Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dobričica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dobričica

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
sloboda11 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 22 Veljača 2015
Lokacija: Virovitica
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sloboda11 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dobričica
    Objavljeno: 22 Ožujak 2015 u 15:47
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/vrtno_cvijece/dobricica/77533.aspx -

Da li je ovo dobričica? Raste mi u vrtu svugdje...
Često vidim da sade dobričicu (visi iz tegli, pokrivačica tla?) i liči mi na ovo, ali ja ipak mislim da je ovo moje samo trava a dobričica je nešto drugo...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sloboda11 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 22 Veljača 2015
Lokacija: Virovitica
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sloboda11 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2015 u 16:04
Usporedba dobricica ili trava:Casopis moj lijepi vrt specijal 6/2014. Str.7 ( ako netko ima).
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2015 u 16:40
Uh, kako ju volim..naravno da ju čupam iz vrta i cvjetnjaka pri plijevljenju, ali tada sa širi predivan miris koji me osvježava..uvijek malo ostavim da rastesmile89
Na vrh
sloboda11 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 22 Veljača 2015
Lokacija: Virovitica
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sloboda11 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2015 u 17:45
Znaci to jest trava?
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2015 u 21:31
meni se čini da je dobričica - glechoma hederacea, baš sam je prije par dana vidjela u mbmovom šatoru, u prodaji, naravno, zelenu i šarenolisnu

ja imam šarenolisnu u tegli već 3. godinu
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.