Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kombiniranje balkonskih biljaka u cvijetnjacima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kombiniranje balkonskih biljaka u cvijetnjacima

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2015 u 17:30
Samo to nije moje nego sa net-a. Ali imat ću i ja svoje kugle jednog dana, mhhh Smile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2015 u 09:59





Na vrh
Sunlight View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Lipanj 2014
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 147
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sunlight Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2015 u 22:57

Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2015 u 12:50
Prelipe kombinacije, ne znam koju bi izdvojila .
Bolje može onaj tko hoće nego onaj tko može
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2015 u 07:25
bugi predivne kombinacije....zlatne ruke....smile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2015 u 14:20
Prijateljice draga, hvala
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2015 u 00:25
Pogledala sam kombinacije s ove stranice i doista su lijepe. 
@Bugice, uz prekrasnu plavu boju petunija je tamnolisni ukrasni batat, zar ne?
Sutra je novi dan.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2015 u 19:41
Hvala. Smile U pravu si, to je batat. Divan mi je. I zeleni je lijep, ima neobičnu nijansu zelene boje.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2015 u 07:05
jedna ljetna kombinacija od mene...

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2015 u 19:56
Lijepo, obožavam plavo cvijeće. smile55
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2016 u 20:07
Ekipica, je li krenulo kombiniranje? Kod mene je, nešto je i posađeno, samo nisam stigla fotkati. Čekam prvi lijep i sunčan dan.

Za sada, u dvije žardinjere na južnom prozoru, posadila sam stojeće pelargonije: dvije tamnocrveno-ciklamaste (neobična topla samtasta boja kao da se prelijeva) i u sredinu jedna svjetloroza šatirana s tamnorozim, a ispred njih dvije puzeće jednostruke crvene pelargonije. U dvije okrugle tegle posadila sam po jednu million bells, ljubičastu.

Planovi za žardinjere na balkonu su u tijeku...nešto je već i kupljeno, a novost će biti i veseće tegle. Još smišljam dobitnu kombinaciju.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2016 u 06:53
Već sam te htjela bocnuti da nam kažeš svoje kombinacije, jer mi je inspiracija na nuli. Iskreno nemam pojma što ću posaditi na balkon.
Baza će vjerojatno biti pelargonije, a za ostalo nemam nikakvu ideju. Ajd čekam fotkice. Smile

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2016 u 08:31
Hm, više ne smijem ni blizu štandova sa cvijećem. LOL Ima svega, sve mi je lijepo, a teško za posložiti da paše jedno s drugim, uz to da sve voli jako sunce i da se približno isto zalijeva... 

Kupila sam viseće tegle i nemam pojma gdje ću ih staviti, tim više što mi je prijateljica rekla da su opasne kad puše vjetar, polomi sve u njima i zezne fasadu. Nisam o tome tak razmišljala. Morala bih ih usidriti nečim teškim. LOL Ili staviti negdje drugdje ali onda balkon više neće biti onakav kakvog sam ga zamislila.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2016 u 12:20
Mogu se misliti kako ti je kraj obilne ponude ... kod mene sve nešto metiljavo i traljavo. Najviše ima pelargonija, a ovo drugo ništa posebno. Kažu da je još rano ... Confused.

Al čini mi se da sam ja konačno nešto iskombinirala, naravno uz tvoju veliku pomoć. Tongue
Ideja mi je bila bijelo-žuto-zeleno i u tu sam si svrhu napravila dva cvijetnjaka sa onom tvojom lijepom travom kraj koje sam ubacila lysimachiu.


To je zeleni dio za rub balkona. Bijelo su naravno jednostruke viseće pelargonije, a ubija me ovo žuto. Bidens isključen jer mi nije nikada bio dobar, viseće begonije ... mislim da im je istok presunčan, sanvitaliju sam imala, lijepa je ali nema veliki porast i što mi ostane ? Čini mi se da ću staviti žute bellsiće. Vidim da ih i ti imaš. Nisam ih nikad imala ... koliko su zahtjevni ? Pročitala sam temu o njima i kao i svagdje iskustva su različita.
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2016 u 12:27
Rajski, ne znam za bellsiće, prvi put ih imam. Ali kod susjede su prošle godine bili predivni, a ništa im posebno nije radila. Trpe jako sunce bolje od surfinija i pelargonija. 

Bidens i ja više neću, nije to ono što sam zamislila. Možda da probaš puzeće gazanije? Makar i one ne idu jako u dužinu, možda 15 cm. Ova kombinacija na fotkici ti je odlična. Inače jako volim lysimachiu. Smile


sa jugoistočnih prozora...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2016 u 12:28
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2016 u 12:29
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2016 u 19:38
Je, u pravu si za gazaniju, imala sam ju ljetos, lijepa je i sasvim ok, ali ne ide previše dole.
E onda ćemo probati bellsiće, ... valjda ću naći žute Tongue

Super je kombinacija zonalki i visećih, nisam to nikada imala ... ma mora biti odlično. Divna boja bellsa sa ovom žutom sredinom. Thumbs Up
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
kosjenkaSB View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2015
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 150
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kosjenkaSB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2016 u 09:48
Lijepe su kombinacije ne znam koja je ljepsa
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2016 u 09:55
Rajski vrtovi, kosjenkaSB, hvala vam.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.