Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bugičine slatko - slane stranice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bugičine slatko - slane stranice

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 14>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2014 u 08:01
iako ga neću peći moram pohvaliti recept i fotodokumetaciju, tako se to radiClap...sram me je napisati, ali još nikad nisam ispekla kruh...možda na forumu ima još tako mladih i neiskusnih žena poput meneEmbarrassedWink koje isto još nikada nisu probale ispeći kruh pa nam molim te, napiši i pokaži najjednostavniji recept i način pečenja običnog kruha...znam ja da ima puno recepata na netu no, ovako mi je slađeWink
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2014 u 14:42
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Ej vrijedna ženo, ovo ti je super, recepti izgledaju odlično i kao što je već netko rekao od samog gledanja se debljam. Bravo. Samo daj dalje. Rado ću navračati volim spremati kolače. Samo to se radi sve manje, kile se lijepe. Kad se napravi onda se i pojede. LOL


Zahvaljujem ti od srca i dobrodošla! smile91 Samo ti navrati kad god stigneš... ne znam koliko ću moći biti redovita na svojim temama jer završava mi roditeljski dopust, a od utorka na posao... u Zg... cijeli dan, praktički... Cry 

Tako ti je i kod mene, što se napravi i pojede se... zato i volim spremati slastice i slanice... a imam sreću što me se ne prima. LOL
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2014 u 14:50
Retriver Sara, draga moja, ulovila si me nespremnu Big smile, no jako mi je drago da ti se sviđa recept, a i slika. Moram ti reći da već dugo nisam pekla kruh od najobičnijeg tijesta iz jednog razloga - nikad mi nije dobro ispadao. Eto, sad se moja tajna zna. LOL 

No, svakako da mogu pronaći i napisati neki recept, no na ovu temu sam zaista htjela stavljati samo ono što sam isprobala peći. Smile 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2014 u 15:17
...bugica, kao što sam napisala gore, ima recepata puno na netu, pronaći mogu i ja sama...ali, htjela sam nešto tvoje,  jednostavno i isprobano...no, nema veze, jedan posel manjeSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2014 u 16:39
E, kad je tako... ujutro pečem kruh po najobičnijem receptu! I nadam se uspjehu, ali ako bude i neuspješno - slike ću rado podijeliti s vama... smile79
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2014 u 22:37
pozdrav I od mene Hug- tema primamljiva pa cu navracati I ovdje
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2014 u 23:28
Ma ti si prava majstorica konditorica ! Pa kak nisam tu stranicu do sad vidla ??????
Sutra idem odmah raditi poderane gace !
                                                                            
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 09:11
klaudija8, veseli me što te vidim ovdje i što ti se tema svidjela. Navrati, vrata su uvijek otvorena. smile113
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 09:15
gute Fee, drago mi je da si mi došla i zahvaljujem ti od srca na lijepom komentaru. smile76

Ne radim baš ništa posebno, prilagodila sam neke recepte po svom ukusu i ukusu svoje obitelji, čak i način izrade jer su mi neki kolači znali godinama grozno ispadati. LOL To me ljutilo i bilo me sram i iz toga se izrodilo proučavanje i mijenjanje klasičnih recepata - naravno, onih koji se daju promijeniti... Na temu toga je uvijek u našoj kući smijeh - kad djeca krenu zamijesiti tijesto, npr. za pitu - čuješ kako gunđaju: a kako ćemo zamijesiti, po kojem receptu kad mama uvijek nešto promijeni i napravi po svom i uz to ne zapiše... smile156
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2014 u 09:22
Američka pita s jabukama i kruškama
Na vrh
Alma.M. View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Lipanj 2014
Lokacija: HR
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alma.M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2014 u 14:04
Bugice, odlična tema Thumbs Up, posebno me zanimaju ove slane delicije koje radiš. pratim.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2014 u 15:56
Bugice.... u subotu sam pekla tvoj kruh i odvojila pa napravila poderane gaće......ma super , super...sad samo radim takav kruh, svi su doma rekli da je najboljiThumbs Up. Hvala za recept, sve sam radila kako piše samo pola doze od 1 kg brašna.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2014 u 18:57
Draga Alma. M., zahvaljujem ti se i radujem se što ćeš i ti pratiti ovu moju malu temu. smile89
korijenko, draga moja - izuzetno sam ponosna što nisi dvojila napraviti taj kruh i što si zadovoljna njime i poderankama. smile79 I ja kad sam ga prvi put napravila - više nikada nisam pekla od drugačijeg tijesta. Ali, ostala sam dužna R.Sari kruh od najobičnijeg, tako da sam ga i napravila u subotu, samo sinek još nije prenio slike na komp... Big smile
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2014 u 20:00
Morat ću se primiti posla i ispeći kruh po tvom receptu, odlično izgleda.Smile


Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2014 u 17:39
Eto, nema me neko vrijeme na forumu i vec toliko toga novog da ne stignem pratiti...odlicno izgleda bugice, svidja mi se recept za roti, ja na slican nacin pravim tortilje.
zatvori usta, otvori oci
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2014 u 20:30
catalpa, draga, hvala, kruh je zaista dobar. Ako probaš napraviti, vjerujem da nećeš požaliti. Hug

Hvala, draga moja mikiceHug Samo što više ne stignem redovito na forum...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2014 u 20:48
Za sve moje posjetiteljice - fritule su poslužene! Smile
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2014 u 20:59
Ooooo svježe fritule, evo mene stižem prvim avionom
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2014 u 21:05
Može, može, s veseljem te čekam. smile126
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2014 u 08:11
...evo me u prolazuWink pa ću ti usput prišapnuti da je drugi tjedan zagrebačka kavica, hahahaLOL...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.