Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sieberz
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sieberz

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Ante00 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Prosinac 2012
Lokacija: Iza duge
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ante00 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sieberz
    Objavljeno: 14 Ožujak 2018 u 18:02
Narucivao tko od Vrtlarstvo Sieberz Hrvatska...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2018 u 19:50
kupila mix ehinacea, sve bile roze; ljiljane nekih, na slici krasnih boja, lukovice slabe, prvu godinu nisu cvjetale, a poslije nestale. Gladiole medium, ispale visoke. Divizma prekrasne boje, loša kvaliteta. Ne mogu se sjetiti što sam još naručivala. Da, marelica za visokih 170 kn, prije tri godine, još ploda nisam vidjela. Ja više nikad neću naručiti ništa. Katalog primamljiv, ali ja nisam zadovoljna kvalitetom, a isto iskustvo ima i moja sestra, jer smo zajedno naručivale.
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2018 u 16:24
Čitala sam na FB da su vrlo neprofesionalni: šalju krive biljke, loše zapakiraju, kasne s isporukom, cijene su im pevisoke... Osobno nisam od njih nikada naručivala, a mislim da ni neću.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2018 u 08:03
Isto tako kao i Andina, jako loših komentara sam čuo :( Nažalost
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2018 u 10:43
Evo nešto sam slučajno pročitala. Ovo se nalazi na njihovoj stranici na Facebook-u.

""PAŽNJA! Na Facebook-u su se pojavili prevaratni, koji koriste naše ime za prodaju lažnih sadnica. Originalne sadnice možete naručiti samo na našim službenim stranicama: www.sieberz.com.hr
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.