Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Planthouse
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava

Planthouse

Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Ante00 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan

Status: Offline
Bodovi: 73
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante00 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Planthouse
    Objavljeno: 17 Studeni 2017 u 23:00
Iskustva.. http://www.planthouse.hr odustanem cim vidim hrpu fotki sa neta, a ne iz vlastitog rasadnika... ili se varam... dali je netko narucivao...
Na vrh
Sponzorirani linkovi

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
ZLATNI DONATOR

Status: Offline
Bodovi: 5533
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2017 u 23:58
Ante, ja sam nešto kupila ali nisam zadovoljna cijenom i veličinom biljke. Lijepo se reklamira i prodaje temeljem opisa koje pokupi sa neta..Stječe se dojam da je profesionalan ali su sve slike sa neta i tek kad dobiješ vidiš šta si kupio.. Internetska prodaja je dušu dala za takav posao... nema živciranja i reklamiranja, samo piši... nema žive riječi.. Došla sam ja do broja telefona i imena ali mi se nije dalo da raspravljam, zato ovo pišem ..ja nikada više a i drugima preporučujem da razmisle...

Dobro si to zaključio, ne varaš se
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.