


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2021 u 23:47

  Prekrasna ti je ta tvoja bijela kala ! Ja sam imala tamno ljubicaste i bile su prelijepe
  ali onda sam otisla i one su vjerojatno placuci za menom i uginule . Moja sudbina .
  Zato se veselim kad ih kod vas cvijetnih prijateljica vidim kako su lijepe i kako napreduju.
Volim ljude koji su kroz slucaj usli u moj zivot i odlucili u njemu ostati !
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2021 u 14:05
Druga kala mi se suši, neznam zašto.I sad više neznam da li da ju zalijevam ili da je pustim do proljeća
i onda s njom van
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2021 u 00:33

   Ja mislim da bi joj trebala jedan put na tjedan dati malo vodice ali ne previse.
Volim ljude koji su kroz slucaj usli u moj zivot i odlucili u njemu ostati !
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2021 u 19:20
Moja prošle godine nije htjela cvasti. Zato sada uživam u tvojoj! Wink
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2021 u 13:14
Da li možda netko zna koja je melodija na prvoj verziji Vrtlarice od Kornelije? 

Hvala
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2021 u 13:40
Našla sam pomoću aplikacije Shazam  - https://www.youtube.com/watch?v=oCnhRIKOdfU

Desire - Ambient Album mix
Na vrh
macorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 02 Travanj 2012
Lokacija: Koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2021 u 11:15
Salata flekica mi se izdužila. Zna li netko zašto?
Čini mi se da je još prehladno da bi išla u sjeme

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.