Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtek

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 35>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2014 u 18:48
Catalpa veseli me tvoja posjeta, drago mi je da ti se sviđaju moje biljčice...jedić imam sada prvi puta i jako su me razveselili njegovi divni cvjetići, samo treba s njim oprezno, jer je jako otrovan!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2014 u 09:55
Lucy hvala ti što si redovna gošća u mojem vrtu...Obožavam ukrasne trave, tako da mi je Pennisetum posebna radost i jedva čekam da se razraste!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2014 u 10:14
Anđelkad drago mi je da si posjetila moj vrtek i puno ti hvala na divnim riječima. Jako me veseli da ti se sviđa moje malo cvjetno brdašce. Radujem se tvojem ponovnom dolasku!
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2014 u 22:03
Ponovo sam prošetala tvojim vrtom. Cvjetno brdašce se i meni jako sviđa. Koliko je samo topline u tom kutku!
Sutra je novi dan.
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2014 u 22:50
Evo i mene u jednu laganu šetnju, tu se stvrno mogu opustiti i uživati u predivnim bojama seduma i ostalih cvjetića...
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2014 u 18:33
Lucy, @Kaktus 
jesensko čišćenje u vrtu je obavljeno, vrtek se sprema na zimsko spavanje...sada preko zime jako će mi nedostajati čeprkanje i sađenje u vrtu...jedva čekam proljeće i buđenje biljčica.
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2014 u 13:25
Draga moja fantastično, stavno sam uživala a pogotovo u čuvarkućama i hostama. smile79
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2014 u 21:34
draga temzi išla sam ispočetka i uživala u tvome raznovsnome vrtu a neki djelovi su me podsjetili na šetnju Krkinim parkomsmile55



Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2014 u 23:03
Nakon dugog vremena sam došla virnuti u tvoj vrtek, valjda me je jedić zvao. Volim ga jer me podsjeća na djetinjstvo. Kod mene nije opstao, valjda mu je preteška moja ilovača.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2014 u 20:59
ćao temzi, Tongue...vrtek ti je prelep, baš onakav kavi se meni sviđaju #2*# #1*# #4*#... jedno pitanje...videla sam da svuda oko cveća ima puno sitnih kamenčića...da li su već bili tu, ili si ih ti odnekud donela...fantazija...doći ću opet  #cao#...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2014 u 12:02
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Draga moja fantastično, stavno sam uživala a pogotovo u čuvarkućama i hostama. smile79
 Karli draga baš me razveselio tvoj posjet, jako volim hostice, nadam se da će još koja doseliti u moj šumski vrtek!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2014 u 12:42
Originalno poslano od člana blue sky blue sky napisao:

draga temzi išla sam ispočetka i uživala u tvome raznovsnome vrtu a neki djelovi su me podsjetili na šetnju Krkinim parkomsmile55
 
Blue sky, hvala ti odsrca na ovako prekrasnom komplimentu...još da osmislim malo jezerce, onda će to biti to. Drago mi je da si došetala u moj vrt!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2014 u 12:50
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Nakon dugog vremena sam došla virnuti u tvoj vrtek, valjda me je jedić zvao. Volim ga jer me podsjeća na djetinjstvo. Kod mene nije opstao, valjda mu je preteška moja ilovača.
Draga Anabistrica, nadam se da će se svidjeti Jediću kod mene, jer sam mu se stvarno jako veselila...dala mi ga je susjeda, a kod nje raste također u ilovači...
Hvala ti što si došla zaviriti u moj vrtek, dođi mi i opet!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2014 u 13:23
Originalno poslano od člana arčik arčik napisao:

ćao temzi, Tongue...vrtek ti je prelep, baš onakav kavi se meni sviđaju #2*# #1*# #4*#... jedno pitanje...videla sam da svuda oko cveća ima puno sitnih kamenčića...da li su već bili tu, ili si ih ti odnekud donela...fantazija...doći ću opet  #cao#...
 
Arčik, prije svega da ti poželim dobrodošlicu u moj vrtek, jako si me razveselila svojom posjetom!
Kamečića u mojem vrtu nije bilo, pa ih skupljam gdje god mi se za to ukaže prilika...obožavam kamenje različitih boja i oblika, ovo veće je dopremljeno s mora, a neki su nađeni u potočićima...
Veselim se tvojem slijedećem dolasku!
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2014 u 17:11
TemziHug
Kamenčići su slatki,posebno ovaj srcoliki
ali ja bih malo vrtnih ciklamica
ako su procvale
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2014 u 19:12
A ja bih onaj cvjetić u roza vestici...Wink
Naravno,i sve ostalo je prekrasno...ali Mina je Mina! 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2014 u 20:17

Evo Miškice draga, zasada slikica, ovako su cvjetale u 9.mj., a na proljeće ih dobiješ!

Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2014 u 20:21
Mirandice, Mina ti šalje pusu!
 
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2014 u 21:31
Razveselila si me podatkom da jedić raste u ilovači, pokušat ću ga opet nabaviti
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2014 u 21:45
temziHugdraga
Ciklamice su prekrasne,
ali Mina me oduševilaZagrljajPreslatka je!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,264 sekundi.