Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Egzotično grmlje i drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Koraljno drvo- erythrina crista galli
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Koraljno drvo- erythrina crista galli

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Koraljno drvo- erythrina crista galli
    Objavljeno: 25 Lipanj 2015 u 17:39
Grmastog oblika visine 1,5 -2,5 m , širine do 1,5m.
Cvijeta od srpnja do rujna, žarkocrvene boje.
Voli sunčano mjesto, zimi gubi lišće i miruje na temperaturi oko 5 stupnjeva.
Plod mahuna, razmnožavanje sadnicom ili sjemenom.
Ovo na slici je moj koji još nije cvjetao

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2015 u 17:42
E. Nona, lijepo raste... Koliko je staro? Jesi li ga sijala ili nekako drugačije? Ja sam dobila sjeme s jednog drugog foruma i nikle su mi 2 sjemenke. Sada su oko 20 cm visoke......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2015 u 02:15
Ovog proljeća sam dobila sjemenke ove zanimljive biljke. Sjemenke liče na grah...Posijala sam ih i sve su nilke..Biljčice lijepo rastu i nadam se da će jednog dana i cvjetati..
Šteta je da nije za sadnju na otvorenom, ali razmišljam da jednu sadnicu reskiram i posadim u vrt, pa što bude...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2015 u 10:11
Ja imam namjeru da ih odnesem u naš južni vrt. Tamo bi mogle biti vani jer  nema minusa.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.