Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Grmlje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Azalea
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Azalea

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
Korisnik
Poruka
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2008 u 14:18
Takvu sam ja neki dan u kauflandu platila 24 kune.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2008 u 14:50
TongueMeni cvjetovi izgledaju k'o da su lagano skuhaniEmbarrassed


...štihača je zakon...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2008 u 17:37
da, sad cu ih na salatu spremiti...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2008 u 17:46
tako izgleda moja kad je žedna, a zna se da u trgovačkim centrima ili pretjeruju s vodom ili uopće ne zaljevaju.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2008 u 18:34
Što je vama, pa što možeš kupiti za 10 kn. Kad joj Frida bude šaptala ona će se oporaviti, a moja od 30 kn iz Peveca tko zna? Mogla sam imati 3 komada.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2008 u 18:53
Pa ja samo kažem da je žedna , nemoj Triša vikati na mene smile43. Da sam znala da će ih spustiti na 10 kn i ja bi čekala , a ne kupila za 24
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2008 u 20:21
 ma i ja sam pomislila - za 10 kn izgleda sasvim ok...već ću ja nju urediti...neka ocvate i odmah dobiva novu kućicu i zemljicu...vidjet cete vi nju za par mjeseci Wink
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2008 u 20:55
Već za dva do tri dana će biti savršena samo joj daj piti.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2008 u 18:00
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

Pa ja samo kažem da je žedna , nemoj Triša vikati na mene smile43. Da sam znala da će ih spustiti na 10 kn i ja bi čekala , a ne kupila za 24
 
Teice, ko bi na tebe mogao vikati, ma nema te sile, samo mi je bilo žao pa sam se malo javila.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2008 u 00:41
 napila sam je...čitala sam da treba svaki dan prskanje, ali ne po cvjetovima i ne da baš stoji u vodi...mislim da joj ne fali vode, a hoće li se popraviti vidjet cemo...
   Tješi me to što joj listovi izgledaju jako dobro, čvrsto, zeleno i zdravo...cvijet je ionako prolazan...
Na vrh
nela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 14:51
Evo ja sam vidjela u katalogu bauhausa da ih ima po 24 kn, ja ću valjda danas pa ću si kupiti...
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 09:06
Cure moja azaleja je ocvala i znači sada ću je presaditi.Kamo da ju stavim po ljeti.Van na sunce ili u hlad.Moja prijeteljica ju u Matuljima drži cijelu godinu vani  kraj kuće u ukrasnom sanduku.Ja ju sada po zimi  držim u denvnom.Malo sam iznad Matulja.Pomoć!!smile143
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2008 u 09:18
Mikice, ja svoje držim vani, ali ih imam prve godine - nisam ih spremala kad je ono bilo malo zahladilo, a bilo je ispod nule, jer su mi neke nježne pelargonije otišle.
Kako je kod tebe ipak malo hladnije, možda je bolje da su u teglama ili sanduku, pa baš kad najave jako hladno- spremi ih.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
la_ninja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 10 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje la_ninja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 10:25
i ja imam jedno pitane, a vidim da ste dobri u ovome. Ja sam svoju biljcicu ostavila na staranje momku. Svaka tri dana za njega je precesto, kad se radi o zalijevalju. I ona se jadna osusila i opali joj listici i cvjetici. Ali ja je uspijem povratiti i lijepo ona cvata, samo ima tri grancice i listice na njima super, i tri cvjetica.

A sad pitanje.

Postoji li nacin da je malo progustim :).? I jel se moze kako razmnozavati? (ovo bi potpitanje)


Mogu ja nju i slikati da je vidite. Draga mi je, dala mi mama kad sam preselila u novi stan, kao na useljenje :).
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2008 u 20:56
ja imam bijelu i roznuobadvije su duple  i presadila sam ih prije dva dana  tako nek sad uživaju svaka posebno . a kupila sam ih u lidlu prije mjesec dana  isuper se drže . koštale su 16 kn.  bile su zajedno u jednoj maloj teglici . 
Na vrh
milica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 236
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 14:24

evo i moje

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2008 u 16:24
Ajme prekrasna je, a moje su izgubile listove, cvjetove, ogoljele, na kraju sam ih stavila van, negdje direktno u vrt u sjenu, pasad čekam da se možda oporave.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Filipa1 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 21
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Filipa1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 22:56
Prekrasan cvijet, imala sam prošle godine, al ga nisam uspjela sačuvati.
Pročitala sve al otišao čim su cvijetovi opali, ha , ljepota je kratka!!!!!!!smile211
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2008 u 09:12
Tek sada se mogu pohvaliti da znam nešto o njima.
Počinju mi ponovno cvjetati.
Na vrh
Milena View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 15 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Milena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 08:33

Nakon dugo vremena uspjela sam umetniti po drugi put sliku. Moja azaleja je jedna odbačena biljčica koju sam preuzela i velikom ljubavi, vlagom i prskanjem - sjena na južnom balkonu, vratila u život i od sredine ljeta je počela cvjetali i evo je sada u drugom mjesecu. Odoljeva splitskoj buri i zimi.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.