Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Drveće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Acer japonicum - japanski javor
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Acer japonicum - japanski javor

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6789>
Korisnik
Poruka
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2014 u 00:10
Super, izvijesti nas obavezno na proljeće 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2014 u 09:39
Još jedan par palčeva za tvog javora NinettA.Wink Ma velik je on i jak, izdržat će on premještanje. Da li javori podnose orezivanje ?
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2014 u 21:45
Prekrasni primjerci javora, svaka čast na presađivanju, ja se nebi usudila. Clap
život je more
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2014 u 23:02
Rajski vrtovi Hug. Ovaj je javor bio pred tri-četiri godine jače orezan, a ove je godine bome oćelavljen. veće rezove sam premazala voćarskim voskom. Još sam i korjenje malo recnula.... Trebaju mi ti palčevi...

Lantana, hvala ti, no nije mu bilo druge... Pupkovinom sam za njega vezana...
Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2015 u 00:46
Prošli tjedan... Uspješno presađen!


Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2015 u 12:25
Ninetta, super, drago mi je da si ga uspješno presadilasmile113
Na vrh
NoOne1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 17 Listopad 2015
Lokacija: Virovitica
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NoOne1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2015 u 14:13
Pozdrav, 

kupio sam u ponedjeljak Japanski javor (Acer palmatum- Atropurpureum) pa me zanima da li bi on trebao biti svjetliji?

Ovakav:

a ne ovakav:
Na vrh
vinja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 02 Travanj 2015
Lokacija: hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vinja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2015 u 17:25
Hallo, totalno sam zbunjena. Dobila sam poruku a ja odgovaram i ne znam tko će to primiti - netko privatno ili se vidi na Forumu.
Prijavila sam se na forum negdje u svibnju i sva oduševljena kada sam pratila ovaj forum kako si ljudi međusobno pomažu, dijele svoje umjetničke kreativnosti uređenja vrta, balkona, sadnji i uzgoju cvijeća...
No, nakon prijave i prve poruke bila sam zbunjena, ali totalno jer vidim da se ovdje uopće ne snalazim. Moje javljanje porukom nigdje nisam mogla vidjeti u forumu, malo mudrovala kako to ide i odustala. Iako posjećujem forum, iz moga nesnalaženja ne mogu aktivno sudjelovati. Ako taj netko pročita moju poruku i ima volju da mi objasni kako to sve funkcionira bila bih jako zahvalna.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2015 u 19:30
Pozdrav Vinja,
nisam siguran šta je problem i gdje se ne snalaziš pa pitaj preciznije šta te zanima. 

pogledaj i pod:  Pomoć Pomoć   tamo je sve objašnjeno  ali ipak pitaj ako te šta zanima. 

Ostavi ove poruke ovdje dok ih ne vidiš a kad odgovoriš selimo ih u podforum problemi da tamo nastavimo sa razgovorom. 
Na vrh
vinja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 02 Travanj 2015
Lokacija: hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vinja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2015 u 18:31
Hallo,

OK. Probat ću.
HVALA
Na vrh
vinja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 02 Travanj 2015
Lokacija: hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vinja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2015 u 18:56
Hallo, evo me ponovo. Kažeš nastavit ćemo komnikaciju na podforumu problemi. Nigdje ne vidim taj link "podforum problemi". No dobro. Sada sam letimično ovdje. Kada ću imati malo više vremena javit ću se sa pitanjima. U svakom slučaju zahvaljujem na trudu i vremenu. Doskora
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2015 u 23:29
Originalno poslano od člana NoOne1 NoOne1 napisao:

Pozdrav, 

kupio sam u ponedjeljak Japanski javor (Acer palmatum- Atropurpureum) pa me zanima da li bi on trebao biti svjetliji?

Ovakav:

a ne ovakav:


NoOne1, ima raznih vrsta javora, po obliku lista, a i po boji. Tvoj neće biti svjetliji kao ovaj na slici. Jako mi se sviđa ovaj koji si kupio.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2016 u 20:06
Moj


danas sam si kupila i ovaj


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2016 u 23:45
Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2016 u 00:35
Gorski... tek kreće..


Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2016 u 19:16
2014.



2016.


Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2016 u 23:53



Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2016 u 19:18
Ako nekog zanima oblikovanje japanskih javora evo jedan link.

http://www.wikihow.com/Prune-Japanese-Maple-Trees
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2017 u 00:41

Presađeni




Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2017 u 07:21
predivni primjerci javora..bravo cvijetne!
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6789>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.