Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Balkonsko cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pelargonije ili muškatle
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pelargonije ili muškatle

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9091929394>
Korisnik
Poruka
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2016 u 11:03
Možda im nedostaje željeza. Ili su u prevlažnoj zemlji. U oba slućaja žute listovi i na kraju opadaju. Da su moje, zalila bi ih jednom otopinom svježe germe u pet-šest litara vode... ili prilagodiš količinu ako ih imaš manje pa ti topliko ne treba. Pa opet za petnaest dana. U međuvremenu, jedno tretiranje željezom. Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2016 u 15:23
Pelargonija stara nekoliko godina obradovala me cvjetekima, a činilo se da će krepucnuti

     
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2016 u 19:22
Danas je toliko puhalo i padalo da su opet završile u zaklonu

     
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2016 u 22:23
ah već mi je dosta tih vjetrova.što je najgore jako je hladan.sve iznosi pa onda sklanjaj.dosta je
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2016 u 22:43
Ne sklanjam više ništa i onako je vjetar dio polomio, a dio je istruo od kiše.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2016 u 22:49
Kod nas je jučer bilo i tuče, iza toga jak vjetar pa prolom oblaka...Disapprove
     
Na vrh
katakrk View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 39
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katakrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2016 u 23:11
rajski vrtovi molim vas ova gnojiva 18-18-18-ME i 15-5-30-ME jesu to tekuća ili u granulama gnojiva i gdje se mogu kupiti
Na vrh
katakrk View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2011
Status: Offline
Bodovi: 39
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katakrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2016 u 00:23
Dragi moji formasi pelargonije su vam nesto prekrasno lijek i za oci i dusu zao mi je ja nikako ne uspijem staviti slike valjda me je vrijeme preslo sa tehnikomsmile43
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2016 u 05:59
Draga katakrk na prethodnoj stranici, posljednji post imaš linkove gnojiva. Oba su u granulama. Ovo prvo 18-18-18+Me je nekakvo slovensko i njega sam naručila iz ramda-trgovina.hr
Drugo gnojivo je Kristalon (crveni) za plod i cvijet i njega imaš za kupiti u gotovo svim poljotrgovinama. Smile
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2016 u 12:03
Pozdrav svima,evo i mojih dražesnih pupoljaka.

02.05.2016.


iste s razlikom od 20-tak dana 26.05.2016.

URL=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/slike_od_clanova/pelargonije_2016/87415.aspx][/URL]
Na vrh
hrvojemikanovci View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 06 Studeni 2014
Lokacija: stari mikanovci
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hrvojemikanovci Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2016 u 14:40
ja imam pelargonije i zadovoljan sam sa njimaBig smile
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2016 u 17:31
Meni su se pokazale kao najzahvalnije ljetno cvijeće, pogotovo bijele






Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2016 u 11:30
moje su dosta dobre,ali nekako si mislim da su prijašnjih godina bile još bolje

-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Lu Lei View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: Križevci
Status: Offline
Bodovi: 256
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lu Lei Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2016 u 13:53
Krasne su vam... A ako nas ljeto posluzi bit ce nam jossss ljepse
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2016 u 07:11
Baš su vam lijepe pelargonijice. Dio mojih...
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2016 u 13:35
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2016 u 14:51



<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2016 u 17:36


"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2016 u 16:21

     
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2016 u 16:22

     
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 9091929394>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.