Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dogovori oko posjeta sajmu cvijeća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dogovori oko posjeta sajmu cvijeća

 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dogovori oko posjeta sajmu cvijeća
    Objavljeno: 11 Siječanj 2008 u 20:56

[IMG]http://www.varazdintours.com/images/Sajmovi/ortogiardino.jpg" height="150" width="178" align="left" />Ukoliko ima zainteresiranih planiramo posjet sajam cvijeća i vrtlarstva Ortogirardino u Italiji!!


Termin putovanja:Pordenoneu, 01.03.-09.03.2008    


Sajam Ortogirardino održava se od 01. - 09.03.2008. godine u Pordenoneu te predstavlja važan event sjeveroistočne Italije.


Interesantan je profesionalnim vrtlarima kao i vrtlarima amaterima. Na sajmu će,između ostalog, biti izloženo i tropsko cvijeće i biljke te oprema i proizvodi za područje hortikulture, florikulture, namještaja za vrtove, parkove i terase.


Izložbeni prostor prostire se na 25000m2 zatvorene površine i 10000m2 na otvorenom prostoru.


Polazak je iz Varaždina u 03.00 sati. Po dolasku razgled centra Pordenonea. Kraće slobodno vrijeme te odlazak na sajam. Povratak prema dogovoru s grupom. U povratku mogućnost shoppinga u okolici Udina. Dolazak u Varaždin u kasnim večernjim satima.

 

Cijena aranžmana:  290,00 kn (možda manja)Cijena aranžmana uključuje: prijevoz turističkim autobusom stručno vođenje osiguranje od posljedica nesretnog slučaja u autobusu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2008 u 21:15
 
 
 
 
 
 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2008 u 22:05
Za sada ima troje koji idu!!!
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2008 u 22:31
jako zanimljivo...smile94 sin mi se vratio prije tjedan dana sa turnira iz
Pordenone-a..smile120
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2008 u 22:33
A ja Admine,mene ne računašsmile101smile191
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2008 u 12:32
ok!!! ima nas 4 za sada .
ps.Čekao sam da potvrdiš sama Shasha!!!
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2008 u 19:10
I ja bi , ali moram raditi , na godišnji idem tek krajem 3 mj. smile43

I zato se nadam da nećete zaboraviti fotiće...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2008 u 21:27
MM me nagovara da idem, a meni malo blesasto da budem u Varaždinu u 3,00 h... smile90ujutro ako sam dobro snimila...Doduše imam sveki u ZG pa bi možda i mogla iskombinirati... ili da vas uhvatim negdje na putu....

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2008 u 21:50
P to je u subotu i u nedelju si vec doma!!! Jos ako možeš imati smještaj u zg. dođes ranije i nije uopce problem!!!
 
I ja imam 3-4 sata vožnje do varaždina!!! Taman dođei i do sajma se fino naspavamo u autobusu i na šibaj po sajmu odmoran!!!
 
Bio sam u padovi i bilo je predivno, a ovaj mislim da ce biti jos i bolji zato sto je koliko sam skuzio i prodajnog karaktera a ne samo izložbenog!!! Dok je u padovi bio samo izložbeni.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2008 u 21:52
Ma ustvari Shasha je iz Varaždina, sta ce nam drugi smještaj!!!smile184
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2008 u 21:53
Baš sada malo proucavam oveslike i 90% ljudi na slikama vuce pune vrecice cvijeća smile213!!!
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2008 u 22:32
fiori sono tutti belli...I voglio una bella camelia per mia mamma...

A mogla bi malo obnoviti i skromno znanje svoga talijanskog jezika smile62 smile96 do kada se treba prijaviti???i kako je s plaćanjem?


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2008 u 22:34
Zovem u pon. ageciju pa javim detaljne informacije!!!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2008 u 22:36
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

I ja bi , ali moram raditi , na godišnji idem tek krajem 3 mj. smile43

I zato se nadam da nećete zaboraviti fotiće...
 
Tea to je subota. Radis i subotom??smile43
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2008 u 23:05
Radim u smjenskom sustavu rada svaki četvrti dan 24 sata (i subote i nedjelje i praznike), a kako mi stvarno godišnji treba krajem 3 mj. bolje mi je da ne spominjem niti slobodne dane niti godišnji. Nadam se da ću biti bolje sreće iduće godine.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2008 u 23:07
Bez brige sve uslikamo i snimimo!!!
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2008 u 23:09
smile187 da samo znate kako vam zavidim. smile220
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2008 u 23:18
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

smile187 da samo znate kako vam zavidim. smile220

Ipak slike su slike, a biti tamo je sasvim drugo!!!! Zato vam i ja isto zavidim!!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2008 u 08:53
Pa sam ja iz Vž,Donata!!!!!Andrea ti ideš?
Na vrh
Afrodita View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Afrodita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2008 u 13:06
Joj i ja bi tako željela ići ali na žalost ne mogu jer subotom radim!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,230 sekundi.