Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Prirodni vrt
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - arčilend
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


arčilend

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 54>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2016 u 21:03
šta je ovo, majko mila...



sredina debla puna ovakvih čudovišta...





"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2016 u 20:57







"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2016 u 20:52
posečena stara trešnja...toliko je trula, da ne znam kako je uopšte stajala uspravno...



žao mi što smo je uništili, ali postala leglo stršljenova...napast božja...smrt su za zrelo voće i grožđe, a i opasni su....
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2016 u 20:44
prvi radovi u arčilendu...



raščišćavanje bagremara...



"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2016 u 20:12


sada svi misle kako sam dobar...


ja u stvari čekam da zaborave na mene, pa da klisnem...


istina...kad krenemo da radimo ja i MM, zaboravimo na njega...već se nekoliko puta desilo da nam pobegne...ubijemo se tražeći ga, a on malo u skitnju , pa kući...


precrknem od straha da ga neko ne povredi...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2016 u 20:03
prvi dan sa temperaturom iznad 10 stepeni...



bacila sam na kompostište kutiju gustina (prošao rok upotrebe)...
sutradan kutija prazna...


"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2016 u 19:57




"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2016 u 19:54
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2016 u 19:53








"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2016 u 19:47
malo zimske idile...








"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2016 u 19:40


"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2016 u 21:04
Originalno poslano od člana petit petit napisao:

Pregledala sam "arčilend" od početka i svaka čast   . Uz puno entuzijazma, volje al i rada i truda od jako zapuštenog imanja pretvorili ste ga u malo carstvo uživanja. Pratit ću i dalje - a "kradem " i pokušat ću u povišenu gredicu zasaditi tikve, puno je urednije. Prelijepo ti je cvijeće, rajčice, ona mala šljivica... Sada se još odmaraj a onda čekamo daljnje izvještaje ;)


dobro mi došla petit    ...
ima malo entuzijazma, ali najviše ljubavi...oduvek sam volela da zaronim ruke u zemlju...volim životinje...volim prirodu...zelenilo...tu se najbolje osećam...često imam običaj da kažem..."jedna Ja ide na ranč, a druga JA se vraća kući"...čak i obična šetnja po kiši i vetru, više mi prija, nego da sedim kraj televizora i računara...jedino provodeći vreme na čistom vazduhu, okružena prirodom, osetim pravu snagu sopstvene ličnosti...
drago mi je da ti se sviđa to što radim...slobodno možeš da ukradeš svaku ideju koja ti se dopadne...zato smo se i okupili u ovo jato "biljkoljubaca"...

"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2016 u 12:36
Pregledala sam "arčilend" od početka i svaka čast   . Uz puno entuzijazma, volje al i rada i truda od jako zapuštenog imanja pretvorili ste ga u malo carstvo uživanja. Pratit ću i dalje - a "kradem " i pokušat ću u povišenu gredicu zasaditi tikve, puno je urednije. Prelijepo ti je cvijeće, rajčice, ona mala šljivica... Sada se još odmaraj a onda čekamo daljnje izvještaje ;)
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2016 u 05:48
Evo i ja sam malko prošetala. ...komposter mi djeluje efikasno kod tebe još bolje...A onu čudnu spravicu i sama se nadam nabaviti....vrijedna nasa arcik brzo ćeš ti kao i sama prestati sa gledanjem televizora sad kad krenu poslovi....
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2016 u 21:45
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Došetala malo i ja. Arčik, potpuno te razumijem i sama bih stalno nešto radila oko cvjetića i ostalog bilja.. pomalo već i radim, ali daleko je još proljeće. Kod nas barem nema snijega. Ostaj mi dobro do slijedećeg javljanja. Hug


Oh, draga moja bugice...ništa ne radim...dangubim...ne umem da ti opričam kako sam se samo navukla na tursku seriju...valjda zbog lošeg vremena (kiša...susnežica...vetar), ne izlazim iz kuće...imam previše slobodnog vremena...
da bih se malo zabavila počela sam da preko Movtexa pratim jednu tursku seriju...za dve noći odgledala sam sve epizode, i sada sam počela sa reprizom...stvarno navlakuša teška, ali toliko je dobra da sam oduševljena (Iznajmljena ljubav - Kiralik ask)...
Sin se odselio u stan...malo kućnih poslova...loše vreme...nisam neka skitara po komšiluku, i eto ti besplatne zabave...jedva čekam lepo vreme, i krećem u akciju...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2016 u 21:35
Originalno poslano od člana Miranda Miranda napisao:

Arčik moja  smile56
Šetam,gledam,uživam i divim se svemu što si napravila. Clap
Nemoj  trenutnu fazu gledati kao dangubljenje već kao skupljanje energije za sve ono što želiš uraditi. Vidim naoružala si se novim alatima i idejama...Čim grane sunce i malo zatopli, bit će te posvudaWink
Šaljem ti veliki pozdrav,a malom čupavom veeeeeliku pususmile78


draga Miranda, dobro mi došla...nešto me uhvatio bedak...možda je u pitanju loše vreme, neka mrzešljivost...ništa korisno ne radim...od kako se sin osamostalio i odselio u stan, vremena na pretek...zbog hladnoće zavukla sam se u kuću i nekako sam letargična...jedva čekam lepo vreme...pa krećem u akciju...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2016 u 16:33
Došetala malo i ja. Arčik, potpuno te razumijem i sama bih stalno nešto radila oko cvjetića i ostalog bilja.. pomalo već i radim, ali daleko je još proljeće. Kod nas barem nema snijega. Ostaj mi dobro do slijedećeg javljanja. Hug
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2016 u 13:54
Arčik moja  smile56
Šetam,gledam,uživam i divim se svemu što si napravila. Clap
Nemoj  trenutnu fazu gledati kao dangubljenje već kao skupljanje energije za sve ono što želiš uraditi. Vidim naoružala si se novim alatima i idejama...Čim grane sunce i malo zatopli, bit će te posvudaWink
Šaljem ti veliki pozdrav,a malom čupavom veeeeeliku pususmile78
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2016 u 19:38
Ja sam  mislila da se nešto dogodilo.

Pa Arčik imaš li ti uopće snijega tamo na terenu?

Ovakvu uzdignutu gredicu sa granjem i lišćem na dnu sam pravila. Po meni su one dobre za tla kakva imaju ljudi u močvarnim podnebljima. Mislim da to i potiče odnekud iz Kine.

Kod mene nije baš dobra jer je tlo propusnije i pjeskovito. Mada lišće na dnu svake gredice je dobro jer strune i postaje đubrivo.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2016 u 19:21
ništa...kradem bogu dane...vreme jezivo...sneg...kiša...magla...tri dana iz kuće nisam izašla...pošto dangubim...(Danguban je onaj posao za koji se potroši mnogo vremena sa nikakvim ili vrlo malim efektom)...gledam tursku seriju na movtex-u...i mogu da kažem da sam se oduševila..."Iznajmljena ljubav"...ova pesma je iz te serije...dopala mi se...

"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 54>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.