Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Ruže
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Minijaturne ruže - rosa sp.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Minijaturne ruže - rosa sp.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 10>
Korisnik
Poruka
trantinchica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trantinchica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2009 u 23:00
plijesan se javila samo po zemlji..ok,onda cu manje zalijevati..hvala
bitno je ocima nevidljivo,samo se srcem dobro vidi..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
trantinchica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trantinchica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 00:42
totalno mi je povenula ruza..skroz sam tuzna..







al te su slike od prije par dana..sad su jos losije..skroz se suse..sto mislite,da li ce biti sto od njih?
bitno je ocima nevidljivo,samo se srcem dobro vidi..
Na vrh
Brbe View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Brbe Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 11:12
Žao mi je što ti dajem ružnu vijest ali teško da su se prilagodile vanjskim uvijetima...
na vanjskim uvijetima mini ružice kao i velike ruže još spavaju... možda im je bio preveliki šok i promjena Cry
Na vrh
trantinchica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trantinchica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 20:45
ajoj..znaci nista od njih :-(
trebala sam ih ostaviti u kuci pa kasnije staviti van..Cry
bitno je ocima nevidljivo,samo se srcem dobro vidi..
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 19:24
sto je na kraju bilo sa ovim ruzama? jel ih jos imas? one jos imaju nade da se oporave
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 08:51
I ona moja mini ruža što sam kupila u kauflandu s namjerom da je spasim (tada je izgledala lošije od tvojih sada) se posve sasušila, ali ostavila sam je, nadam se da će se probuditi ako vidi da je volim i suhuSmile
Da li bi je trebalo malo orezati možda?
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 09:32
sve sta je suho odrezi,zaljevaj,vidjet ces da ce s prvim zrakama sunca zivnuti!
Na vrh
trantinchica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trantinchica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 22:13
ja sam orezala sve sto je bilo suho i zalijevam ju i dalje..sad izgleda ko siroce..same grancice i to kratke..al mozda uspije..a kupila sam jos 4 komada u kauflandu..bila je akcija po 10kn..nisam mogla odoljeti Smile
bitno je ocima nevidljivo,samo se srcem dobro vidi..
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 22:37
Ti veliki centri uopče nevode brigu o cvječu,toga nakupuju dosta i onda onako poluusahnuto prodaju. zaljevaj i dalje al malo umjereno a ako imas tekuce gnojivo za cvjetajuće cvjeće slobodno stavi ali pazi koliko ga stavljas. najbolja bi bila plantela za ruze u kartonskoj kutiji je pakovana i zelene je boje,u prahu je. toga se stavi malo po zemlji pa se zaljevanjem otopi. Ali nikad ne gnojiti cvjeće kad je jako sunce da ga ne sprzi,ili rano ujutro ili čim zade sunce.
Na vrh
trantinchica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trantinchica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2009 u 23:20
stavila sam ih vani na balkon..cini mi se da je vrijeme ok..sto mislite?da ih vratim il ostavim?
bitno je ocima nevidljivo,samo se srcem dobro vidi..
Na vrh
trantinchica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje trantinchica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 00:56
uspjela mi je ona jadna ruzica Smile ipak se primila i poceli su joj rasti listici!!
bitno je ocima nevidljivo,samo se srcem dobro vidi..
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 08:31
kupila dvije mini jučer u bauhausu
 
mislim s njima na balkon valjda budu dobro ako se ne snađu idu mami u vrt
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 08:52
Moralo bi ima biti dobro, jer i moje su u teglama - sada još ne cvjetaju, ali se pripremaju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 11:01
uhh pa dogodilo mi se da nemam dvije velike tegle ... grrr ajde jednu sam presadila druga čeka sutra
 
evo ih Smile
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 12:06
ružice su prekrasne Heart
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 12:51
 Ni ja nisam baš imala sreće s tim mini  ružama kje se kupe po centrima...dvije su se isto tako osušile vrlo brzo nakon što su donešene doma, a jedna je evo preživjela, ali ne cvjeta više..ima novih listića pa se nadam da ce možda koji put i potjerati neki cvjetić...moja sveki ima u vrtu jednu ekstra mini ružicu koja se širi svuda, ima sitne, roza cvjetiće pa cu pokušati od nje zapelcati....
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 13:42
 Evo moje koja je preživila


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 14:10
samo je zaljevaj i ako imas tekuče gnojivo za cvjeće prihrani je malo iako je za ruže najbolja plantela
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 14:45
 Imam...hranit cemo je...
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 14:48
ruzu prihrani sad i onda si mirna sve do jeseni kad i ja svoje jos malo prehranim.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.