Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sindapsus - Scindapsus
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sindapsus - Scindapsus

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
Korisnik
Poruka
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 21:19
stvarno su krasni.bude mi nostalgiju.jednom sam prilikom imala jedan od 8 metara i motala sam ga po zidu.sad na žalost nemam ni jedan
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2013 u 21:21
..hvala cure na ponudi..možda ipak pronađem negdje u blizini, poput ovog...u ČK Superkonzumi uskočil u "šakohvat"...košaricu nisam ni imala...Hug
...ja ću ga zvat Puffi...nadam se da neće biti zamjere!;)Tongue


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 09:31
puffi je krasan.mogla bih i ja malo prošetati do nekih trgovina,već dugo nisam
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 13:18
Lovro, traži mi stan tamo negdje u tvojoj blizini!!!
Kod vas se uvijek nađe krasnog cvijeća, a mi ovdje na kraju svijeta - šipak!
Krasan ulov!! ("šakohvat")
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 15:17
Lovro...krasan je
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 13:25
Meni je ova biljka jako lijepa, ali me neće pa neće...
Eto Moon, kao što ti kažeš, nešto te jednostavno ne ide.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 16:52
Lovro, baš je prekrasan
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2013 u 20:58
Nesto ste mi zapostavili Sindapsusice... Ja pribavila pelcer i mogu vam reci da bas brzo raste. Ostaje mi jos samo da nabavim stap za saksiju oko kog cu ga motati, tako mi djeluje bujnije i necu da visi na dole i da ga opterecuje vlastita tezina iako sam svesna da je to puzavica. Kad visi, izgleda mrsavo i siromasno Ermm Smijem li ga zaliti gnojivom NPK 4-6-6, obzirom da imam samo to gnojivo za cvjetajuce biljke? Valjda je bolje i to nego nikakvo?
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2013 u 05:09
Ni meni scindapsis baš neće...
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2013 u 09:10
pokušaj ih malo zanemariti, draga NinaWink!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 05:06
Ha, ha, je, to je najčešće pravi put. Nemam ih trenutno.
Znaš šta je najčešće savjetujem ljudima koji mi stalno dolaze da im je propalo ovo ili ono: kad ideš kod svojih biljčica, ruke na leđa! Ili, ako baš moraš nešto, onda vilicu u ruku, pa čeprkaj i čeprkaj, to je uvijek korisno.
 
 
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2013 u 10:54
...Nina...a ja tako volim zalijevatiEmbarrassed...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2013 u 22:43
I ja isto Confused
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2014 u 07:29

Scindapsus siamensis
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2014 u 07:38
Listovi su mu poprilično veliki
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2014 u 08:45
Jako dekorativan i odlicno njegovan list. Svaka cast, Voki! Ja imam onaj svijetlo zeleni, obicni, sa zuckastim sarama i mogu ti reci da primijetno raste. Dobila sam ga kao omanji pelcer vec posadjen, a za 2 mjeseca je vidno narastao i pusti 4 niva lista, a uopste nije na jakom svjetlu. Vrlo zahvalan. Imam neko gnojivo kojim gnojim cvjetajuce biljke, izgleda da i njemu prija.
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2014 u 09:02
Samo je bitno da se ne zalivaju previše.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2015 u 11:22
E ovo mi je jedna od najzahvalnijih biljaka u kuci, a ima dekorativno sareno lisce, sa zlatnim prosarano...
Zimus mi je bila jedna jedina grana koja je za godinu narasla dosta u duzinu, ja sam je bukvalno na pet dijelova isjekla i sve posadila zajedno da dobijem jedan gusti grm.
Za samo par mjeseci, vidno je gusca i bogatija, samo baca nove listove, ovaj put na pet vrhova.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2016 u 11:25
Jučer kupila u konzumu dva "vražija bršljana" Slatki su kad padaju a i lagani za uzgoj. Čitam supstrat im je treset. Gdje nabavljate tresetni supstrat? Hvala.   SmileSmile

povratakprirodi.blogspot.com
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2016 u 21:59
Manči, moja je posadjena u kupovnu zemlju za cvijece Florabella, žuta kesa, toplo preporučujem tu zemlju za svo cvijece. Ona ima dvije vrste treseta u sebi, a te zemlje koje kupis sve su uglavnom s dodatkom treseta.
Ne mozes sa Scindapsusom nikad pogrijesit, njemu sve odgovara! Ja sam ovu svoju razmnozavala i u najjeftinijoj zemlji, ona teška i dugo drzi vlagu, crna, vjeruj da luduje i raste u sto god bio posadjen. 

On cak moze i u vodi rasti. Nikakvu razliku ne vidim a imam ga i tako. Nemoj da ti dugo bude žedan, ako je na svijetlom mjestu baš voli vodu. Naravno, u hladnije dane opreznije. Prezahvalan.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,160 sekundi.