Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - NOVI POČETAK - sunceeee- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


NOVI POČETAK - sunceeee- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: NOVI POČETAK - sunceeee- moj vrt
    Objavljeno: 21 Ožujak 2018 u 20:43
Pozdravljam svo poznato i nepoznato pučanstvo ovog divnog foruma.
Evo me konačno nakon 4 god natrag. Nakon svega što mi se izdogađalo ja sam snažnija i odlučnija.
Trebalo je malo više vremena ali tu sam. Nadam se ugodnom druženju sa svima vama.
Imam i novi hoby- od 2mj 2017. član sam Farmasi cosmetics, vrlo uspješan lider i voditelj, pa ako netko želi čuti info o svemu slobodno se javite.
Dobrodošli u moj vrt, moje carstvo koje me smiruje i odvraća misli od svega, u moj hoby o kom sam postala isto ovisna kao i o biljkama.
Zadnju poruku sam završila sa svojim sinom koji je sada među anđelima, a ovu ću početi s kćerkom- mojom princezom- samo da se prisjetim stavljanja slika LOLBig smile
Dobrodošli! Hug
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2018 u 21:11
smile78
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2018 u 21:21
Jako mi je drago da si nam se vratila, da si iz svega izašla snažnija Heart
S nestrpljenjem očekujem tvoju ljepoticu i nove slike vrta
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2018 u 21:45
Moja princeza Embarrassed  Evo malo slikica s vjenčanja 6mj 2017. Moram još usavršiti stavljanje slika, malo su prevelike, trebale su biti jedna pored druge ali budem ja to.
  
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2018 u 22:06
Lampioni su bili umjesto vatrometa- posvećeni Tomislavu - našemu anđelu. Cry Tužno i lijepo, ne znam kako da vam opišem kad vam se osjećaji miješaju, u isto vrijeme biti tužan, sretan, nasmijan i plakati- tako je svaki dan jer moramo dalje a uspomene ostaju stalno, i neka neispunjena praznina u duši ali sa osmijehom na licu jer je on stalno s nama. Heart 
                 
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2018 u 03:01
Draga naša Sunčice, drago mi je da si uspjela savladati tugu bar u toj mjeri da smogneš snage i baviš se stvarima kojima si se bavila i prije tvoje tragedije. Svi smo tugovali skupa s tobom, a vjerujem da će se svi radovati i podržavati te u tvojoj odluci da nam se vratiš.

Život ide dalje i nitko ne može učiniti da vrijeme stane ili da se vratimo u neko prošlo doba. A ići dalje nije uvijek lako i znam da ti je potrebno puno duševne snage da ideš dalje, a da tvoj gubitak i bol ne utječe na tvoj odnos i ljubav prema ostalim tvojim voljenima. Oni te trebaju, a i ti njih i baš ta ljubav prema njima neka ti daje snagu dalje u životu. 

Evo, pokazala si nam slike tvoje prekrasne kćeri i to su one lijepe stvari u životu koje te trebaju voditi dalje, posao koji spominješ, a i cvijeće za kojim smo svi mi na ovim stranicama "ludi".
Kao dobrodošlicu za tvoj povratak dajem ti evo sliku cvijeća koje neka ti od mene donese pozdrav uz želju da osjetiš dašak zadovoljstva dok ga gledaš i osmijeh da te nismo zaboravili. Dobro nama se vratila Sunceeee!
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2018 u 23:35
Cimicifuga - predivnooo, hvala ti puno! Hvala vam svima! Hug Heart
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2018 u 15:43
Dobro došla natrag.Hug
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2018 u 00:13
sunceeee draga

prekrasna je tvoja princezica , veselje je gledati ju !  
I tebe isto ....   drago mi je jako da si dobro ....
                                                                                                Herzen bilder
Volim ljude koji su kroz slucaj usli u moj zivot i odlucili u njemu ostati !
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2018 u 10:11
Dobro došla natrag
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2018 u 15:18
Draga moja, jako mi je drago da si ponovno s nama, život ide dalje neke tuge nosimo u sebi dok smo živi a opet zbog drugih živimo i uživamo, ovdje smo zbog zajedničke ljubavi prema cvijeću i evo ja ti poklanjam sliku mog rascvjetanog prozora

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2018 u 21:31
Lijepo te je vidjeti
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2018 u 07:40
Dobro nam došla natrag!
Puno sreće I ljubavi tvojoj princezi!!!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2018 u 00:12
Draga moja, drago mi je da si tu i da još uvijek postoje razlozi zbog kojih se budis... polako dalje... Pusa velika!!!
...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2018 u 14:05
Hvala ti, draga, što si ove lijepe  i radosne trenutke podijelila s nama... Hug smile79
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2018 u 16:34
Pozdrav i od mene i čestitke tvojoj princezi!Predivna je!

Nije ti lako.. ali imaš kćer pa kad dobiješ unuče ( neznam ako je već na putu..?) biće ti malo lakše jer su to neki drugi anđeli

Volim da čujem da se boriš i ispunjavaš vrijeme onim što voliš.
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2018 u 16:21
drago mi je da si opet s nama.puno mog cvijeća me podsjećalo na tebe svih ovih godina.
kčerka ti je prekrasna princeza,a napokon smo i tebe upoznali.dugo se družila s nama

-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2018 u 19:58
Dobro nam se vratila sunceee, smile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2018 u 00:17
Čestitam na kćerinoj udaji, novi početak i za nju i za tebe.
Sutra je novi dan.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2018 u 11:44
Dobro nam došla natrag sunceee
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,227 sekundi.