Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtek

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2015 u 13:28
Crassula perforata
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2015 u 13:34
Kalanchoe tomentosa"Golden girl", Crassula Falcata, Echeveria Black Prince, Crassula pellucida ssp. Marginalis Variegata
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2015 u 13:37
Echeveria Lilacina
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2015 u 13:37
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2015 u 13:39
Crassula nudicaulis syn. obvallata
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2015 u 13:41
Crassula "Spring time"
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2015 u 13:42
Mirandice vidi kako rastem Hug
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2015 u 13:43
Crassula Rupestris
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2015 u 14:28
...i u sredini ih čuva prelijepi Cotyledon orbicularis Oophylla
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2015 u 14:30
maleni Cotyledon undulata
 
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2015 u 15:28


Kao novopečenom zaljubljeniku u sukulente, pravi užitak mi je bio pregledavati tvoju kolekciju. Ne znam što je ljepše; predivni primjerci, krasno iskombinirani, zdravi ... nešto prelijepo. I velike pohvale za imenovanje svakog (znaju baš biti komplicirani za pisanje Wink)
smile78
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2015 u 18:35
Vidi se da tvoje cvijece nije ljubavi oskudno !

                                                                                     
Volim ljude koji su kroz slucaj usli u moj zivot i odlucili u njemu ostati !
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2015 u 11:45
    ajme kako su ti lipi sukulenti!Svi do jednog,zdravi,mesnati,savršeni
Ne mogu ništa izdvojiti,a drago mi je da konačno imaš rubrotinctum
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2015 u 13:30
Temzi, draga, evo konačno došetah do tvog predivnog vrta... a sukulenti su ti očaravajući, kolika je to samo zbirka. smile64
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2015 u 09:34
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:



Kao novopečenom zaljubljeniku u sukulente, pravi užitak mi je bio pregledavati tvoju kolekciju. Ne znam što je ljepše; predivni primjerci, krasno iskombinirani, zdravi ... nešto prelijepo. I velike pohvale za imenovanje svakog (znaju baš biti komplicirani za pisanje Wink)
smile78
Hvala ti puno draga Rajski vrtovi! Sukulenti su, kao što smo svi već zaključili, jedna velika ovisnost. Iako mi je malo teško s njima po zimi zbog nedostatka prostora, a po ljeti bježim s njima prije svake oluje i sklanjam ih unutra, obožavam ih, i najradije bih imala sve sukulente svijeta da mogu.
Vidim da i tebe polako hvata sukulentomanija, i to mi je baš drago, obzirom na cvjetni raj koji si dovela do savršenstva, znam da ćeš isto uspjeti i sa sukulentima!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2015 u 09:41
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Vidi se da tvoje cvijece nije ljubavi oskudno !

                                                                                     
Gute Fee hvala ti puno, jako me obradovao tvoj posjet i navrati mi opet!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2015 u 09:57
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

    ajme kako su ti lipi sukulenti!Svi do jednog,zdravi,mesnati,savršeni
Ne mogu ništa izdvojiti,a drago mi je da konačno imaš rubrotinctum
Miškice draga, odsrca zahvaljujem na pohvali! Puno se trudim da budu takvi (ni ljepota tvojih ne zaostaje), svaki ima neke svoje zahtjeve, pa bi malo više sunca, nekima je prejako sunce...pa seli simo, pa seli tamo LOL, ali za njihovu ljepotu se isplati i malo pomučiti.
Ovaj Rubrotinctum imam već 2 godine, uzgojen je iz 5 malih mrvica...ali problem mi je nabaviti ponovno (nakon što mi je prošle zime otišao u vječna lovištaCry) Rubrotinctum Aurora. Prelijepa mi je njegova izrazita ružičasta boja na bijelim bobicama...uh još uvijek mi je tiha patnja dok ga se ponovno ne domognem!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2015 u 10:15
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Temzi, draga, evo konačno došetah do tvog predivnog vrta... a sukulenti su ti očaravajući, kolika je to samo zbirka. smile64
Veliki pozdrav draga Bugice i hvala ti! Drago mi je da si i ti skoknula do mojeg vrteka! Moja zbirkica bi bila i veća da ih imam kud smjestiti...joj nikad mi ih dovoljno, kad su svi tako lijepi...baš su moja velika ljubav! Dođi mi opet!
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2015 u 10:49
skladno i lijepo temzi, uostalom, kao i cijeli vrtek
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2015 u 14:02
Hvala ti draga Nisa! Jako mi je drago da ti se sviđa! Hvala ti i na posjeti, dođi mi opet!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.