Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Prirodni vrt
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja džunglica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja džunglica

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
piky View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Srpanj 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 57
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moja džunglica
    Objavljeno: 25 Srpanj 2014 u 02:27
Ovo je moj prvi vrt u kojem uzgajam sve i svašta- od začinskog bilja,cvijeća,povrća i koja voćkica.














Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
piky View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Srpanj 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 57
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2014 u 02:40

Amarilisi, močvarci.



Cinije




Jagode



grah mahunar



Eksperimentalni batat



Origano - spreman za treće šišanje
















Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2014 u 15:37
Ovo je najveseliji vrt na forumu! smile126
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
piky View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Srpanj 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 57
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2014 u 21:41
Hvala ,svaka moja sadnja pa i u tegli zavrsi đunglicom takav sam,no bitno je da se ja snalazim i uzivam a ak se jos nekom svidi superWink
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2014 u 20:33
Piky prekrasna je ta tvoja džunglica
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
piky View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 03 Srpanj 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 57
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2014 u 21:31
HvalaEmbarrassed.stalno  se nesto radi  neke kulture se poberu pa idu druge i tak sad trenutno rajcica,krastavci  mnostvo tikvica  se bere ,stavim jos koju slikicu  ,a bilo me malo trta  jer neki  ne vole te djungle gdje  se ispreplecu povrce i cvijetnjak ,ja volimsmile161.
johori@net.hr
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Srpanj 2014 u 22:00

    Meni se je tvoja dzunglica jako dopala !
    Veselim se novim slikicama !
                                                                                           biene-0052.gif von 123gif.de Download & Grußkartenversand 
Na vrh
Golden Leo View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2010
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Golden Leo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 10:58
Predivno! Taj spoj cvijeća i povrća uvijek mi je fantastičan!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 12:10
Bravo!!! Sve krasno uspijeva u suživotu i napreduje!!! Za svaku pohvalu!!!
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2014 u 09:08
Evo i mene da pozdravim novi rascvjetan vrt! smile99  
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2014 u 20:47
piky, tvoja džunglica je slična mojoj džunglici...znači...imamo puno zajedničkog...začinsko bilje, cvijeće, povrće i koja voćkica...fali još koja vinova loza, pa se može reći da smo na istom kursu...smile99
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2014 u 23:09
djungla je predivna...ti sikaoja samo da stane jedno kraj drugoga...tako volim...a kakav je to mocvarni amarilis?ja imam obicni...koja je razlika?...mozda mogu i ja svoj staviti u zemlju na proljece nakon susenja?....bas me zanima pliz....smile58
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2015 u 13:31
lijepo je u tvojoj džunglici, ima puno cvijećaClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.