Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Arsenove biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Arsenove biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Arsenove biljke
    Objavljeno: 22 Svibanj 2020 u 08:59
Evo napokon i moje biljcice da se malo pokazu na forumu.
Prva ce biti pakujac kojeg sam dobio od jedne drage forumasice :)

Sljedeci je ulov sa ovogodisnjeg sajma cvijeca u Ludbregu




Zatim jedan od amarilisa iako je vec pri kraju sa cvatnjom za ovu godinu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2020 u 08:59
Jos jedan ulov sa sajma
Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2020 u 09:05
Ovo su crvene panjacice koje sam prosle godine negdje u ovom mjesecu spelcao i sada izgledaju ovako, s time da ova prva jos nije otvorila cvjetove, vjerojatno jer je ta na sjevernoj strani i ima malo sunca samo ujutro, dok je ova druga duze na suncu



Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2020 u 09:07
Onda imamo malo sukulenata
Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2020 u 09:12
Pa bijela stablasica koja je ove godine krenula obilno sa cvjetovima koji se svaki cas trebaju otvorit

Onda moja prva ruza, bijela penjacica
Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2020 u 09:16
Jos malo Ludbreskog ulova, maleni prkosi kojima je zadatak prekrit pjeskovitu glavobolju, ako je tako kako sam procitao da im godi siromasno tlo i puno sunca, onda bi trebali ispunit ocekivanja
Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2020 u 09:18
Omiljene fuksije, isto sa ovogodisnjeg sajma

Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2020 u 09:20
Japanski javor, koji je jos dosta malen jer raste iznova posto je bio potrgan skroz do tla, ali mu ocito godi polozaj jer cim krene sunce, njegovi listovi su sve ljepsi
Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2020 u 09:29
I beba phalaenopsiso kojoj sam pricao na kavi
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2020 u 11:31
Lijepo, samo tako nastavi....smile64
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2020 u 14:02
Lijepo, drago mi je da imamo novi vrt nakon dugo vremena. Probaj smanjiti slike prije ucitavanja na forum, ici ce puno brze. Stablasica ce biti prekrasna za koji dan.
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
limun View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje limun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2020 u 06:21
Lijepo Smile
Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2020 u 09:24
Ovdje je beba jednog drvca koje sam dobio od sogorice koja se odselila u inozemstvo. Ne znam zasto, al meni te biljke nikako ne uspjevaju. Ne znam koja je tocno vrsta, a nenam sliku dok je drvce biko jos zivo. Kako su otpali svi listovi i drvo vise nije pokazivalo znakove zivota, odlucili smo ga bacit, no kad smo ga izvadili iz tegle, vidjeli smo da ima podmladak i tako je natrag sve zajedno vraceno u teglu i sad se ceka sta ce bit.
Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2020 u 09:28
I ovdje su moje trenutno najmanje bebe dendrobium orhideje
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2020 u 20:51
Lijepo!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2020 u 22:15
Aco, ako možeš onu prethodnu biljku slikati u malo krupnijem planu, možda bi se bolje moglo identificirati što je to.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2020 u 08:58
Evo milice napokon sam se odvazio na to. Nisam bas htio stavljat slike kad se ne moze vidjet cijela biljka posto nema ni jedan list,a ko za inat nemam nigdje sliku od prije. sve se lisce posusilo, al evo sad od kako stoji vani poceli su mladi izboji izlazit na samom deblu biljke, i to me dodatno motiviralo.


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2020 u 17:00
Aco, pokušala sam ali nije uspjelo. Kad malo narastu veći ovi izboji, možda uspije.Sada mi pokaže svašta nešta koje nikako nije prava biljka.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2020 u 20:07
[QUOTE=Aco]Evo milice napokon sam se odvazio na to. Nisam bas htio stavljat slike kad se ne moze vidjet cijela biljka posto nema ni jedan list,a ko za inat nemam nigdje sliku od prije. sve se lisce posusilo, al evo sad od kako stoji vani poceli su mladi izboji izlazit na samom deblu biljke, i to me dodatno motiviralo.


Meni ova biljčica liči na Dracenu.      smile162

Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2020 u 20:22
Bravo Aco!

Uvijek me veseli doći na stranice CIF-a i vidjeti nove članove, teme, sličice... iako se to poslijednjih godina rijetko događa. 

Lijepe su ti ruže, sukulenti, javor, prkos... orhideje... ne sumnjam da uživaš u tome i sigurna sam da će tvoj trud biti nagrađen.

Uživaj!
Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,195 sekundi.