Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Vodene biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lopoc - Nymphaea
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lopoc - Nymphaea

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2013 u 17:40


Uploaded with ImageShack.us
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2013 u 18:37
Vidim da i kod tebe, kao i kod mene, svaki novi cvijet lopoča izaziva ushićenje. Smile Bravo za crvenoga! Clap
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Kreos View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 414
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kreos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2013 u 21:04
Od tropskih lopoča 'St. Louis Gold' cvate neumorno i poslje mraza, ostali su zaspali, dok hladnovodni odavno ne cvatu.

Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2014 u 16:15


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
zekoslav70 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Lipanj 2014
Lokacija: osijek
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zekoslav70 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2014 u 06:48
imam hladnovodne bijele lopoce, dobro mi cvjetaju i prezimljavaju u jezercu, a zelim imati i roza koji bih stavio u manje jezerce.
zanima me jel ima neki koji bi prezimljavao  na 40 cm dubine.

Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2014 u 08:24
zatvori usta, otvori oci
Na vrh
zekoslav70 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Lipanj 2014
Lokacija: osijek
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zekoslav70 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2014 u 00:09
jel to hladnovodni? bujan je, svaka cast!
bas slatko, tako u malom jezercu! pretpostavljam da nije duboko
Na vrh
zekoslav70 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Lipanj 2014
Lokacija: osijek
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zekoslav70 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2014 u 00:12
jel vani prezimio ili unosite u podrum?

Na vrh
mikica.dm View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2010
Lokacija: Donji Miholjac
Status: Offline
Bodovi: 611
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje mikica.dm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2014 u 16:46
zekoslave, ne znam je li meni upuceno pitanje, ali da, vani prezimljuje. jezerce je zapravo stara kada dubine oko metar.
zatvori usta, otvori oci
Na vrh
zekoslav70 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Lipanj 2014
Lokacija: osijek
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zekoslav70 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2014 u 00:33
kreos, jel imate za prodati hladnovodni roza lopoc, ako ima da je cijeli cvijet roza, tj da se ne prelijeva u bijelu boju.
ako ima, molio bih fotku cvijeta

Na vrh
zekoslav70 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 16 Lipanj 2014
Lokacija: osijek
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zekoslav70 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2014 u 00:42
mikice, hvala puno!
 vas sam pitao, i drago mi je da sam dobio odgovorSmile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.