Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Iskustva s naručivanjem biljaka-internetom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Iskustva s naručivanjem biljaka-internetom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 17:38
cvjetoljubac mislim da je to ista prodavačica koja prodaje i na aukcijama pod nickom sigich...ne znam kakve kvalitete je sjeme...ali to koji put ne znamo ni kad u dućanu kupujemo Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
cvjetoljubac View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 29 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvjetoljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2008 u 15:39
da, prodaje i na aukcijama, a to s kvalitetom, imaš pravo, a stoji i do njege ako nije pravilna neće niči ako ne njeguješ pravilno, vrijedi probati, ja sam za to, još ako nikne, sreći nikad kraja.
Na vrh
Stanka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 04 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Stanka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 11:09
Dragi moji, ja naručujem sjeme i rizome od JUNGLESEEDS iz Engleske. Nikakve kartice i gluposti, plaćate Americanom, skinu koliko ste potrošili, a dolazi za 10 dana.
Naručivala sam rizome heliconia iz Tajlanda od heliconiaparadise.com, poslali cijeli paket rizoma po izboru, fantastično, bez problema. Samo sve molite da NE ŠALJU DHL-om. To će vas uništiti. Jer oni su užasno komplicirani, sve prijavljuju carini, plaćate skupo, a meni su paket umjesto u Zadar poslali u Split. neka šalju običnom poštom!!!!
Nikakva Češka niti Poljska. A od naših sam naručivala jedino od Decora Buzet, oni su OK ali imaju jako malo.
Pozdrav iz Zadra
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2008 u 15:32
Uh sto su lijepe brugmansije.Da li se moze kupiti sjeme sa ovog sajta.Ne znam engleski .
 
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2008 u 14:56
Za naručivanje sjemena informirajte se na linku. Mi osobno nismo ništa naručivali pa se malo raspitajte o (ne)kvaliteti usluge.
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2008 u 21:16
Božikovine, već sam prije vidio sajt o kojemu govoriš.......baš me interesira kako se naručuje preko interneta. Plača li se prilikom preuzimanja ili se mora dati broj tekučeg računa.......koliko su pouzdani?Nuke
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2008 u 21:30
Narucivala sam sa ovog http://hr.kpr.sk/ sajta ali nemaju oni onih predivnih boja.
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2008 u 21:39
Plača li se prilikom preuzimanja ili se mora dati broj tekučeg računa.....
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2008 u 22:18
Uvjete plačanja imaš na linku.
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2008 u 22:49
 Bas je sa njima dobro, isporuka tacna i zagarantovana.Ja placam 5 eura za preporuceno i dobijem za 3-4 dana.
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2008 u 22:53
Kada narucim oni mi posalju naraudzbu sa cijenom,Ukupan iznos sa transportom, ja potvrdim narudzbu. Tada uplatim u banci i  cim novac legne na njihov racun oni me obavijeste i salju mi sjeme.Ja sam tri puta narucivala i jako sam zadovoljna, sjeme je svjeze.Cijene su mi jako povoljne u odnosu da druge sajtove.
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 23:40
hvalaHug
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 08:25
Fatka, dali  banci plačaš obavljanje transfera?
Na vrh
Fermina-Daza View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1594
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fermina-Daza Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2008 u 12:02
I može li se platiti putem internet bankarstva?
Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2008 u 16:28
Bok, ja sam nova!
Da li je netko naručiva na KPR brugmansije i da li se dobije sjemenje ili reznice?
Tamo gdje piše datura (brugmansija) - šta je to, datura ili brugmansija?
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2008 u 18:53
Nisam naručivala ali drugi dio pitanja. Do unazad nekoliko godin sve se zvslo datura, i jednogodišnje i višegodišnje. Sad su dature jednogodišnje a brugmansije višegodišnje. Palo provrti prijašnje postove na ovom podforumu ima dosta prijepiske oko naručivanja.

Oprosti! S ovim sam trebala početi Dobrodošla na forum i nadam se da ćemo ti se svidjeti.smile73
Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 09:47
Da li je netko naručivao sadnice od thompson-morgana?
Za koliko dođu i u kakvom stanju, plaća li se carina?
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2008 u 09:57
mislim da oni šalju samo sjeme a ne biljke ali nisam 100 posto sigurna
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 18:40
Poslala sam mail sa upitom oko nekih biljčica koje namjeravam kupiti od
Decora Buzet.
Gospođa me ubrzo nazvala i objasnila mi sve oko tih biljčica koje želim, za neke mi je preporučila da ih ne kupujem sada nego na proljeće, rekla mi gdje da posadim, dala sve savjete oko njege. Ugodno me iznenadila, vidi se da nisu samo trgovci, nego i da vole to što rade.

Čak imaju i toliko povjerenja da ne traže ni plaćanje unaprijed, ni pouzećem, nego prilažu račun koji treba platiti.

Još ako i biljčice budu kako treba, kupili su me ljubaznošću, mislim da ću i dalje naručivati od njih, iako imaju malo mposebne biljčice

Na vrh
tropi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 745
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tropi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 19:41
[QUOTE=anagalis]Da li je netko naručivao sadnice od thompson-morgana?
Za koliko dođu i u kakvom stanju, plaća li se carina?
[/QUOTE ]

Šalju sjeme i to bez pol frke ....godinama naručujem od njih,sigurna i pouzdana stranica

biljke šalju samo na području Velike britanije a i nije ti sigurno da će proći carinu.....
izbalansiranu dijetu čini po jedan kolač u svakoj ruci!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.