Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dogovori oko posjeta sajmu cvijeća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dogovori oko posjeta sajmu cvijeća

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 8>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2010 u 02:39
Bravo Miro već si pronašla i termin održavanja sajma...Imamo dovoljno vremena da se ekipiramo i isplaniramo koji nam termin paše.... smile213
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 02:05
Nadam se da će organizatorice sve  isplanirati, veselim se odlasku, stvarno je prekrasno tamo smile89
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 21:23

Imate svugdje informacija   ipak neka se i ovdje nađe:

 
Ortogiardino će biti otvoren za javnost od subote 5.03. do  nedjelje, 13.03. 2011 u slijedećim terminima:
radnim danom 14,30-19,30, subota i nedjelja 9,30 do 19,30.
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2011 u 21:26
Kako ima više tema, stavljam i ovdje informaciju:
 
Ortogiardino će biti otvoren za javnost od subote 5.03. do  nedjelje, 13 ožujka 2011 u slijedećim terminima:
 radnim danom 14,30-19,30, subota i nedjelja 9,30 do 19,30.
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 14:35







PORDENONE 2011. godine

Postaj by Azra on čet sij 13, 2011 2:15 pm

Opet vodi moja malenkost, ali ovaj put poslije sajma idemo u Palmanovu kupiti krpica tipa Benetton, Sisley, Esprit, Zara i ostalo za jako malo novčića s obzirom da su popusti fenomenalni 70-90% u tom periodu. Naravno ima i ostalih sadržaja.

Nezaobilazni sajam cvijeća za sve ljubitelje zelenila
Ortogiardino je jedan od najvećih Europskih sajmova cvijeća koji ujedinjuje jednostavnost svakodnevnih biljaka uz rijetke egzote. Sajam je mjesto gdje se može pronaći skoro svaka biljka za kojom uzdišemo iz vrtnih časopisa ili knjigama o cvijeću. Osim biljaka cca. 200 izlagača nude i lukovice, sjeme, pribor za vrtlarstvo, a samom šetnjom kroz sajam može se „skupiti“ mnoštvo ideja o uređenju vlastitog biljnog kutka bilo da se radi o dnevnom boravku ili uređenju vrta. Uređenje upotpunjuju biljke koje nema svaki susjed, a mogu se kupiti vrlo povoljno.

PROGRAM PUTOVANJA :
Polazak s parkirališta „DELTA“ u 6.30h. Putovanje u pravcu Pordenonea uz usputno zadržavanje na autoputu. Po dolasku u Pordenone slobodno vrijeme za posjet sajmu, uživanje u razgledavanju te kupovinu.
Polazak iz Pordenonea u 12.30h u pravcu Udina. Organizirana posjeta centru Pittarello. Nastavak putovanja u pravcu outlet shopping centra Palmanova. Nakon obilaska trgovačkih centara i obavljanja kupovine krećemo prema Rijeci. Povratak u Rijeku u večernjim satima.

POLAZAK 05.03.2011.
POLAZAK IZ RIJEKE : 120,00 kn po osobi
POLAZAK IZ ZAGREBA : 220,00 kn po osobi

CIJENA UKLJUČUJE:
- prijevoz modernim turističkim autobusom prema programu
- pratitelja putovanja
- poklon iznenađenja
- organizacija putovanja i jamčevina za turistički paket aranžman
- posjeta trgovačkim centrima Pittarelo i outlet centar Palmanova

CIJENA NE UKLJUČUJE:
- ulaznica za sajam cvijeća ................. 6€ (cijena za grupne ulaznice)

NAPOMENA:
- u Italiju se još uvijek može putovati s osobnom iskaznicom
- nakon potvrde rezervacije i uplate aranžmana agencija ne vrši povrat novca

**************************************************************************************
KOPIRANO SA FORUMA: SUKULENTI I KAKTUSI ( http://kaktusi-sukulenti.forum3.info/t287-pordenone-2011-godine)

Informacije i rezervacije moguće na ovoj temi, pp ili na službeni mail foruma.
put.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2011 u 18:33
Ovo mi se čini zanimljivim da se udružimo sa "kaktusima i sukulentima" pa da idemo 5.03.2011 na sajam malo šopinga neće škoditi ili idemo autima pa samo tamo budemo. U moj stane 5 cura, nemam autobusWink
Ima još varijanti ali na kavici 4.02. ćemo komentirati.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2011 u 10:51
Kako već imamo ovu temu, Mirik i meni došla je ideja da organiziramo posjet sajmu cvijeća u Pordenone i ovo godinu.
Ako bi bilo dosta zainteresiranih možemo imati i svoj bus, ako ne prikrpimo se nekom busu, koji polazi iz Rijeke.
 
Mislim da bi nam svima odgovarao datum 13.3.2011. - nedjelja je.
 
Ovo je samo kao ideja da vidimo dali ima zainteresiranih, pa ćemo se dalje interesirati o cijeni i ostalom.
 
Znam da vama iz unutrašnjosti nije baš blizu, ali iz Zagreba recimo sjednete vas 5 u auto podjelite troškove do Rijeke - to zbilja nebi bila neka lova, samo malo dobre volje.
 
Mira će se još raspitati o detaljima, pa ćemo se probati dogovoriti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2011 u 14:14
Evo da bude lakše planirati, trebamo se čim prije izjasniti.

Nažalost, ja ne mogu ići, a vama držim fige da uspijete u nakani.Thumbs%20Up
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2011 u 23:59
Evo da se i ja javim, jer ja već godinama odlazim na taj sajam, pa ću tako i ove godine. Iz moga iskustva mislim da je bolje ići termin ranije jer nedjelja je zadnji dan i izbor više nije tako dobar, ljudi se pakuju doma.Najbolje bi bilo ići 5. ili 6. tj subotu ili nedjelju. Ja imam najvjerovatnije 4 frendice koji idu s nama. Nisu još potvrdile 100% ali uskoro će.
Ako se misli organizirati poseban bus ne bi bilo loše ali teško ćemo ga napuniti .Vidijela sam da Forum Kaktusi i sukulenti imaju oglas za 5.3., gdje se eventualno možemo pridružiti...
Dakle zainteresirani javite se čim prije...WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 10:50
Je Jahgoda imaš pravo ča se tiče datuma, međutim u Rijeci je vela gužva oko tog datuma jer je 6.3. karneval, No dobro vidjet ćemo dali će nam se neki javit, pa će o tome ovisiti i dogovor.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 18:56
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Kako već imamo ovu temu, Mirik i meni došla je ideja da organiziramo posjet sajmu cvijeća u Pordenone i ovo godinu.
Ako bi bilo dosta zainteresiranih možemo imati i svoj bus, ako ne prikrpimo se nekom busu, koji polazi iz Rijeke.
 
Mislim da bi nam svima odgovarao datum 13.3.2011. - nedjelja je.
 
Ovo je samo kao ideja da vidimo dali ima zainteresiranih, pa ćemo se dalje interesirati o cijeni i ostalom.
 
Znam da vama iz unutrašnjosti nije baš blizu, ali iz Zagreba recimo sjednete vas 5 u auto podjelite troškove do Rijeke - to zbilja nebi bila neka lova, samo malo dobre volje.
 
Mira će se još raspitati o detaljima, pa ćemo se probati dogovoriti.
Draga naša, naj Triša, ovo si lijepo objavila, svaka čast!
Bilo bi prekrasno da se svi skupa sastanemo i tamo i popijemo kavicu!
 
Sve opcije dolaze u obzir, tražit ćemo nekoga tko vozi kada svima odgovara a ako nas je i manje, što mislite da sami iznajmimo jedan manji, minibus?
 
Voljela bih da su svi zadvoljni i sretni a ja ću se svima prilagoditi Smile
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 17:38

Pošto sam nova na forumu, molim vas da li netko zna da li je nekad netko organizirao put iz Osijeka?

Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 20:44
planirao sam ja unajmiti autobus da organiziramo putovanje...
ali na zalost zbog financiskih poteskoca sam odustao, ali racunam za nagodinu da se dogovorimo i otputujemo zajedno na sajam
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 16:30
Da šteta bila bi to sjajna prilika za forumsko druženje.
Nama iz Rijeke je ipak bliže i mi ćemo se vjerojatno uspjet dogovoriti da idemo sve skupa busum.
Žao nam je za ostale članove, čini se da baš i nema zainteresiranih, jer je to poprilično skupo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
borzoj View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 49
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje borzoj Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 17:36
tko to nakraju organizira? gdje se može prijaviti za polazak iz zagreba točno mjesto i vrijeme polaska, cijena i sigurnost polaska-ako tko zna molio bi info.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 17:55
na godinu cemo probati nesto organizirati. jer se zbilja isplati posjetiti sajam
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 02:27
Meni je isto žao da neće biti većeg odaziva forumaša na sajam u Pordenone. Admine trebao si možda ranije pokrenuti inicijativu pa bi se možda skupilo ljudi za jedan bus, možda to uspije dogodine....
Floramye sumnjam da ima nešto iz Osijeka, ali ako želiš ići dođi nekako do Rijeke, pa onda s nama..Ako se odlučiš javi na vrijeme da ti rezerviramo kartu...
Drugi tjedan trebali bi definirati tko ide i kada se ide..Vidijela sam u novinama da Autotrans ima izlet 05. i 12. 03 tj dvije subote i cijena je 115 kn. Ja ponovo predlažem prvu subotu jer onda je najveći izbor biljaka ...Ko hoće ići na karneval neće imati problema jer ne dolazi se doma kasno...
Za ljubitelje lukovica predlažem da pogledate web stranicu trgovaca koji prodaju u Pordenone ( tako mi je rekao Mulhenbergija ) sa izborom i cijenama...  www.raziel.it   WinkWinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 09:21
Pa mislim da ćemo se mi iz Rijeke i okolice dogovoriti danas na kavi kod Mirek, a onda ćemo izvjestiti svih, pa tko može doći bit će nam drago, uvijek se može naći smještaj ako treba i sve ostalo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2011 u 17:12
Jesu li cijene sa ove stranice i na sajmu iste? 
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 01:38
Koliko ja znam jesu Semira. Nisam do sada znala za ovu stranicu ali kako oni prodaju u Pordenone ( piše na stranici ), a ja redovno uvijek nešto kupim kod njih biti će da su to cijene. Čini mi se jedino da za 1 kom je ta cijena, ali uvijek imaju varijantu za više komada, pa je onda cijena povoljnija.Znamo tako onda kombinirati nas dvije kolegice da kupimo više komada za manju cijenu....WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.