Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Prirodni vrt
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Šareni biovrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Šareni biovrt

 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
Korisnik
Poruka
lilibu View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2015
Lokacija: istra
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilibu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Šareni biovrt
    Objavljeno: 19 Veljača 2016 u 20:48
smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lilibu View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2015
Lokacija: istra
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilibu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2016 u 20:50
Pozdrav svim forumašima
Na vrh
lilibu View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2015
Lokacija: istra
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilibu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2016 u 21:47
i stavila bi ja koju sliku za početak...kad bi samo znala...smile217
Na vrh
lilibu View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2015
Lokacija: istra
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilibu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2016 u 22:04
vrt ljeto 2015
Na vrh
lilibu View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2015
Lokacija: istra
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilibu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2016 u 22:07
jeiii uspjela preko imageshacka... (zna li netko je li to free usluga???)

Na vrh
lilibu View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2015
Lokacija: istra
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilibu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2016 u 22:51
Ljudi moji...dakle otkad sam prije nekoliko godina počela pratit vrtlaricu, a nakon toga i ovaj forum zaveo me svijet biljaka...i otad nemam mira...smile161 
Bavim se vrtlarstvom već dugo godina ali bi prije posijala malo salate, graška par rajčica i paprika, bez previše razmišljanja o životu u vrtu i načinu kako se obrađuje. Nisam doduše nikad koristila pesticide, herbicide ni umjetna gnojiva, ali niti mogu reći da sam se smatrala djelom zajednice u svom vrtu.
Čudno je to kako smo mi ljudi sebe postavili na vrh lanca i mislimo kako možemo sve kontrolirati, ali priroda ima svoje planove...
Negdje sam čula izreku: Napravi jedan korak prema prirodi i ona će učiniti sve da ti pomogne i krene ti ususret. 
Otkako sam toga postala svjesna, svako živo biće i biljku u svom okruženju doživljavam kao svoje suradnike. 
Evo sad će četvrta godina kako sam počela obrađivat svoj biovrt u kojem raste sto čuda, razno povrće, cvijeće, začini...šarenilo boja i mirisa i svi koji dođu u vrt zbunjeni su jer ne znaju da li su ušli u povrtnjak ili cvjetnjak...vrt je prepun raznih kukaca, ptica, leptira...( imam i jednu krticu koje bi se najrađe rješila ali nisam našla način i još smo susjedi..smile157)
Sve obrađujem na biološki način sa prirodnim gnojivima, bez špricanja...ugl se priroda pobrine i uvijek se nešto nađe...

Radujem se druženju sa vama i razmjeni iskustva, jer iz sezone u sezonu vidim koliko zapravo malo znam, jer svaka sezona nosi novo iskustvo.


 
Na vrh
lilibu View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2015
Lokacija: istra
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilibu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2016 u 23:39
smile180dakle mora da je bila početnička sreća... ne uspijeva mi uz najbolju volju postaviti još slika...
pokušam sutra
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2016 u 15:28
dobro nam dosla draga lilibu.....smile57
probaj slike preko TiniPic-free image hosting programa....ja sa njim idem uvijek i ne gube mi se sike....sretno...jedva cekamo slicie....smile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2016 u 20:15
I ja želim dobrodošlicu!  smile99Veseli me tvoj dolazak na forum, tim više što je naslov teme odličan, fotkica koju si stavila izgleda super, pa se nadam da ćeš s nama podijeliti što više svog iskustva u uzgoju biovrta.

Moj dobronamjeran savjet je da probaš staviti fotkice preko cifa. Nije teško. Smile
Na vrh
lilibu View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2015
Lokacija: istra
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilibu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2016 u 12:55
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/plavi_pakujac/84524.aspx -
Na vrh
lilibu View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2015
Lokacija: istra
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilibu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2016 u 12:57
puno ti hvala bugicaza5
a ja sam sama sebe zakomplicirala i od toga stvorila nauku...
Na vrh
lilibu View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2015
Lokacija: istra
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilibu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2016 u 13:05
vrt u proljeće 2015...dok je sve još bilo uredno i po špagi...

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/povrce_i_vrt/proljece_2015/84526.aspx -
Na vrh
lilibu View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2015
Lokacija: istra
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilibu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2016 u 13:12
tu negdje u ovoj šumi salate, nevena i različka posadila sam paprike i patliđane...Geek...ni ja ne vidim isprve...

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/paprike_i_patlidani_u_sumi/84527.aspx -
Na vrh
lilibu View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2015
Lokacija: istra
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilibu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2016 u 13:15
suncokreti se prave važni...Smile
http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/slike_od_clanova/suncokreti/84528.aspx -
Na vrh
lilibu View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 10 Lipanj 2015
Lokacija: istra
Status: Offline
Bodovi: 101
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilibu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2016 u 13:18
evo stavila sam par slika od prošle sezone
da li je dobra ova veličina slike ili mogu biti i veće, manje?

kad ulovim vremena stiže još slikica...

pozdrav zasad Wink
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2016 u 13:51
Dobro nam došla u društvo Hug
slike su ti dobre samo nastavi smile217
tvoj biovrt je krasan a i panorama oko njega smile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2016 u 16:57
Sano dalje, predivno i dobro došla i od mene
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
zova View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2014
Lokacija: bihrs
Status: Offline
Bodovi: 319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zova Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2016 u 19:55
I ja ti želim dobrodošlicu. Radujem se tvojim slikama.
Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2016 u 13:12
dobrodošlica i od mene...
bio vrt je prelep...baš po mom ukusu...jako mi se dopadaju suncokreti...obožavam...nekoliko godina pokušavam da ih uzgojim, ali mi ne uspeva...kad budeš imala malo vremena, napiši nam kad ih seješ i kako ih uzgajaš...pozzz

"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2016 u 00:33

Dobrodošlica i od mene LiliBu... Predobre sunčane sličice.... Je li to Pinguente ili se varam?
Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.