Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Acer japonicum - japanski javor
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Acer japonicum - japanski javor

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
Korisnik
Poruka
mirna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2018 u 11:21

Čitajući  unatrag, vidjela sam savjet da ne treba saditi bilje ispod japanskih javora. Ja sam nekad posadila nešto proljetnih lukovica. Je li to veliki problem?

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mirna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2018 u 19:08


Na vrh
mirna View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2018 u 19:19

Prošlo je puno vremena kako sam molila za savjet vezano uz ovu gredicu. Nažalost, nisam postupila ni kako mi je savjetovala Cimicifuga ni Smrčko. Karton nisam mogla postaviti prije geotekstila jer sam se bojala da ne oštetim korijenje. Činilo mi se da je dosta plitko. Perforiranu foliju nisam našla. Tako sam na kraju samo odstranila zemlju, stavila geotekstil i gore kamenčiće.

Moram reći da ću cijeli postupak morati ponoviti. Gredica izgleda jako loše. Geotekstil slaku uopće ne predstavlja problem. Izbija na sve strane, a korijen se ne može iščupati.

 

Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2018 u 00:03


Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2018 u 22:01
Krasan je ovaj zadnji! Koliko mu treba da tako naraste?
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2018 u 21:43
Hvala Andina Hug... pa treba mu približno 30 godina...
Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2018 u 21:48
Originalno poslano od člana mirna mirna napisao:

Čitajući  unatrag, vidjela sam savjet da ne treba saditi bilje ispod japanskih javora. Ja sam nekad posadila nešto proljetnih lukovica. Je li to veliki problem?


Ispod javora imam posađene hoste, kockavice, zvončiće, heucere i nisam primijetila da im išta od toga smeta...
Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.