Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dogovori oko posjeta sajmu cvijeća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dogovori oko posjeta sajmu cvijeća

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 8>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 23:00
A vjerojatno misle na ulazak na peron Autobusnog kolodvora u Zgb koji isto ima svoju poveliku cijenu! smile39
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2008 u 09:29
Meni se čini da bi vama svima koji ćete se okupiti u ZG bilo jeftinije da idete s dva auta, ili možda tri u vlastitom aranžmanu. Nije mi žao potrošit lovu za nešto što volim, ali ako se može jeftinije zašto ne?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2008 u 22:36
Moji sa posla znaju isto ići pa se ja možda prikrpim njima za nekih 95 kn. i onda nas još odvedu i Portogruaro  u kupovinu.
Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2008 u 22:38
ja sam bila prije 4-5g u Pordenonu, obično u Rijeci  turističke agencije organiziraju  put, cijena je bila ok.
u busu su bile sve bakice, a ja sam tada kupila svoju prvu orhideju za 10 e
začin mora teći
Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 21:33
u subotu idem u Pordenone,na sajam cvijeća,jupi
uzet ću fotoaparat,
jedina mana je što autobus kreće u 5 45, ajme tko će se tako rano dignuti
začin mora teći
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 22:44
Bubice, sretan put i razveseli nas sa slikicama!!!

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 16:47
Bubice odakle kreces???
 
I ja idem na sajam u subotu ali u 3 sata ujutro iz varazdina!!
Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 17:36
iz Rijeke,
nakon sajma cvijeća se ide u Palmanovu
začin mora teći
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 17:45

Možda se i sretnemo onda!!!

Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2008 u 17:55

Možda, pozdrav!

začin mora teći
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 07:00
Originalno poslano od člana bubica 78 bubica 78 napisao:

iz Rijeke,
nakon sajma cvijeća se ide u Palmanovu
 
Ja sam iz Rijeke. Sa kim si ti išla i koliko je koštao put? Ima li dovoljno vremena i za sajam i za Palmanovu? Kakva su tvoja iskustva na granici i opći dojam sajma? Hvala ti na pomoći!
Na vrh
bubica 78 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 259
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubica 78 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 18:13
put košta 100-130 kn +5E ulaz + shopping ( kamo se ide, ovisi o agenciji).
ja sam bila i ove godine, a sajam traje još do 13.03.2010.
ima dovoljno vremena i za jedno i za drugo.
Na granici se ne smiju prenositi voćke, sve ostalo je ok.
začin mora teći
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 01:21
Hvala Bubica na odgovoru! Idem i ja 13.03. pa ću neke fotke donjeti:)))
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 23:13
U pravu si nikada se ne zna šta može biti !!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 03:26
Bubica, bila sam na sajmu i slike su na: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=4411&PN=4
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 04:12
Originalno poslano od člana <strong><FONT size=4>jagoda jagoda napisao:

Eto da se i ja javim kao još jedan posjetitelj sajma cvijeća u Pordenoneu. Ja sam redovni posjetitelj već desetak godina.Volim otići na taj sajam prvenstveno kao na ugodan izlet sa frendicama....Ima dosta zanimljivih stvari za pogledati i za kupiti....Autobusom je najzgodnije otići jer nema nikakvih problema sa prenosom cvijeća preko granice, dok sa autom bi bilo problema...Ja sam bila sa Autotransom i bilo je jako ugodno i prošlo je u trenu....Bilo bi jako zgodno kad bi nas iduće godine išlo više sa foruma zajedno tako da to bude jedno zanimljivo forumsko druženje....Pregledala sam izvještaj Korjenka, Bubice i Zrinke da se sa svojim slikama ne bi ponavljala...One su uglavnom pokazale sve što je bilo najinteresantnije ja ću još nešto dodati....smile136
 
Da se vratim na ovaj Jagodin post i da podsjetim samo da sam vam i ja darivala slike ( a niste znale tko samSmile) i da se  iduće godine moramo organizirati mi iz Rijeke ( barem) da odemo tamo.
Neka budemo sve samo žive, zdrave i vesele!!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 09:04
Ja se odmah slažem. Društvo s foruma - to bi bilo super!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2010 u 12:13
I ja sam za!!!!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 02:28
Pronašla sam u aktivnim temama da se rade dogovori za Pordenone u 2011. godini....Naravno da bi bilo lijepo da idemo kao ekipa 051 na sajam..To sam lani predlagala ali nije bilo odaziva, a ti Miro si to pronašla i aktualizirala....Mogli bi na vrijeme isplanirati i otići čoporativno, ja sam naravno za....Miro ti si lani bila i pokazala nam slike, ali nismo se znale pa nije bilo nekih većih komentara...Sad je situacija sasvim drugačija i vrijedi otići, slikati i kupiti nešto, barem jednu kameliju, malo lukovica i nešto sjemena...Što kažete na Mirin prijedlog?WinkClapClapWink
sutra je novi dan
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2010 u 23:26
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Pronašla sam u aktivnim temama da se rade dogovori za Pordenone u 2011. godini....
Naravno da bi bilo lijepo da idemo kao ekipa 051 na sajam..To sam lani predlagala ali nije bilo odaziva, a ti Miro si to pronašla i aktualizirala....Mogli bi na vrijeme isplanirati i otići čoporativno, ja sam naravno za....Miro ti si lani bila i pokazala nam slike, ali nismo se znale pa nije bilo nekih većih komentara...Sad je situacija sasvim drugačija i vrijedi otići, slikati i kupiti nešto, barem jednu kameliju, malo lukovica i nešto sjemena...Što kažete na Mirin prijedlog?WinkClapClapWink
 

ORTOGIARDINO 2011 PORDENONE

od 05.03. - 13.03. 2011  

Thumbs%20Up

 

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.