Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali vrt rajskoga vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali vrt rajskoga vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23242526>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2017 u 07:27
Predivne ruže a i sve drugo.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2017 u 21:28
Predivne ruže draga moja! Jesu ono u tegli kampanulice?
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2017 u 14:51

aurelia, Hug

Nisa, Hug

kamenjarka1, Hug

vila2, jesu draga, kampanulice su Hug

hvala vam od Heart !

dio moga balkona


Heart ljepotica




vidljivo skuhana Embarrassed


nemaju ni upola cvijeta kao prošle godine, ali bolje išta nego ništa







"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2017 u 16:07
Predivni cvjetići smile227
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2017 u 21:56
Prekrasno draga rajski, ova fotka je kao iz časopisa!


Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2017 u 10:26
sve lijepo njegovano, drago mi je za ljepoticu Heart
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2017 u 15:57
Lijepo, održavano, skladno posloženo. Ljepotica ima naziv? Embarrassed
     
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2017 u 12:00
dugo nas nisi obradovala nekom sličicom Hug
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2017 u 17:03
Malo sam izdvojila vremena za šetnju vrtovima, ove lipanjske sličice su predivneClap

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2017 u 12:53

enrikova nona, smile78
vila2, smile78
Nisa, smile78
aurelia, žao mi je draga što kasnim sa odgovorom ... ljepotica je muškatna kadulja. smile78
aralija, smile78

hvala vam drage moje na lijepim riječima i što zajedno dijelimo istu ljubav i radost. Heart

Nisa draga, nema nešto posebno, ali evo izvukla sam par sličica. Hug

Moje prve "bobice" pa još narančaste. Poklon drage catalpe prije, čini mi se, dvije godine. Ovaj vatreni je doputovao s dunjaricom kao usputni pratitelj i još mi je rekla ako ga ne želim da šaljem dalje. Draga catalpa ostao je kod mene i obožavam ga jer mi je predivan. 



selimo se unutra


ovo će biti pokušaj preživljavanja i prezimljavanja. Idem pokušati hoće li moći prezimiti vani


na ulazu palmica i aspidistre


malo seduma i čuvarkuća




"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2017 u 21:52
palmeri, sieboldi, tikvice...krasna jesenja postava na stepenicama, stalno se vraćam na tu sliku Heart
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2017 u 13:13
Hvala ti draga moja Nisa Hug izgleda da su mi "sedumi" trenutno udarili u glavu. Mislim da su odličan izbor za ova naša, skoro pa tropska ljeta. A u jesen su još ljepši.

Moje ljubičice su sve procvjetale: jedna plava, jedna bijela, dvije roza jednobojne i dvije roza-bijele prošarane. 





I ciklame su počele sa cvjetanjem. Izgubila sam bijelu ovo ljeto i baš mi je žao. Teško podnose visoke temperature i vrući zrak.


Iskorišteno kišno vrijeme za adventsku "košaricu". 

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2017 u 13:50
Lijepe ljubičice, ciklame...adventska košarica posebno Thumbs Up
     
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2017 u 09:30
ljubičice su ti krasne, još kad znam da si ih sama odgojila, još su vrjednije. Gdje su ti sada ciklame, još uvijek vani ili negdje unutra?
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2017 u 17:01
Prekrasni sedumi,ljubičice i ciklame
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2017 u 22:25
Pravi jesenji ugođaj na stepenicama.
Sutra je novi dan.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2017 u 06:40

aurelia hvala ti draga Hug

Nisa hvala i tebi. Ciklame su unutra u negrijanoj prostoriji i tako će biti cijelu zimu. Hug

hvala ti miskice Hug

lucy hvala na lijepim riječima Hug
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2017 u 21:18
Draga rajski evo malo da ostavim trag,krasni su ti jesenji aranžmani i drago mi je da ti se sviđa vatreni. Dođem i pogledam često na brzinu ali nemam baš puno vremena pa ne pišem.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2018 u 12:33

catalpa, hvala ti draga smile78

Drage moje, nalazimo se u godišnjem dobu u kojem započinje slavljenje života. Iz mrtvila, sivila i hladnoće uskrsnula je klica života i donijela radost, boje, cvrkut i žamor svuda oko nas. I zato uživajmo u svemu onome što nas okružuje jer nismo ni svjesni u kakvom bogatstvu živimo. 

Moja magnolija iz ptičje perspektive


Palmeri uživa, a delosperma je još u dubokom snu


Moj dragi iberis ... ponosna sam na njega jer sam ga sama zakorijenila i naučila kako da ga orežem i oblikujem 


Ovdje ima svega ... sempervivumi, campanulice koje će cvjetati, malo iberisa, maćuhica, smilje i zimzelena vinca koju ću nekako u vis usmjeriti. U ovom kutu sam imala veliku crvenu penjačicu koja je nažalost stradala ove zime. Jako mi je žao, ali još prošle zime je načeta i slabo je rasla ljetos.


Moja callisia


I malo sukulentića





smile79 smile67 smile84

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2018 u 23:40
Kraj magnolije se ne može tek tako proći. Predivna je.
Sutra je novi dan.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23242526>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,204 sekundi.