Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Stvaraonica zabave bugiceza5
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Stvaraonica zabave bugiceza5

 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
Korisnik
Poruka
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Stvaraonica zabave bugiceza5
    Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 16:53
Dragi moji, otvaram ovu temu potaknuta hladnim jesenjim danima, u očekivanju zime... kad kratko možemo boraviti vani, a dječici (a i odraslima) je dosadno... 

Bit će to sveobuhvatne stranice o svemu čime se moja ekipa i ja bavimo u slobodno vrijeme i kako provodimo zajedničko vrijeme. Nadam se da će i vama biti od koristi i da ćete nam navratiti koji put. smile165


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 17:07
Obzirom da stiže Božić, zajedničkim snagama smo ukrasili kuću



Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 17:13
ručice su se bacile na ukrašavanje kuće iznutra


Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 17:14
Evoooo me!!!!
Izgleda da sam prvi posjetioc tvoje nove stranice.Lijepi ukrasi.samo tako naprijed pozz
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 17:16
Bravo, stigla ti, drago mi je da se nismo mimoišle! Dobrodošla! smile84
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 17:17
Ovako smo se zabavljali lijepa tri sata za Sv. Nikolu kod mene u firmi...



i uživali u ovoj divnoj torti


Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 17:20
Evo i mene ,da te pozdravim i na ovoj stranici.Vrijedna kao i uvijekSmile
Na vrh
dea78 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2014
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dea78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 17:22
Ma daj Bugice a di si ti na slikama??? Mora da je bilo auper na Nikolinju.....
Pozdrav iz Zagreba!
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 17:27
Hvala, draga zova! Trudim se. smile76

dea, ja sam mudro slikala.... da ne pokvarim fotke svojom pojavom... smile149 ... smile156 Bilo je baš super, uvijek volimo doći... nadam se da me kolegice neće špotati za ovo objavljivanje... iako, ne bih rekla da zalaze na ovaj forum, no nikad se ne zna... 
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 17:30
Anđeo iz naše kućne stvaraonice... mama zadužena za škare i vruće ljepilo, maleni i malena za ukrašavanje gliterima...


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 19:14
i još malo ukrasa kuće iznutra - vrijedne ručice su ih pomno rasporedile


i jedna rukotvorina kojom se ne možemo pohvaliti - prošlogodišnja i limun je pocrnio Confused





Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 20:21
ClapClapClapClapClap
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 20:49
Lijepo se vi zabavljateClap
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 21:16
Koja sam ja ljenčina.... smile68

Bugice, jučer si me fascinirala brzinom pisanja poruka, danas brzinom pripreme kolača, pa stavljanjem slika i to sve uz djecu, ma ne uz djecu...pored peettteeeerrrrro djece.... Malo je takvih... Thumbs Up
Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 23:05
Bugica pa to je sve super ! Ma malo , barem malo se moram i ja ugledati na tebe
..... inace me bude pekla savijest da sam i ja lijena  ...... ili NinettAchen ?

                                                                                                                                  
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Prosinac 2014 u 23:54
Bugice, svestrana si!
Sutra je novi dan.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2014 u 08:58
Mari,5510... dobrodošla! smile73
moon, raduje me vidjeti te ovdje! smile71 Zimski dani su dugi, pa pokušavamo spojiti ugodno s korisnim.
NinettA, draga, nemoj biti stroga prema sebi. smile76Moram ti šapnuti da sam ovih dana odlučila malo visiti na cifu, da nadoknadim sve propušteno otkad radim. Živio godišnji! Thumbs Up 
gute Fee, hvala, veseli me što si tu! smile95Ima dana kad ni ja ne stignem ili ne mogu ništa, pa nadoknadim u danima poput ovih... meni je prosinac uvijek u gužvi, dva rođendana, dva imendana i blagdani... zato "upalim" u petu brzinu... smile98
lucy, puno hvala! Godi mi tvoj lijepi komentar. Hvala! Embarrassed smile77


Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2014 u 08:13
Igranje domaćim plastelinom...





Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2014 u 08:26
bravo za male rucice...zlatne male...moji veliki pa kad vidi sjetim se kako su stalno nesto mutili samnom...predivan osjeca...smile55
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2014 u 08:47
Hvala, JosipaHug Da, sad su još mali, a dan za danom leti... brzo će narasti i odrasti... zato mi nije teško s njima se zabavljati svaku slobodnu minutu... Heart
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.