Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 22:13
Originalno poslano od člana catalpa catalpa napisao:

Dobro došla Josipa.smile73
jos bolje vas nasla....pusasmile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 22:27

Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 22:33
moj mali kamenjar sa korduna.....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 22:41
za laku noc moj veci naj noviji kamenjar...u kojeg se nadam sa ce u proljece biti moja dika i radost mi je kopkati ga iako je nekad jako tesko...
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 22:55
Evo dobrodošlica i od mene, početci su teški pogotovo kad se kvadrata ima u izobilju, ali znam da je ovaj forum nadahnuće bio mnogima (meni osobno) pa će i tebi. Zašto to kažem, svaki početak je težak (u bilo čemu) ,misliš da znaš , a onda otkriješ kako je "krhko znanje koje posjeduješ" i tjera te da učiš i učiš a vjeruj ovdje češ mnogo naučiti (osobno iskustvo) . Zaljubit češ se u neke bilčice koje ni u snu ti nisu pri srcu, a onda.....opa "mogu to ja" i tako u nedogled. Kreativnosti ti ne nedostaje i samo naprijed. Radujem se svakoj novoj sličici i vidim da ću rado biti tvoj gost. Oprosti na dužini posta
smile55
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 00:06
Baš mi se sviđa zaljevača s dekorativnim puzavcem (ne znam mu ime).
Sutra je novi dan.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 06:28
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Evo dobrodošlica i od mene, početci su teški pogotovo kad se kvadrata ima u izobilju, ali znam da je ovaj forum nadahnuće bio mnogima (meni osobno) pa će i tebi. Zašto to kažem, svaki početak je težak (u bilo čemu) ,misliš da znaš , a onda otkriješ kako je "krhko znanje koje posjeduješ" i tjera te da učiš i učiš a vjeruj ovdje češ mnogo naučiti (osobno iskustvo) . Zaljubit češ se u neke bilčice koje ni u snu ti nisu pri srcu, a onda.....opa "mogu to ja" i tako u nedogled. Kreativnosti ti ne nedostaje i samo naprijed. Radujem se svakoj novoj sličici i vidim da ću rado biti tvoj gost. Oprosti na dužini posta
smile55Dead
dobro si primjetila jako je velikondvoristw i okucnica...ja si dvega nabrzaka al nedmijem tako...polako malo kamenjari pa daj boze zdravlja da se moze koji grmic jos dodati pa da mogu kopkati...damo nek sam tu ice sve to nekako...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 06:30
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Baš mi se sviđa zaljevača s dekorativnim puzavcem (ne znam mu ime).
nez ni ja inace je u njoj svake god nesto drugo isto puza....Smile
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 06:34
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Evo dobrodošlica i od mene, početci su teški pogotovo kad se kvadrata ima u izobilju, ali znam da je ovaj forum nadahnuće bio mnogima (meni osobno) pa će i tebi. Zašto to kažem, svaki početak je težak (u bilo čemu) ,misliš da znaš , a onda otkriješ kako je "krhko znanje koje posjeduješ" i tjera te da učiš i učiš a vjeruj ovdje češ mnogo naučiti (osobno iskustvo) . Zaljubit češ se u neke bilčice koje ni u snu ti nisu pri srcu, a onda.....opa "mogu to ja" i tako u nedogled. Kreativnosti ti ne nedostaje i samo naprijed. Radujem se svakoj novoj sličici i vidim da ću rado biti tvoj gost. Oprosti na dužini posta
smile55Dead
dobro si primjetila jako je velikondvoristw i okucnica...ja si dvega nabrzaka al nedmijem tako...polako malo kamenjari pa daj boze zdravlja da se moze koji grmic jos dodati pa da mogu kopkati...damo nek sam tu ice sve to nekako...smile217
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 08:19
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:



Izdvajam ovu prekrasnu tradeskanciju(mislim da je sillamontana)
i originalnu ukrasnu posudu u kojoj dolazi do izražaja njena ljepota!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 08:22
kraljica za rodjendan...
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 08:38
Predivna Aechmea fasciata!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 09:19
Veliki kamenjar si super osmislila uz onaj zid, koji mu daje posebnu draž i zanimljivost, biti će pravi gušt promatrati kako biljčice u njemu bujaju...Tradeskantia zebrina u zaljevači je jako kreativna ideja, što puno govori o tebi...a Aechmea je stvarno prekrasna kraljica!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 16:52
Još jedan lijepi novi vrt, dobrodošla Clap
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2014 u 23:15
Eto Josipa, sad znamo ime divnom puzavcu. Bravo miska za ID biljaka. Tko zna, zna miska!
Sutra je novi dan.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 08:28
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:



Izdvajam ovu prekrasnu tradeskanciju(mislim da je sillamontana)
i originalnu ukrasnu posudu u kojoj dolazi do izražaja njena ljepota! http://smayliki.ru/smilie-1244048583. -
neznm ti ja miska imena jako tesko pamti,sad pocinjem zapisivati....hvala ti na posjeti i na info..osjecam se dio vaseg drustva i kad otvorim forum srce skakuce...izvinjavam se na gramatickim greskama na laptopu sam bez misa i tipkovnice...djeca mi neku kuje jedva stavlja slova dala...al to je nebitno...bitno je da sam sa sva procvjetala druzeci se sa vama i djeljeci ovo malo dto imam....pusa velika i hvala....smile160trudit cu se i dalje...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 08:31
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Predivna Aechmea fasciata!
http://smayliki.ru/smilie-863227527. -
je stvarno je..bit ce mi zao kad pocne bacati dvoje lisce ...al zato kad nanovo nikne....bit ce radosti...hahha....bas ju volim...smile76
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 08:36
Originalno poslano od člana temzi temzi napisao:

Veliki kamenjar si super osmislila uz onaj zid, koji mu daje posebnu draž i zanimljivost, biti će pravi gušt promatrati kako biljčice u njemu bujaju...Tradeskantia zebrina u zaljevači je jako kreativna ideja, što puno govori o tebi...a Aechmea je stvarno prekrasna kraljica!
kamenjar sam rasila nema mj dana zapravo djeca po naredbi...jos je sve malo i sitno u njemu...a kanta je kanta moje stare majke...ona ju je koristila gidinama i jednom joj se probila nikad mi ju nije htjela dati al sam ju sad naslijedila....hvala temzi na posjeti...

Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 08:48
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Predivna Aechmea fasciata!
http://smayliki.ru/smilie-863227527. -
je stvarno je..bit ce mi zao kad pocne bacati svoje lisce ...al zato kad nanovo nikne....bit ce radosti...hahha....bas ju volim...smile76
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2014 u 09:19
Draga moja Josipa,
jako sam sretna što si s nama.
Raduje me tvoja velika ljubav prema biljkama i sigurna sam da će, uz sve ostalo, procvjetati i tvoji kamenjari.
Šaljem ti puno pusa i jako ti se veselim, nuštarko moja!!!Heart

smile57
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,267 sekundi.