Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - azil za kaktuse
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


azil za kaktuse

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
tinić View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Studeni 2018
Lokacija: Beli Manastir
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: azil za kaktuse
    Objavljeno: 12 Studeni 2018 u 07:47
zao mi je ako naslov teme ne odgovara ali nisam smislila nista pametnije sto bi opisalo moju trenutnu situaciju?! znaci ovako, ja stvarno volim svo cvijece i dosla sam u situaciju da je jedna obitelj htjela pobacati sve svoje godinama gajene kaktuse, koji su izmedju ostalog i zanemareni, i ja sam ih takva kakva jesam donjela kod sebe, prostora nemam al nesto cu smisliti, sad mi treba vasa pomoc, trebaju mi identiteti za pocetak pa da saznam u kakve tegle da ih presadim jer ovo u cemu su nije za vjerovat i naravno da saznam sve o njezi i kako se dobro brinuti o njima, slike cu staviti i izajedno i pojedinacno sa tocnim mjerama pa eto ako netko jos ut postoji i ima volje i zelje mi pomoci biti cu mu zahvalna, i da nemam fejs i te take drustvene mreze pa ste mi samo vi preostali, hvala unaprijed smile76
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tinić View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Studeni 2018
Lokacija: Beli Manastir
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2018 u 08:18
hmmm kako staviti slike????
Na vrh
tinić View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Studeni 2018
Lokacija: Beli Manastir
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2018 u 08:39
https://imgur.com/a/PpMx8s4
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2018 u 13:03
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2018 u 13:05
Evo ti direktan ulaz na stranicu gdje je slika. Drugi link ne funkcionira.

Stavljam slike preko TinyPic-a. I kod njega daje izbor linkova pa preko linka kopiram sliku tu.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,139 sekundi.