Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Iskustva s naručivanjem biljaka-internetom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Iskustva s naručivanjem biljaka-internetom

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 18:47
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Poslala sam mail sa upitom oko nekih biljčica koje namjeravam kupiti od
Decora Buzet.
Gospođa me ubrzo nazvala i objasnila mi sve oko tih biljčica koje želim, za neke mi je preporučila da ih ne kupujem sada nego na proljeće, rekla mi gdje da posadim, dala sve savjete oko njege. Ugodno me iznenadila, vidi se da nisu samo trgovci, nego i da vole to što rade.

Čak imaju i toliko povjerenja da ne traže ni plaćanje unaprijed, ni pouzećem, nego prilažu račun koji treba platiti.

Još ako i biljčice budu kako treba, kupili su me ljubaznošću, mislim da ću i dalje naručivati od njih, iako imaju malo mposebne biljčice



Naručene biljčice stigle su, šalju u ponedjeljak  (da ne zapnu u pošti vikendom) stigle danas - utorak, lijepe i zdrave.
Pored naručene pljuskavice (hypericom calycinum) dodali su i gratis sedum ellacombianum.
Ukoliko vam se sviđa neka biljčica iz Decore, toplo preporučam.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2008 u 18:55
Znate li tko još u Hrvatskoj prodaje sadnice, sjemenke, lukovice putem interneta? 
Na vrh
mali-cvijetak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 23 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali-cvijetak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2008 u 11:25
Originalno poslano od člana tropi tropi napisao:



Šalju sjeme i to bez pol frke ....godinama naručujem od njih,sigurna i pouzdana stranica



Pozdrav tebi i svima ostalima!

Nova sam na forumu i u potrazi sam za informacijama. Naime, trebala bih naručiti neko sjeme s Thompson&Morgan stranice pa me zanima može li se naručeno platiti Paypal-om, koliki je shipping za Hrvatsku i kako da prođem što povoljnije-po mogućnosti bez carine. Narudžba bi bila u vrijednosti otprilike 200 kn.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 20:00
ne znam za pay-pal ja sam plačala visom i uvjek je došlo bez problema. Ja sam naručivala i za veči iznos od tvojeg i bilo je ok,poštarina je nekoloko funti i brzi su
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:04
ne može se platit PayPalom
Na vrh
mali-cvijetak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 23 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali-cvijetak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 22:52
Hana, hvala ti. Ako ne upali Paypal probat ću kartično iako mrzim davati broj kartice.

Felix, imam Paypal, ali me zanima može li se Thompson&Morganu tako platiti ili baš moraju biti kartice.
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 23:03
kartice
Na vrh
mali-cvijetak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 23 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali-cvijetak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 23:13
Originalno poslano od člana Felix Felix napisao:

pa to moraš pitat Thompson&Morgan ili piše na njihovoj stranici

Ne piše, u tom je i problem.

Ima li neka stranica s koje se može također naručiti sjeme slične kvalitete, a da sigurno prihvaća plaćanje Paypal-om? Od kud ti naručuješ?
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 10:48
ja sam antitalent za sjemenje, meni samo drač raste iz sjemena,  naručujem sadnice iz Holandije, Belgije, Njemačke, Austrije i Italije, a PayPal primaju uglavnom manji dobavljači, svi veliki prvo traže plaćanje prek banke, čak ni kartice ne primaju
Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:47
Originalno poslano od člana Felix Felix napisao:

ja sam antitalent za sjemenje, meni samo drač raste iz sjemena,  naručujem sadnice iz Holandije, Belgije, Njemačke, Austrije i Italije, a PayPal primaju uglavnom manji dobavljači, svi veliki prvo traže plaćanje prek banke, čak ni kartice ne primaju


Kako naručuješ sadnice iz inozemstva, gdje sam god poslala upit kažu da ne šalju u Hrvatsku?
Stavi koji link gdje naručuješ!
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 12:51
imaš pravo nitko ne šalje u Hrvatsku, ali šalju u Sloveniju, tam mi živi frendica pa sve dobivam na njezinu adresu. kaj te zanima od biljaka?
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 15:16
ja imam pay-pal ali nisam znala da li T&M prihvačaju zato sam napisala za visu. Ali savjetovala bi ti ( malome cveteku) da pogledaš još na Moles seed,oni imaju isto jako dobro sjeme a po cijeni su i jeftiniji od T&M,odnosno ima više sjemena u paketiću za manje novca (npr. kod T&M za jednu vrstu anthirinuma dap oko 2,5 funte za 60 sjemenki a kod molesa za oko 2,00 funte dobiš istu vrstu 400-500 sjemenki pa provjeri i usporedi.
Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 20:13
zanimaju me clematisi, brugmansije i egzotične biljke
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 20:38
draga moja, informacije o kvalitetnim stranicama se zlatom plaćaju, valjda ih zato na forumu i nema. burgmansije i egzotično ne kupujem a clematise potraži na
http://www.susigarden.com

Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 21:05
hvala felixsmile211
Na vrh
Felix View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 15 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felix Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 19:32
mali cvijetak, na stranici T&M piše da primaju kreditne kartice Visa, Master i Maestro. PayPal ne.
Na vrh
mali-cvijetak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 23 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 8
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali-cvijetak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2008 u 08:32
Originalno poslano od člana Felix Felix napisao:

mali cvijetak, na stranici T&M piše da primaju kreditne kartice Visa, Master i Maestro. PayPal ne.

Detaljno sam sve pročitala i stvarno se nigdje ne spominje Paypal Disapprove , a stvarno mi je T&M najbolja stranica. Nekako mi na drugima nije takav izbor i većinom se nudi sjeme koje sam viđala po trgovinama, a na većini stranica nema onih traka sa sjemenom salate i mrkve koje su mi se pokazale jako dobre. Ako slučajno znate tko to još prodaje osim T&M-pliiiiiiz, help!
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2008 u 12:37
Ja isto nisam ništa uspjela naručiti preko T&M, ali sam našla stranicu seedrack, naručivanje mi je bilo superjednostavno, nisu naročito skupi, ali sam platila Visom, nisam aktivirala Paypal. Može se platiti Paypalom, ima i voća i povrća. Sad mi preostaje da vidim kad će mi to sve skupa stići.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 15:42
pogledaj Moles seeds
Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 17:22
Ja sam naručivala sjeme na ebay-u, plaćanje paypallom, stigne za nekih 15 dana
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,230 sekundi.