Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Stvaraonica zabave bugiceza5
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Stvaraonica zabave bugiceza5

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 8>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2015 u 09:45
...jednom sam pročitala da kada prvi pura nahraniš ptičice onda preuzimaš obavezu za cijeli život jer one postanu ovisne o tvojoj hrani...kolko vidimo kod tebe će to zaista i biti tako jer i tvoja djeca u tome ravnopravno sudjeluju već sada, ovako maliClap...

...tek danas vidjeh ovu temu, vidim da si i ti fan Božića i božićnog duhaSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2015 u 20:33
lucy, svakako mislim maknuti hranilice i to odmah čim se više neće lediti i smrzavati... čitala sam da ptičice treba hraniti samo po jakoj zimi punoj snijega kad si one same ne mogu naći hranu. Smile

Josipa, mogle bi one potrajati, samo ja sam imala vrućeg ljepila koje je bilo pri kraju pa nisam mogla zalijepiti onako debeli sloj kako bi trebalo... sve si mislim da će se od težine rastaviti do kraja zime. Big smile

Retriver Sara, tu si u pravu, jednom kad nahraniš ptičice zimi, moraš im dati hranu svaki dan, odnosno svaki put kad ponestane jer one se naviknu na taj izvor hrane pa prođe i po četiri dana da sirote čekaju i tek onda skuže da im nitko neće dati, a dotad izgube svu energiju... zato ćemo ih hraniti sve dok bude smrzavalo. Smile Jesam, jesam, fan sam Božića... Big smile... zapravo svi u kući obožavamo te prelijepe blagdanske dane...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2015 u 20:31
Snježne dane provodili smo ovako...

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2015 u 20:33
I ovako...



Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2015 u 06:28
Kako su lijepi...milina srcu gledati ih...zasto tako brzo odrastu kao u magli se sjecam ovakvih dana..jednom sam isla sa posla vec kasno oko 9...gledam dvoje djece kako skacu naglavacke sa nekog brdasca..veseli sve cikcu i smiju se od radosti...kako blize prilazim cini mi se moj ivan.pa nepoznam jaknu ni kape na njima ma nije ivan..sto ka blize i blize pa to moj ivan i tiho...majku im njihovu prvo sam pomislila...kako daih i prepoznam kad su izvukli neku debelu maminu jaknu i mamine i moje cizme kape neznam odakle su izvukli...znali su da se mogu igrati dok su suhi nije im bilo dosta snijega pa su isli kuci presvlaciti se svako malo..tiho obuo moje buce a ivan babine samo da se u suhom igraju...nevjerovatno kako su se snasli i presvukli..nisam imala srca da zavicem na njih samo sam se smijala i uzivavala..a oni su nastavili da mi pokazuju kako rade skokove...eeee to je radost...dad toga nema sad su momci pa odemo na bilijar da plati pice ko izgubi...sve se mijenja...al su se sami cuvali i slusali iako sam ja na poslu i nevidim...evo jedna od mnogih zanimljivih prica kako su moji bili mali...uzivaj bugice brzo izrastu i usute da moramo traziti temu za razgovor i druzenje...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2015 u 13:05
U pravu si, dječica brzo rastu, dan za danom leti... prođe tjedan poput vihora i sve smo stariji. Ja s njima uživam i igram se kao da sam i ja mala. Nema mi većeg veselja. smile84A tvoji sinovi su momci za pet. Hug
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2015 u 05:31
Sad recimo moj matej..sav je u poslu i faksu dodje kuci jedva progovori koju..takav je jako ozbiljan imas dojam da mu do nikoga nije stalo a od kad sam ovdje svaki dan aj mama nazovi pa pita kako se sta kuha i usput kako si..sta su ti radili i sta je novoga...jako brine...pravi muskarac nezna reci ali pokaze paznju..sunce moje milo..
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2015 u 07:41
Neki puta djela su važnija od riječi. Smile
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2015 u 07:45
Dugi zimski dani krate se i ovako - na maminom poslu... pogotovo kad nemaš nikoga da te čuva, a malo kašljucaš i nisi za vrtić... Big smile
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2015 u 07:47
pa nastaju prve "ozbiljne" slike... Hug
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2015 u 07:48
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2015 u 07:53
"zaradio" sam i dnevnicu jer sam mami bio od velike pomoći... sve iz ormara van, malo slaganja po prozoru, pa mama sve nazad u ormar i tako par puta... LOL
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2015 u 07:55
a vožnja tramvajem bila je vrhunac... odmah sam zaspao, umoran i pod dojmom proteklog dana smile76
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2015 u 08:07
sunce malo...igra se sa majkom svojom....pa umorio se mis i zaspao....smile125
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2015 u 05:53
Josipo, drago mi te vidjeti... prije smo se češće sretale po forumu... sad nekako nemamo vremena, pa neka si ti meni navratila i kad me nema... nadam se da si puno, puno bolje. Hug Zmaisli, izdržao je maleni cijeli dan samnom na poslu... a tete s kojima mama radi su se natjecale koja će ga pogostiti s boljim slatkišem. Big smile Sve to bilo mu je novo i uživao je, pogotovo u vožnji liftom. smile186 Dječici stvarno malo za sreću treba. 

Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2015 u 07:15
A pogotovo nasim malima netreba puno za radost..moji nisu jednom bili samnom na poslu...a sad vec cure ganjaju...haaha...neka ih sve u svoje vrijeme..
ja sam sad dobro ova ter mi odg...nek ostane ovako..
nadam se da ce
momcinasa 13 god brzo ozdraviti...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2015 u 08:37
Hvala, draga moja. Moja sinčina je već puno bolje, a kasnije idemo u dnevnu bolnicu na pregled i dozu antibiotika koju prima kroz venu da brže djeluje. smile173 Drago mi je da si nam i ti bolje. Drži se. smile222
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2015 u 15:52
početkom srpnja radili smo macerat gospine trave
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2015 u 15:53
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2015 u 16:05
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.