Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tonijevi seoski vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tonijevi seoski vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
Korisnik
Poruka
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2016 u 02:27
Originalno poslano od člana toni toni napisao:


U kolonu po jedan, molim! I bez preguravanja! LOL 

Majstorski si uhvatio ove pčelice. A makovi... tu ostajem bez teksta, što zbog ljepote cvjetova, što zbog kvalitete fotografija.

“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2016 u 08:50
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Originalno poslano od člana toni toni napisao:

<span style="line-height: 16.8px; : rgb245, 248, 252;">
</span>
U kolonu po jedan, molim! I bez preguravanja! LOL 

Majstorski si uhvatio ove pčelice. A makovi... tu ostajem bez teksta, što zbog ljepote cvjetova, što zbog kvalitete fotografija.




E vidiš meda
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2016 u 09:11
Bude makovovg meda hahaha
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
AdrijanaM View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2014
Lokacija: Čakovec
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AdrijanaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2016 u 14:43
Makovi su preeedivni . Meni nikako da niknu . Sijala ih više puta ali jednostavno ih nema na tom mjestu . Šta bi mogao biti problem. Vaši su krasni . Gdje sam pogriješila. Sjeme je svježe.
Na vrh
Una View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Srpanj 2016
Lokacija: Istra
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Una Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2016 u 14:53
Predivni makovi,obožavam sve vrste....ali baš nikako da mi niknu. Sijem ih svake godine ,no bez uspjeha Unhappy
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2016 u 16:03
Adrijana iUna,neki makovi ne niknu iste godine kad ih posiješ več slijedeče pa možda ih onda prekopate na tom mjestu,Ovi moji rozni ukrasni niknu svake godine sami a ima ih po sijelom vrtu,poljski i obični isto niknu sami jer se sjeme samo prosuje.Ovaj tamno ljubičasti prošle godine mi nije Niko a ove je več sam bio i zaboravio za njega.Inače netreba mu nikakova posebna njega.
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Una View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Srpanj 2016
Lokacija: Istra
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Una Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2016 u 13:48
Ma znam....istraživala sam sve o makovima i doznala da neki niknu tek iduću godinu nakon sijanja...i čekala sam...iduću , pa još jednu ...i još čekam Smile ...ali nema ih Confused(i u teglu sam ih sijala, upravo zbog toga da ih ne bi prekopala). u nečemu griješim,ALI ,ne odustajem. Toni , vaši su tako predivni!
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2016 u 23:10




















toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2016 u 17:26
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:


  Dugo dugo me nije bilo u Babotoku . Danas kao i kod prijasnjih posjeta nisam se mogla odvojiti od tvojih
  prekrasnih slikica , neznam koja je ljepsa , ne zelim se ni pokusati odluciti .....

                                                                                                                                            


Nemogu nista dodati , samo ovo davno napisano ponoviti !
                                                                                                       za  svaku pojedinacno !         
Volim ljude koji su kroz slucaj usli u moj zivot i odlucili u njemu ostati !
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2016 u 20:19
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2016 u 23:19
Jako lijepo.Bravo Toni
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2016 u 09:22
Koji makovi... smile39...nisam ni znala da postoji toliko vrsta. Embarrassed Divno, Toni.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 567
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.