Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Povrće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Najljepše povrće u mom povrtnjaku
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Najljepše povrće u mom povrtnjaku

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
Korisnik
Poruka
akva View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2014
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 190
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje akva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2015 u 14:26
Ovdje možete pročitati o primjeni biljnih juha u povrtnjaku 

http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20040602/vrt01.asp
Priroda je izvor života
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2015 u 15:06
Akva danas sam otkrila tvoj vrt i onesvjestila se od miline! I to prošle najgore godine od kada sam ja vrtlar (cca 6 godina). Čestitam i hvala na dobrim savjetima, za gorku sol nisam znala. Moj problem je što sam u vrtu samo za vikend ( osim za vrijeme g.o.) a to je premalo za pravu brigu. Bit će bolje kad odem u mirovinu, onda ću uživati 120% u svom vrtu, ha,ha!
Želim ti i dalje puno uspjeha!
Na vrh
akva View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2014
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 190
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje akva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2015 u 20:10
Hvala na pohvalama ...moj vrt je uz kuću i lakše ga je održavati nego onaj koji je daleko Wink
Priroda je izvor života
Na vrh
akva View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2014
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 190
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje akva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2015 u 18:57
Početak ovogodišnje sezone u mojem povrtnjaku 

http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/4ff9064c-DSCI1439.jpg

http://www.cvijet.info/images/galleries/640-480/d9286726-DSCI1440.jpg


Priroda je izvor života
Na vrh
akva View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2014
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 190
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje akva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2015 u 19:20
Moj povrtnjak na početku sezone ...ne znam zašto mi se predhodne fotke ne otvaraju Wink  


Priroda je izvor života
Na vrh
akva View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2014
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 190
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje akva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2015 u 22:05











Priroda je izvor života
Na vrh
akva View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2014
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 190
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje akva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2015 u 14:33

Na jednoj gredici visoke i niske mahune , salatni krastavci , koleraba i mali paradajz Vilma 
Priroda je izvor života
Na vrh
akva View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2014
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 190
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje akva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2015 u 22:08
Patliđan 

Priroda je izvor života
Na vrh
akva View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2014
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 190
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje akva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2015 u 22:41
Korjenasto povrće ...celer , poriluk , pastrnjak i cikla 


Zelenjava ... zelje , kelj , crveno zelje , brokula , raštika i lisnati kelj  

Priroda je izvor života
Na vrh
Gajtana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Srpanj 2015
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gajtana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2015 u 15:18
Predivno. Ja sam zadivljena!!!
Moja je mama doista meštar od vrta, ali prešišala si ju.
Uživala sam u svakoj slici. Povrće kao nacrtano.
 
Iskreno, "vrtlarica" emisija HRT-a se može sakriti iza tvojih plodova.
 
Puno sreće i zdravog povrća i dalje!!!!
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2015 u 11:11
Akva, prekrasno! Najviše se divim tvom zelju i kelju, moje nikako ne ide. Lijepo krene, a onda ga nešto jede, listovi izgledaju ko paška čipka, rasperjani, nema glavice ili neka mala ko šaka. Najgore od svega ne vidim što ga jede. Nema gusjenica, nema puževa, izluđuje me to. Svake godine selim s gredice na gredicu i ništa. Valjda će i meni jednom uspjeti.
Nek ti i dalje bude sve tako lijepo da imam gdje uživati! Pozdrav!
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2015 u 22:21


ovako divnom povrtnjaku fali jedan leptirić...

"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
akva View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2014
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 190
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje akva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2015 u 16:59
Hvala vam na krasnim komentarima , a posebno na leptiriću 
Priroda je izvor života
Na vrh
akva View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2014
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 190
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje akva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2015 u 17:10
[QUOTE=jadranka4] Akva, prekrasno! Najviše se divim tvom zelju i kelju, moje nikako ne ide. Lijepo krene, a onda ga nešto jede, listovi izgledaju ko paška čipka, rasperjani, nema glavice ili neka mala ko šaka. Najgore od svega ne vidim što ga jede. Nema gusjenica, nema puževa, izluđuje me to. Svake godine selim s gredice na gredicu i ništa. Valjda će i meni jednom uspjeti.
Nek ti i dalje bude sve tako lijepo da imam gdje uživati! Pozdrav!
[QUOTE]Ja sam zelje i kelj prskala otopinom češnjaka i vode ...ne znam ti točno mjeru jer sam sve radila od oka ...preko noći namočila sam jedan zdrobljeni češnjak u malo vode , ujutro razredila s još malo vode i prskala svako malo ...ja sam imala na zelju male gusjenice , male crne bube i moljca , sve je nestalo poslije par špricanja ...probaj i ti , nije ništa štetno , a može samo koristiti Wink 
Priroda je izvor života
Na vrh
akva View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2014
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 190
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje akva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2015 u 17:18
Moj paradajz

Moja paprika
Priroda je izvor života
Na vrh
jadranka4 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 25 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 437
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadranka4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2015 u 00:03
Akva, babe( i sama sam tu negdje) bi rekle ne bilo uroka! za tvoj vrt.
Kad kažeš zdrobljeni češnjak, misliš na jedan česan ili na glavice češnjaka. Danas sam nakon jučerašnje kiše (konačno) posipala pepelom po kelju i zelju. Jedna prijateljica kaže da su to neke uši kaj delaju tu pašku čipku po biljkama.
Na žalost GO je završen i sada sam opet vikend vrtlar. Između što Bog da. A rajčica rodna, lome se grane, a mene nema!! Bit će bolje.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2015 u 00:13
Stvarno ti je povrtnjak jedinstven ! Svaki puta sve ljepse i sve bolje !
Divim ti se !    Clap
Na vrh
akva View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2014
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 190
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje akva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2015 u 20:41
Originalno poslano od člana jadranka4 jadranka4 napisao:

Akva, babe( i sama sam tu negdje) bi rekle ne bilo uroka! za tvoj vrt.
Kad kažeš zdrobljeni češnjak, misliš na jedan česan ili na glavice češnjaka. Danas sam nakon jučerašnje kiše (konačno) posipala pepelom po kelju i zelju. Jedna prijateljica kaže da su to neke uši kaj delaju tu pašku čipku po biljkama.
Na žalost GO je završen i sada sam opet vikend vrtlar. Između što Bog da. A rajčica rodna, lome se grane, a mene nema!! Bit će bolje.
Mislila sam na glavicu češnjaka ...tebi je teško jer si vrtlarica samo vikendom,  meni je vrt iza kuće pa ga je lakše obrađivati i paziti .
Priroda je izvor života
Na vrh
akva View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2014
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 190
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje akva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2015 u 12:51
Paradajz Montserrat ...omiljen u Španjolskoj i najskuplji na njihovim tržnicama ...kad sam ga probala  znam i zašto 

Priroda je izvor života
Na vrh
akva View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2014
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 190
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje akva Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2015 u 20:53
Moja zelenjava 

Priroda je izvor života
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.