Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  123 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kod Josipe u vrtu
    Objavljeno: 18 Kolovoz 2014 u 17:46
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 12:17
Josipadobrodošla
Volim kamenjar i sukulente i nove vrtiće u nastajanju,a tvoj ima puno potencijala zbog dosta prostora i plodne zemlje za puno prekrasnog cvijeća i zelene travice okolo
Postat će prava cvjetna oaza već u proljeće

doći ću opet
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 16:51
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 17:03
http://oi62.tinypic.com/6ekyzc.jpg
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 17:05
moja ljubimica...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 17:10
nadam se da ce sve procvjetati...jedva cekam proljece...hvala na dobrodoslici....<3Wink
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 17:10
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Josipa http://smayliki.ru/smilie-1214864967. - dobrodošla
Volim kamenjar i sukulente i nove vrtiće u nastajanju,a tvoj ima puno potencijala zbog dosta prostora i plodne zemlje za puno prekrasnog cvijeća i zelene travice okolo http://smayliki.ru/smilie-1038647079. -
Postat će prava cvjetna oaza već u proljeće

http://smayliki.ru/smilie-846395943. - doći ću opet
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 17:12
jedva cekam proljece...da krene cvasti i da naucim sto vise o svemu...jer pravi sam laik....al jako ga volim....smile64
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 17:27
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 18:31
Josipa

Ovo izgleda kao odličan početak jednog divnog vrta!
Neka te ne brine što si laik,brzo ćeš sve konce pohvatati i puno toga naučiti! I uz puno ljubavi (koju očito imaš) eto divnog vrta!
Do iduće šetnje tvojim vrtom,pozdrav!  
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 19:27
Dobrodošla Josopa i tvoje cvijećesmile177
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 22:38

Obradujem se svaki puta kada nam se pridruži netko novi. A tebe kao da prepoznajem.... jako si slična meni od prije godinu dana.
Skroman početak, veeeliki entuzijazam, puno volje, još više želje za uljepšati svoj kutak svijeta, i sve začinjeno ljubavlju prema cvijeću.
I evo te k nama!
Josipa, dobro nam došla i dugo se družila s nama!!! smile75
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 22:56
Dobrodosla Josipa ! Zelim ti puno uspjeha u kreiranju tvojeg cvijetnog carstva !   
                                                                                                                                             Elfen bilder
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 22:58
Dobro nam došla Josipa!!!
Imaš lijepo mjesto za vrt i vidim da si već i sjajno započela sa kamenjarom, hostom u cvijetu, predivnom ciklamicom, i meni vrlo dragim biljkama, malom paprati!!!!
Kao što si rekla da jedva čekaš proljeće, to je i meni najdraže godišnje doba, u  proljeće je uvijek sve prekrasno, buđenje cvijeća i isčekivanje tih malih cvjetnih glavica nakon snijega, i to nas cvjetoljupce posebno veseli!!!
Radujem se tvojim slikicama i druženju s tobom i tvojim cvjetićima!!!
 
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2014 u 23:12
Dobrodošla među ljubitelje cvijeća. Druženje s istomišljenicima, ljubiteljima cvijeća, je uvijek ugodno i poučno.
Sutra je novi dan.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 09:31
Originalno poslano od člana Miranda Miranda napisao:

Josipa http://smayliki.ru/smilie-124389735. -

Ovo izgleda kao odličan početak jednog divnog vrta!
Neka te ne brine što si laik,brzo ćeš sve konce pohvatati i puno toga naučiti! I uz puno ljubavi (koju očito imaš) eto divnog vrta!
Do iduće šetnje tvojim vrtom,pozdrav!   http://smayliki.ru/smilie-917728743. -
hvala draga..za neke sadnice sam emotivno vezana....uslikat cu ih jod samo da izvjezbam objavljivanje slika..hval sto ste me posjetile....Broken Heartsmile169
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 09:32
Šaljem ti veliki pozdrav uz želju da još dugo veseliš sebe i nas slikama tvog vrta!
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 09:34
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Dobrodošla među ljubitelje cvijeća. Druženje s istomišljenicima, ljubiteljima cvijeća, je uvijek ugodno i poučno.
dva dana imam profil i vec sam veselija...biti dio istomisljenika je predivno....smile57
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 09:42
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

i ja san zad http://smayliki.ru/smilie-1080130983. -

Obradujem se svaki puta kada nam se pridruži netko novi. A tebe kao da prepoznajem.... jako si slična meni od prije godinu dana.
Skroman početak, veeeliki entuzijazam, puno volje, još više želje za uljepšati svoj kutak svijeta, i sve začinjeno ljubavlju prema cvijeću.
I evo te k nama http://smayliki.ru/smilie-1080130983. - http://smayliki.ru/smilie-1080130983. -
Josipa, dobro nam došla i dugo se družila s nama!!! smile75
[QUOTE=dadinica]i ja san zadovoljnija jer sam medju vama....hvala vam sto ste tu...<3Hug
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2014 u 09:45
Originalno poslano od člana desert rose desert rose napisao:

Šaljem ti veliki pozdrav uz želju da još dugo veseliš sebe i nas slikama tvog vrta! http://smayliki.ru/smilie-826223175. -
hvala na ljepoj dobro doslici...mene to opusta i volim a sad kad imam s kime da podjelim je prekrasan osjecaj...smile81
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.