Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2017 u 17:11
                                                                                                      
hvala Vam drage moje sto uzivate samnom u mojim radostima...ove godine sam bila vise lose pa se sve zapustilo i razraslo...u proljece ce biti manjih promjena jer cu smanjiti povrsinu za odrzavanje i presaditi cvijece na gusce...do proljeca bi se trebala i oporaviti od smetnji i uzivati provoditi zamisli u djela....veliki hag svima Hug
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2017 u 19:07
Želim ti prvenstveno zdralje u ovoj godini i sreće.
Šteta što nisi bliže da ti malo pomognem u vrtu.

Ma znaš što i ja reduciram biljke i ostaje samo ono oko čega mogu kosilicom, a cvijeće na jednom mjestu i nema više širenja. Samo se nepotrebno opteretimo poslom.

smile82
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2017 u 08:50
Želim ti najprije zdravlje i cijeloj obitelji, a sve ostalo će biti. Prilagodi vrt sebi, onoliko koliko možeš jer svi bi mi željeli puno toga ali nekad jednostavno ne ide. Kako je smrckica napisala i ja sadim samo ono što ne zahtjeva kopanje, pljevljenje i što može kosilica riješiti. Malo prekrijem malčom i to je to. 
Nešto na balkonu da ipak imam po čemu čačkati i ja prezadovoljna.
Draga moja čuvaj se i btb. Hug Heart
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2017 u 12:14
Izgleda da se svi malo zanesemo na početku druženja na forumu. Sve nam je lijepo, uživamo u tuđim slikama biljaka i sve bi htjeli imati i sami.
Nakon nekog vremena shvatimo da smo pretjerali i da je to nemoguće održavati (osim ako ti to nije jedini posao) i onda dolazi reduciranje. Valjda je to normalan razvoj događaja ovdje, tješi se da nisi jedina Wink.

Želim ti puno zdravlja i sreće u ovoj godini !

      smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2017 u 17:04
Josipa draga zdravlje prije svega, ostalo koliko stigneš i sama sam se zanijela uz moj posao, zdravstvene probleme i ostalo, malo stignem uživati i morat ću reducirati održavanje dvorišta.U pravu su naše drage forumašice.smile78
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2017 u 21:02
drage moje hvala Vam do neba na podrsci i razumijevanju...moja ledja nece da slusaju i uspjela sam izgurati dugih 4 mj u krevetu,sad slijede toplice i ako bude srece i Bozjeg blagoslova bit cu dobro.
U samom startu sam porijetko sadila biljke i nisam znala odvojiti proljetno od ljetnog ili jesenskog cvjetanja,tako da cu iza kuce sto se ne vidi prenjeti naprijed da uzivaju svi,i mi i prolaznici sa ulice a iza cu prenjeti grmice i perunike...Nije to puno posla ali ce biti lakse za plijeviti a i za kosilicu vise posla.Decki i Sinisa su tu uz mene i nedaju mi nista tesko tako da ce o njima ovisiti kako ce se raditi,ko zna vjerovatno sam i ranije trebala tako ustedila bi si malo boli.
Dodje mi svako malo jedna susjeda pomoci sto ja nemogu i tu sam jako sretna sto mogu da si priustim ispomoc.
AAA kako ste mi Vi lijepo ponudile svoju pomoc pa srce mi je veliko kao kuca od radosti...Lijepo je biti dio naseg cvjetnog i prijateljskog drustva!!!!
Voli vas Vasa Josipa

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2017 u 10:06
Mislim na tebe Heart čuvaj se zdravlje je najvažnije smile79
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2017 u 14:19
I ja se pridružujem pozdravima...izgleda da smo sve više-manje iste jer se trudimo oko svih i oko svega, a najmanje oko svojih zadovoljstava...smile78

     
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2017 u 21:53
Draga Josipa najprije od svega zelim ti da cim prije ozdravis i ako nije tajna .... reci nam ...
u koje toplice budes isla ? Mozda tu kod nas negdje u Zagorju ?
                                                                                                            
Volim ljude koji su kroz slucaj usli u moj zivot i odlucili u njemu ostati !
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2017 u 17:53
mi smo zene cudna bica...sve bi zeljele da nam je sve na svom mjestu i da se odrzava bilo higijena doma ili vrta...nazalost to nije vecinom moguce jer fizicki nemozemo biti na vise mjesta....sad sam donekle dobro i srce bi rado da sve blista a tjelo trazi odmor i nemoze se sve...postavljanje prioriteta je najbitnije i pola organizacije....ovaj tjedan se sredjiva kuca iduci dvoriste i bit ce to opet dobro jer nemoze sve uvijek biti na svom mjestu....
neka se moze hodati i biti kporistan ja sam sretna....prosle su i toplice sad je dobro i podnosljivo,nedaj Boze opet one probleme...
Draga Gute isla sam u Ofmir u sklopu KBC Osjeka tu sam najprije dosla na red svuda dalje se ceka i 4 mjeseca....nadam se da ih vise necu obilaziti i da ih necu vidjeti vise...sad mi je vec previse svega i nemam strpljenja za savjete koji nisu dobri a svi nesto savjetuju a nisu u nasoj kozi...znamo mi koje se svakog dana nosimo sa svojim mukama i kad se nesto savjetuje to ima svoju velicinu a ne tamo neki djecaci i djevojcice kojima mogu biti majka.....
jos svasta bi mogla prepricati a Vas drage moje nitko nemoze zamijeniti pa Vam se evo malo i pojadam....pusa svima i hvala sto ste uz mene....


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2017 u 18:40



divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2017 u 18:43
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2017 u 18:45

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2017 u 18:49


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2017 u 18:54




divno je biti nekome nesto....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2017 u 20:31
Prošetala sam tvojim carstvom.... Lijepo... Kakva je to penjačica što imaš u ruci?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2017 u 21:15
Lijepo, lijepo sve, ali pesek s tulipanima i narcisama poseban Smile
     
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2017 u 00:13
Očito nas proljeće svih razbudi, radujemo se onom slatkom iščekivanju što će novo niknuti ili procvasti. Uživaj u svom vrtu i u svakoj promjeni koju ti donese.
Sutra je novi dan.
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2017 u 07:58
Lipo te je je vidjeti ponova na ovim stranicama .Nova sezona kreće i kao što cvjet svake godine procvjeta možeš i ti umom borit se i izborit da budeš jača od svih nedaća misli samo na lipotu što te okružuje i lipota će ti se i desiti i u vrtu i u duši a onda i tjelu .
Na vrh
kosjenkaSB View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2015
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 150
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kosjenkaSB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2017 u 12:26
Lijepo ti je sve rascvjetano, saljem ti lijep pozdrav i zelim ti svako dobro
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.