Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Razmnožavanje biljaka i cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - palma
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


palma

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
irena View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Prosinac 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: palma
    Objavljeno: 11 Siječanj 2008 u 06:59

Kod mene na poslu je predivna palma i ima dosta mladica.Naravno gledam je već danimaLOLProbala sam je iščupati,ali ne ide.U spjela sam s nožićem,ali mi se nekako čini da sam trebala dublje.I sad ne znam,da je stavim u vodu da pusti korjenčiće ili da je zapiknem u zemlju?Ne mogu postaviti sliku,evo to je ovakva palmica



Ažurirao irena - 11 Siječanj 2008 u 07:03
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2008 u 11:49
Pozdrav irena!!!
 
Možeš probati sa vodom tako da samo ju uroniš i ostaviš da pusti korijenje. ili staviti u zemlju sa perlitom.
 
Naravno i u jednom i drugom slucaju ti savjetujem da probas nabaviti hormon za ukorjenjavanje da budes sigurnija u to da se biljka primi!!!!
 
ps. pogledaj temu "kako staviti slike", možda ti pomogne i olaksa stavljanje fotografija na forum!!
 
Na vrh
Gogica6 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 33
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogica6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2008 u 21:21
help, šogorica ima pravo dalmatinsko drvce palme, dali itko zna kako bi mogla pelcati
MALI CVJETIĆ
Na vrh
Naca View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Naca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 19:55
koliko ja znam palme se razmnozavaju semenom ili ako pusti mladicu pored glavnog stabla pa se raspitaj za seme ili pogledajte da nije pustila pelcer pored same biljke Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,289 sekundi.