Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Prirodni vrt
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - arčilend
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


arčilend

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4950515253 54>
Korisnik
Poruka
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2016 u 10:05
jedina lukovica koju ne jedu voliharice...posadila sam samo jednu, a već se dobro namnožila...





jorgovan...nakon 5 godina prvi put će cvetati...

"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2016 u 10:08


"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2016 u 10:09


...

"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2016 u 10:15
luk...



"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2016 u 10:23
holandski žuti luk i crveni luk...





čini mi se da je crveni luk poprilično zapostavljen u odnosnu na bratski beli luk...
Iako mi svaki put kad ga koristimo tera suze na oči, hrana pripremljena bez njega jednostavno mi je nezamisliva...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2016 u 10:28






"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2016 u 10:33
Originalno poslano od člana lilibu lilibu napisao:

Pozdrav Arčik smile99
Moram priznat da si me osvojila sa svojim arčilendom i načinom kako su nas uvela u svoje skrovište jer ja sam se osjećala kao malo dijete dok sam obilazile sve skrovite kutke...
sigurno svi uživate u tome što ste stvorili...smile55svidjelo mi se što nisi radila velike intervencije već ste raskrčili postojeće ...to je prava šuma hrane, šumski vrt. I ja bi voljela jednog dana imati svoj šumski vrt, ali dok moje voćke narastu bit će za unuke...
redovito ću se šuljat po stazama tvoje šumice....ako nešto šuška to sam ja smile61



draga lilibu, dobrodošla... kad god svratiš, čeka te topli zagrljaj...volim posetioce...posebno one koji su tihi...znaš da su tu, tek kad čuješ šuškanje...

"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2016 u 10:36
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Eh, arčik draga, suosjećam s tobom glede tih debeljuca... imala i ja jednu jedinu u tegli koja mi je skoro uništila cijelo drvce clerodendrona. Naočigled je propadalo, u roku par dana... dok nisam išla promijeniti zemlju i imala kaj vidjeti. Bljak...

Vrlo ste vrijedni, svaka čast. Zima nam polako ode i sad je pravo vrijeme za ranoproljetne akcije.


bugice ,

...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2016 u 17:15
Predobar mi je ovaj "ostatak" od stare trešnje, stvarno je jako dekorativan. Hvala voluharicama što ne vole narcise, divni su kao i forzicija. Još se nešto plavi pored narcisa ... ljubičice možda ?! I voćke nagovještavaju dobru godinu, valjda ih neće mraz uništiti. smile78

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2016 u 19:09
Super!Baš ste bili vrijedni!
Stara trešnja će biti prekrasna žardinjera za cvijeće ili jagode,
a vinova loza je na sigurnom jer nema više stršljenova i drugih buba.Pčelice će dobiti svoju priliku sa prvim toplim danima dok ćete se vi odmarati ispod nadstrešnice,u hladu.
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2016 u 22:44
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Predobar mi je ovaj "ostatak" od stare trešnje, stvarno je jako dekorativan. Hvala voluharicama što ne vole narcise, divni su kao i forzicija. Još se nešto plavi pored narcisa ... ljubičice možda ?! I voćke nagovještavaju dobru godinu, valjda ih neće mraz uništiti. smile78



rajski vrtovi, dobrodošla...
baš volim proleće...nekako mi najlepše godišnje doba...sve se budi...
ima dosta divlje trave , koja cveta samo u proleće...već su se pojavili bumbari i pčele...toplo je...pošto ne frezamo vinograd, trave koliko hoćeš, prošarane cvećem...bele rade, maslačci i naravno ljubičice...
ima dosta voćaka, ali nekako se cvetići na opraše, jer nema dovoljno pčela...komšije prskaju svoje voćke insekticidima...možda je to razlog, što pčele stradaju...
ko bi ga znao...ja uživam maksimalno...svaki slobodan trenutak sam na ranču...pa videćemo...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2016 u 22:52
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Super!Baš ste bili vrijedni!
Stara trešnja će biti prekrasna žardinjera za cvijeće ili jagode,
a vinova loza je na sigurnom jer nema više stršljenova i drugih buba.Pčelice će dobiti svoju priliku sa prvim toplim danima dok ćete se vi odmarati ispod nadstrešnice,u hladu.



miska,
vredni smo, vredni...nije da nismo...
i meni se dopadaju trešnjine žardinjere...ovih dana planiram da ih napunim zemljom...za početak ću posaditi razne vrste salata...one mi najbrže niču, a i volimo ih...nabavila sam razne sorte preko aliekspresa...hoću da ih posejem direkno na otvoreno...malo ću ih zaštititi agril afolijom, pa šta bude...
ne mogu sve da stignem jer je krenula rezidba vinove loze...za taj posao mi treba 5-6 dana ...sunčanih...a vreme varljivo...kiša...hladnjikavo...zemlja se nije još zagrejala...
imam problem sa setvom...nemam uslova za pravljenje rasada...sve se nekako izduži, cigljavo...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2016 u 23:28
U arčilendu proljeće stiže a vidim da su i vrata širom otvorena, svaka čast
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2016 u 01:05
Za vrijedne ruke ideje.  http://www.pinterest.com/pin/86905467784496337/

Znam satima pregledati ove stranice. Kad klikneš sliku ona se otvara i još pregršt drugih ideja.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2016 u 11:14
Oskar i ja smo ti malo pronjuškali po ArčilenduLOL
Svaki put nešto novo i zanimljivo vidim. Svaka čast!smile55
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2016 u 10:02




"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2016 u 10:11












"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2016 u 10:12
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2016 u 23:38
Sve pohvale vrijednim ljudima koji ostvaruju svoj san. Uvijek se iznova oduševim vašim reciklažama. Sve što je u arčilendu raslo i ostarilo, vi mu dodjeljujete novu ulogu, novi život. Lijepo vam je doći u posjetu.
Sutra je novi dan.
Na vrh
lilibu View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2015
Lokacija: istra
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilibu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2016 u 00:29
Bravo za vrijedne ruke, tu se naveliko radi. Koje ste voćke sadili?
'Život je poput vožnje biciklom. Želiš li održati ravnotežu, moraš neprestano ići naprijed. (Albert Einstein)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4950515253 54>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.