Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sajamovi cvijeća 2008 - Hrvatska
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sajamovi cvijeća 2008 - Hrvatska

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
CANDIDA View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 16 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 38
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje CANDIDA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2008 u 22:51
LUDBREG 2 - 4. SVIBNJA 2008.  
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 00:21
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 8. sajam cvijeća SV. Filip i Jakov

       25. do 27. travnja 2008.


   Vid' sama sebe citiram Big%20smile

  Ali, priblizava se i tko je u blizini neka svrati...i ja cu biti "sveprisutna " sva tri dana , naime imam rezervirano svoja 4 m2 pa cu malo izlagati svoje sličice i uratke vezane uz cvijeće...malo me hvata nervoza Embarrassed
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2008 u 19:46
Frida bit ću i ja....smile78nadam se da ću uspiti spojiti dva dana....
Vidimo se...smile56
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 14:23
Danas potvrđeno; izložba cvijeća u Novoj Gradiški od 9-11. 5. 2008.
Tema: balkonsko cvijeće
Admine, jel dolaziš sa svojim cvijećem? Organizatori su Društvo agronoma i Turistička zajednica Nova Gradiška.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2008 u 08:15
Ne pozabimo i ovo
Na vrh
CANDIDA View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 16 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 38
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje CANDIDA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 17:44
ljudi, upravo se vratih iz ludbrega, ma divote...mama mi se nakupovala fuksija i fuksija, karanfila, puzećih i nepuzećih, gerbera u teglama... a orhidejice, mljac... šparam za sljedeći sajam u varaždinu....
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 09:31
Ja čini se ne samo da idem na Cvjetno proljeće u Ri. nago idem i na Zg. Art i to vjerojatno 30. ovog mjeseca.Ima da procvjetam ovaj mjesec.
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 12:48
SISAK 15. - 18. svibnja 2008.g. Sajam cvijeća koji ću naravno otići vidjeti zato što mi je pod nosićem, za ostalo na žalost ove godine nemam vremena.
Na vrh
andreja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andreja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 20:55
dali je netko bio u sisku na sajmu,dali ste vidjeli možda dali ima lukovica amarilisa
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 10:40
ja danas idem pa ti javim popdne , još sutra imaš vremena doći , ajde i tebe ću primit u svoj skromni dom  
Na vrh
andreja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andreja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 15:05
ajd bila bi ti zahvalna da mi pogledaš, ja namjeravam ići sutra, al bi htjela znati
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2008 u 16:01
Sutra je sajam i u Sl. Brodu!!!!
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2008 u 14:48

1. Međunarodna izložba cvijeća FLORA OS'08. održava se od 06. - 07 lipnja 2008. godine

Osijek, prostor Unikoma ispred ZOO hotela, Tvrđavica bb. Podravlje
 
 
to je na drugoj obali Drave, cvjetoljupci navalite
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2008 u 09:12

Rijeka,ispred Kontinentala od 25-28.09.2008.g.Sajam se zove FLORIJANA!

Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2008 u 09:16
Evo i programa

FLORIJANA – Rijeka,  25.-28.09.2008.

 

P R O G R A M

 

25.09.2008. ČETVRTAK                                .

12,30h  * svečano otvaranje

·        MALI RIJEČANI dječji zbor,  voditeljica prof. Egle Trošelj

·        LATICE POEZIJE – Ljubica Kolarić Dumić – rječka pjesnikinja govori stihove iz svojih zbirki pjesama. Dobitnica  je Godišnje nagrade Grada Rijeke 2006. za izuzetan doprinos dječjoj književnosti i poetskoj riječi za djecu

      

 

26.09.2008. PETAK                                                                                  .

11,00h   * VOLIM HRVATSKU, VOLIM RIJEKU hotel CONTINENTAL -svečana  dodjela nagrada Grada Rijeke i TZ Grada Rijeka za   najuređenije vrtove, balkone, okućnice (iz teničkih razloga prebačeno za ponedjeljak u isto vrijeme)

17,00h  * TRENUTAK ZA LAVANDU o projektu podizanja nasada, sortama, proizvodima: 

             Rasadnik AGROFARMACIJA i SVIJET BILJAKA iz Pule

 

 

27.09.2008. SUBOTA                                                                                                    .

12,00h   * RI-STARS - solisti glazbeno-scenske udruge, voditeljica Ksenija i Emir Grozdanić

12,30 h  * EKO-ETNO MODNA REVIJA Vunarica Gorskog kotara i Trgovačeke i tekstilne Škole iz  

               Rijeke. Organizator revije: Agencija MODEL`S  Rijeka.

15,00h   * KALEMLJENJE  KAKTUSA - Hrvoje BEŠLIĆ, Petrinja

                 - Praktična radionica za posjetitelje sajma,   polaznicima  kaktus na poklon.

 16,00h   * Što zapravo znamo o HIBISKUSU zaljubljenik i uzgajivač DENIS BOJČIĆ, Split

 

 

28.09.2008.  NEDJELJA                                                                                                                    .

12,00h   * MORČIĆI i  MALI RIJEČANI -  dječji zborovi,  voditeljica prof. Egle Trošelj

14,30h    * KALEMLJENJE  KAKTUSA  Hrvoje BEŠLIĆ, Petrinja

 Praktična radionica - polaznicima kaktus na poklon.

 

 

 

 

 

 

________________________________aa______________________________

 

SUORGANIZATORI: Grad Rijeka, TZ grada Rijeka

POKROVITELJ: Udruženje obrtnika Rijeka

SPONZOR: JADRAN HOTELI d.d.

IZLOG GRADA RIJEKA: Cvjetni dizajn ROŽICA  Rijeka

SUPPORT: VBZ book shop RIJEKA

MEDIJSKI POKROVITELJI:  Radio mreža R1, Primorski radio, Radio Maximum, SWID Radio, Radio GORSKI KOTAR, Radio OTOK KRK,  MOJ GRAD,  Radio ISTRA,  MOJ CVIJET

ORGANIZATOR: ADRIA EXPO, Tel/fax: 691-537,  091/576-3180, adria.expo@ri.t-com.hr,  www.adriaexpo.org

 

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,563 sekundi.