Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Stvaraonica zabave bugiceza5
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Stvaraonica zabave bugiceza5

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
Korisnik
Poruka
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2016 u 14:48
Bugice, puno hvala na receptu. Provjerit ću ga svakako iz razloga što smjesa izgleda poput plastelina. Do sada sam radila sa slanim tijestom, ali nisam stavljala ni limunsku kiselinu ni ulje, već brašno, sol, voda i ljepilo za tapete. Ali ta smjesa nije tako glatka. Jako mi se sviđa i tzv. hladni porculan s Gustinom (škrobnim brašnom). Njega nisam radila jer ga treba kuhati pa mi to djeluje malo komplicirano, no smjesa vrlo lijepo izgleda, nekako puderasto. 
Draga Bugice, ili kako volim reći za tebe Mama za 5, lijepo bi te bilo imati negdje u blizini, tu negdje preko puta. Mnogo toga se od tebe može naučiti.. ali na žalost predaleko si mi, zato ti ovako virtualno šeljem jedan topli zagrljaj Hug
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2016 u 09:45
Ah, draga prijateljice... zaista si me raznježila prelijepim riječima koje si mi uputila. Lijepo je da postoje ljudi kao ti, makar i virtualno, iako bila bih presretna da te upoznam i da si mi bliže... volim jednostavne osobe,a ti si upravo takva. Ostavljam ti puno poljubaca i zagrljaja. smile77 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2016 u 19:55
ovih dana napravili smo hranilice za ptice, vrlo jednostavne s mješavinom sjemenki i domaće nespoljene masti, u mrežastim vrećicama koje smo objesili na balkon
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2016 u 19:58
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2016 u 20:02
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.