Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Ruže
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Minijaturne ruže - rosa sp.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Minijaturne ruže - rosa sp.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
Korisnik
Poruka
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2007 u 18:57
Ružice su ClapClap, a i slikica je tu!!HeartThumbs%20Up 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2007 u 19:15
bez ruže je kao jelo bez soli,
samo,
treba je ''imati'' na balkonu,
nadam se da ćemo i novih  slika ovih ruža imati
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2007 u 16:27
anqi ruze su
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2007 u 11:22
Svo cveće je lepo na svoj način, ali ipak ruža je jedinstvena i neponovljiva...
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2007 u 14:58
ruza je ruza pa kako god
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2007 u 12:19

nabavio sam 3 minijaturne ruže, nemaju ni 10 cm u visini.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2007 u 20:20
voki
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2007 u 21:45
Krasne su Vokismile55
Ja ih nekoliko imam vani u kamenjarima posađene.Malo veće narastu nego u tegli al ostaju malecke
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2007 u 12:01
Ružice su prekrasne....Star
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2007 u 16:12
Kako i kad se razmnozavaju mini ruze?
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2007 u 20:45
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Kako i kad se razmnozavaju mini ruze?


A stvarno su predivne
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2007 u 11:49
Moje su cijelo ljeto patile od gljivica i jedva sam ju izvukla ali nije uspjela cvjetati uopce.Sad se fino oporavila,orezat cu ju na jesen pa cemo vidjeti iduce godine...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2007 u 12:23
Ajme Nina sad si me zatekla...A ruže ko ruže(po mom naravno) je bi to razmnožila reznicama  ispod flašeErmm
Nikada ih nisam razmnožavalasmile42
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2007 u 20:46
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Kako i kad se razmnozavaju mini ruze?


Reznicama nakon cvatnje...kako si ti na jugu možeš već probati ožiliti sada - i to pod plastičnom flašom  ... problem je jedino mraz...smile65

Inače je lakše zakorijeniti u V mjesecu....
Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2007 u 13:13
Koliko je meni poznato, minijaturne (mini) ili patuljaste ruze su pogodne za gajenje u kaljevima na balkonu, terasi, pa cak i kao sobne biljke. Ali ako se vec ima vrt, bolje ih je posaditi vani u zemlju, jer je to njihova prirodna okolina. Prezimice bez nase asistencije. Ako su u kaljevima, moraju da prezime u hladnoj ali svetloj prostoriji, zasticene od smrzavanja (obezbediti im period mirovanja). Moja mama ima nekoliko mini ruza, koje sadi oko visokih, i ne poklanja im neku narocitu negu, razlicitu od one koju traze ruze uopste. U prolece ih umereno oreze, samo malo skrati grancice, formira ih zbunoliko, i one cvetaju i cvetaju... (Ako malo i pretera sa orezivanjem, one se ne bune.)
Cini mi se da su Vokijevi kaljevi premali.
Pozdrav!
Aglaja
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2007 u 15:11
Tako su bile posađene kada sam ih nabavio, naravno da sam ih presadio u veće saksije, ali više nisu kod mene... Nekome se svidelo pa ja poklonio.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2007 u 15:45
kome voki
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2007 u 15:51
E sada Dina ti hoćeš sve da znaš... Šalim se, poklonio sam jednoj koleginici koja je samnom studirala, znamo se dugo, dugo, a ja inače volim da poklanjam cveće.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2007 u 17:45
Originalno poslano od člana voki voki napisao:

E sada Dina ti hoćeš sve da znaš... Šalim se, poklonio sam jednoj koleginici koja je samnom studirala, znamo se dugo, dugo, a ja inače volim da poklanjam cveće.



A što ja nisam s tobom studirala.....
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2007 u 18:54
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:


Originalno poslano od člana voki voki napisao:

E sada Dina ti hoćeš sve da znaš... Šalim se, poklonio sam jednoj koleginici koja je samnom studirala, znamo se dugo, dugo, a ja inače volim da poklanjam cveće.
A što ja nisam s tobom studirala.....




i ja se to pitam TeaK
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.